Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeeviik

    Re: Re: =))

    souhlasím...Beníka mám strašně moc ráda *14* *14* ...ale zase bez Semira to není ono...takže už jenom oni dva a nikdo jinej... *1* *1*
  • puspuspusinka

    Re: =))

    JoJoJo Ewíí *14*
    Přesně, tentokrát by mohla vyměnit Semira a dělat nesmrtelnýho 100 let ne? *15* Ale kobra bez Semira by zase nebyla Kobrou, takže doufám, že tam z§stanou už tyhle 2 a nikdo jinej !!! *14* *14* *14*
    Yeah ... Beníku=Tomíku .... Yeah ... *14* *14* *14* *14* *14* I lowe you !!! *14* *14* *14* *14*
  • jeeviik

    =))

    Tomíku alias Bene,
    seš úžasnej a dokonalej,máš krásný kukadla a úsměv,kterej mě vždycky dokáže udělat štastnější...:oP
    mocinky tě mám ráda a doufám že v Kobře 11 zůstaneš co nejdýl...abych si tě mohla co nejíc užívat...=))
    seš slaďoučkej,roztomilej a pro mě ten nejkrásnější na světě...:o)...xDxD *14* *14*
  • puspuspusinka

    I Love you Tomíku !!!

    Miluju Tě!!! *14*
    A úplně BEST jseš v Kobře,...bože můj jak moc bych chtěla s tebou natáčet kobru miluju už dlouho, ale tys tomu dodal šťávu !!!
    *14* *14* *14* Jseš nejlepší !!! *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: MILUJU :-***

    Jasně souhlasím !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MILUJU :-***

    Prostě dokonalí chlap!!! *14* *14* *14* *14* MILUJI HO :-********** MEGAAA!!!
  • puspuspusinka

    Re: Re: Achhh,...Tomíku =)

    úžasnej a slaďoučkej? *7*
    to je slabý výraz je prostě dokonalej,....mno jako koho víc si můžeš přát:
    Tomík umí 3 jakzyky: německy, francouzky a anglicky
    hraje na 4 hudební nástroje
    je taky tanečníkem a zpěvákem a je nejheučí !!! Prostě dokonalej bez chyby (snad jen věková chybka) koho víc si přát? *14* *14* *14* *14*
    I Love you Tomíku !!! *14* *14*

    A Jančí tvoje nej láska už neni Zacouš? *1*
  • jana291995

    Re: Achhh,...Tomíku =)

    jooo..je sladouškej..taky sem sledovala cobru jenom kvůli jemu,a přála jsem si,aby si našel nějakou holčinu,a tak..chápeš ne?? *15*
  • puspuspusinka

    Re: tommi

    ne víc než já *1*
  • puspuspusinka

    Achhh,...Tomíku =)

    Tady je videjko kde je jenom Tomík jako Ben z kobry 11,...na kobru sem se začala dívat jenom kvůli němu a tedka ten seriál žeru je to ten nejkrásnější herec na tomhle světě miluju ho !!! *14* *14* *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=JNcZm192k-U
    jo a vymažte si ty mezery *4*
  • tommi

    je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii...............miluju ho *14* *14*
  • doipis

    ste krávy *16* ste hnusný já vím že ti ta tvoje kámoška řekla abysto neřikala ale ja mam jinou holku a vim co protebe ještě znam miláček neboli milenec!!!Tak mě laskavě nechte žííít...A stou holkou mám *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Re: Je úžasnýý :-*

    ♥ Souhlááás,naprostoo!!!Mluvííš mi z duše...♥
    ♥♥♥ Miluju ho ♥♥♥♥♥♥
    ♥♥♥ Je nejkrásnějšíí ♥♥♥♥
  • Je úžasnýý :-*

    Ahojíík naprosto s Vámi souhlasím holky Tomíííík je naprosto skvělej a krásnej *14* a v kobře 11 je prostě nejlepší Simirův parťák :) a myslím si jak už tady někdo napsal, že se ve skutečnosti chová stejně jako v kobřičce 11 :)A to je moc dobře já ho plostěě milujuuu *14*
  • ♥♥♥

    ♥♥♥ Myslím,že komu se nelíbí tak ten je slepý!!!
    ♥♥♥ Ale Tomíík je prostě nejkrásnějšíííí na světěě ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Hezkej!!!!!!!!!!

    Ale ježíííš je krásnej já nwm ¨co to tady meleš!!!Chtěla bych vědět jaká zrůda se líbí tobě...!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *1* *1*
  • MNO...??

    JA HO UPE MILUJU JE TO TEN NEJ NEJ HEZCI KLUK NA SVETE.A MA KLASNOUCKY OCICKA TAK CUS A MILUJU TE
  • Happy birthday

    Tomí plomííň sem zapomela:(...ale aj tak si proste néééj a tobe všechno néééj♥♥♥,si uplně nejlepší ze všech♥♥♥...a ♥nejkrásnější♥ na světě!!,,,♥♥♥Moc tě miluji,si nejlepšíí♥♥♥
  • rendy97

    Přání

    Jseš nejlepší v Cobře11, protože ta role ti fakt jde!!! Taky tvůj věk je skvělej, prostě jseš úplně nejlepší chlap, jakýho jsem kdy viděla!!! Prostě... V Cobře11 ti to MOOOC sluší a já věřím, že jseš fakt fajn chlap jak v Cobře11, tak ve skutečnosti. Miluju tě a NIKDY nepřestanu!!! *14* *14*
  • rendy97

    Přání

    Všecičko nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů v natáčení a taky lásky!!! Mocinky tě miluju!!! =o* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší