Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ich Liebe dich!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • CD

    nevíte kde by se dalo sehna Tomovo CD ?
    • basterd

      Re: CD

      tak můžeš si ho stáhnout zdarma z netu a nebo pokud chceš originál tak si ho objednat...třeba na amazonu...tady máš odkaz: http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_no ss?__mk_de_DE=%C5M%C5Z%D5%D1&url=se arch-alias%3Daps&field-keywords=tom +beck&x=0&y=0
      • basterd

        Re: Re: CD

        sakra špatný odkaz: no prostě si najdi www.amazon.de a do vyhledávače napiš Tom Beck ono ti to už najde, ale je dobré umět aspoň trochu německy
  • nádhernej

    je to nejkrásnější chlap na světě na to že je Němec tak je opravdu krásnej
  • Tom beck

    čau, nevíte v jakém dílu byl Tom Beck na začátku nahý??? díky
    • Jo vím je to na youtube.zadáš Squadra Speciale Cobra 11 Ben Jager sexy a hned to první.Je to sice ve špatné kvalitě,ale nic lepšího jsem nenašla.
    • Ahoj je to 13série 13 díl-spiknutí
    • díl Spiknutí *14* *15* *3* *5*
    • basterd

      Re: Tom beck

      jestly myslíme ten stejný díl tak se jmenuje "spiknutí"
  • Pan Dokonalý

    Pan Božský *14* *14* *14* Sakra, já ho asi miluji *1* ne, vážně je krásný a dokonalý *14* která z nás by ho nechtěla, že *14*
    • Re: Pan Dokonalý

      Dokonalý sice není (má díru mezi zubama, velký nos apod), ale já ho stejně taky žeruuuuu. Jen kvůli němu sleduju Kobru11 a jestli ji brzo nebudou dávat tak ty díly co mám nahraný co s ním dávaly budu znát zpaměti. *14*
      • Re: Re: Pan Dokonalý

        ježiš ... prej neni dokonalej že má díru mezi zubama a velkej nos ... no u někoho je to prave ta dokonalost viš co ... pro me je dokonalej :) ....
        • Re: Re: Re: Pan Dokonalý

          Tak to pro mě taky, jen jsem chtěla připomenout, že nikdo není dokonalý. :-D ale on je skvělej.. a konečně nám ho zase dávaj v tv, akorát nechápu kde najít ty díly na netu...
  • Pozdní přání

    Sice pozdě,ale přece *1*
    Přeju všechno nejlepší k Tvým 33.narozeninám .. přeju Ti hodně zdraví,štěstí,lásky a úspěchů v kariéře *14*
    Tvoje fanynka
  • Obdiv

    Já ho prostě miluju
    je to ten nej herec a každý den sleduju díly kobry 11 je nejhezčí ze všech.doufám, že v kobře 11 zůstane co nejdéle. *14* *14*
  • luucka

    Dabování

    Nevíte někdo prosím jak jsem jmenuje ten co Toma dabuje v Kobře 11 ?
    • Re: Dabování

      Michal Holan
  • martii

    narozeniny

    Všechno nejlepší k těm krásným 33 narozeninám.Přeju hodně zdraví,štěstí,lásky a ať se ti daří *3* *14* muckám tě *14* *14* *14*
  • narozeniny

    všechno nejlepší k narozkám *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší