Přejít na výpis diskuzí

Tom Hulce

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • re.Stanzi

    ahoj............Stanzinko,urcite me nekdy napis na icq,nechala jsem ti ho na blogu...................u fotek amadea.........jak se tesis na vecer?ja desne *14* *14*
  • Nejkrásnější herec

    v Amadeovi je Tom fakt strašně sexy *4*
  • Re:

    chces sesnim seznamit? znam ho.
  • Amadeus

    Je to úúžasnej film, a Tom je prostě ůůžasnej, obdivuhodný výkon, a miluju jeho parádní smích, a jeho osobnost, moc ho obdivuju.
  • Miluju Toma!!

    *14* *14* *14* já jsemho uviděla v amádeusovi poprvé a uplně jsem se do nej zamilovala mám ho i na tapetě v mobilu on je tak krásnej a tn smích viděli jste to nekdo v angkličtine a s titulkama no to j krásny a hlavně ten jeho kásnej smích *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* a není pravda že stou růžovou parukou mu to neslušelo slušelo mu to tam vždycky! *13* akorát ne když umíral *9* *9* a je nmi taky líto že je už takovej dědeček *4*
  • mileyhm

    Amadeus -

    Já také miluji Amádea od Miloše Formana. Hraji už 6 let na housle a je mým nejoblíbenějším skladatelem.
    Včera jsem byla na zámku v KROMĚŘÍŽI a tam jsem se dozvěděla, že se celý film odehrával na KROMĚŘÍŽSKÉM ZÁMKU. Úplně mě to uchvátilo. Všemi místnosti jsme tam prošli a je to tam krásné. Určitě si tam zajeďte!!! Byl to úžasný pocit procházet se komnatami, kde se procházel a natáčel skvělý Tom Hulce. Ráno jsem se podívala na Amádea a ve všech těch pokojích jsem byla. Mimo to je to i nádherné městečko a stojí za to si tam zajet. Je to dobrý tip na výlet.
    Skrátka AMADEUS je nejlepší fil na světě a to, že se to natáčelo v Česku je bezva.
  • Mozart

    neco tak fascinujiciho uz jsem dlouho nezazila...film na me silne zapusobil...uzasny herecky vykon Toma me dostal,zamilovala jsem se do nej...a jeste jsme oba strelci:-)
  • Re:

    je skvelej aznam ho chces sesnim seznamit?
  • Tom

    Hodně o Tomovi a hlavně jeho fotky najdete na mém blogu www.stanzi.blog.cz *14*
    • Re: Tom

      Jo,už jsem se dívala,a Tvůj blog už znám....je hodně známý..a navíc je to strašně krásný blog,hezčá jsem neviděla..Máš tam toho fakt hodně o Tomovi *4*
  • Amadeus

    Skvěle zpracovaný film propojený s úžasnými výkony herců vrhá nový pohled na historii a film vůbec.tento snímek me opravdu oslovil,jako jediný v poslední době.Byl nádherný!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit