Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Happy Birthday!!!

    Jo v kobře je nej jako Ben *4* *3*
  • narozky

    Všechno nej Tome! *14* *14* *4* *3*
  • johnlennon96

    happy birthday

    vše nejlepší
  • k.c.kalden

    Zum Geburtstag

    Všecko nejlepší k narozeninám, hodně štěstí a zdraví. *3* *14* Doufám, že bude ještě hodně dílů Kobry XI. :)
  • luca591994

    Happy Birthday!!!

    Přeju Tomíkovi všechno nejlepší k narozeninám - aby se mu všechno dařilo a aby bylo natočeno jeětě hoooodně dílů Kobry 11 s NÍM!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4*
  • košile

    Musim uznat že Tom se v seriálu kobra 11 objeví jen málokdy v košili ale když už,tak to stojí vážně za to,souhlasíte ne? *3* *4*
    PS: Nejvíc mu to slušelo v té černé,z dílu "krkavčí matka"
  • Re: Tom

    Já si myslím ,že si sem každý může psát co chce a jestli ti to vadí tak vypadni
  • Tom

    Zdravím Vás všechny.Čtu tady vaše příspěvky. Je sice moc hezké jak se o Toma zajímáte, ale 1. Česky neumí. 2. Neví o této stránce. 3. Píšete to sem jenom fanouškům. 4. Pokud si myslíte, že si tohle Tom čte, tak jste naivní. Proto si myslím, že by jste si tu měly psát o něm a né o svých citech kněmu.
  • puspuspusinka

    Re: lawikuju Beníka

    Jo sme dvě, proto doufam, že to Beníka (Tomíka) bude bavit tak dlouho že třeba Semir pak odejde do důchodu a stane se tím hlavním Beník *1* *1* *1* Ale to je jenom sen .... snad to tak bude ... *1* *1* *1* A kdyby neee, tak doufam že přežije mega dlouho, třeba z něj bude druhej metrix *1* *1* *1*
  • lawikuju Beníka

    já mocinnnky lawikuju Tomíka alias Bena jenom mě štve že Semirovi parťáci vždycky umřou jako třeba tom nebo chris *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Už se těšim...

    Už se těšim na 15. řadu s Beníkem *14*
    Je v Kobře 11 prostě nelepší ... *14*
  • sarinkapa

    miluji kobru 11

    hele na tíhle sránce on nebude jen tu to má já tě nechci ranit ale Tom Beck jsem nechodí.jinak ani nic stehlech diskuzí si nic nepřečte tak jako sorry *14* *14* *14* *14* *3* *1* *4* *15* *8* *8*
  • puspuspusinka

    Re: Krásny

    Víš, nechci tě ranit, ale Tom Beck o týhle stránce ani newí že existuje, on semka nepíše tohle je česká stránka a povídáme si o něm tady mi český fanoušci !!! *4* *3* *15*
  • Ben Jager

    Jsi typek *3* *3*
  • Krásny

    Ahojky tomiku ty jsi strašně krááásny klučinaa chtěla jsem se tě zeptat jestli máš icq nebo fb ja jen tak prosiim divám se na tebe každé pondělíí v kobře ale tet jak jsme viděla ukázky jak budeš vypadat tak jsi hezkýýý pa a napis budu se tešit *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Tomík je nejlepšííííí !!!

    Tomíček, je prostě nejlepšííííí !!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: =))

    zapomělas ještě normální policista a bohatej klouček a k tomu zelenáč ale moooc hezkej jo a tedka sem si četla o kobře článek a chudák Tomík má to těžký, ti pak powím proč *14*
  • jeeviik

    Re: Re: Re: Re: =))

    tak to rozhodně.. *1* *1* vždycky jsem měla nejradši Jana...a pak přišel do Kobry Ben..=))a od tý doby mám nejradši jeho *14* *14* myslím že Semir a Ben jsou ty nejlepší parťáci co zatím v Kobře byli (a doufám že zůstanou *1* ) ta kombiace zoodpovědnýho manžela a tatínka od rodiny a oproti tomu mladej a ještě ne moc zkušenej kluk co nemá ani páru o svý budoucnosti...tak ta je naprosto dokonalá...=)) *1* *1* *15*
  • Autogram

    Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo vyzkoušenou tu adresu, jestli je funkční. Díky
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: =))

    mno přesně já úplně totálně milowala i Jana a Toma, ale prostě kombinace Beník a Semir je BEST !!! To se jim fakt děsně povedlo !!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší