Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday

    Tomí plomííň sem zapomela:(...ale aj tak si proste néééj a tobe všechno néééj♥♥♥,si uplně nejlepší ze všech♥♥♥...a ♥nejkrásnější♥ na světě!!,,,♥♥♥Moc tě miluji,si nejlepšíí♥♥♥
  • rendy97

    Přání

    Jseš nejlepší v Cobře11, protože ta role ti fakt jde!!! Taky tvůj věk je skvělej, prostě jseš úplně nejlepší chlap, jakýho jsem kdy viděla!!! Prostě... V Cobře11 ti to MOOOC sluší a já věřím, že jseš fakt fajn chlap jak v Cobře11, tak ve skutečnosti. Miluju tě a NIKDY nepřestanu!!! *14* *14*
  • rendy97

    Přání

    Všecičko nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů v natáčení a taky lásky!!! Mocinky tě miluju!!! =o* *14*
    • doipis

      ste krávy *16* ste hnusný já vím že ti ta tvoje kámoška řekla abysto neřikala ale ja mam jinou holku a vim co protebe ještě znam miláček neboli milenec!!!Tak mě laskavě nechte žííít...A stou holkou mám *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • your-darling

    :-)

    Všechno nejlepší... *14*
  • tom

    Vše nejlepší *4*
  • puspuspusinka

    Miluju tě!

    Tome všechno nejky k tvým 32 *14*
    Miluju tě!!!
    Seš nejlepší v Kobře 11 a i v ostatních filmíkách všecky sem s tebou viděla, seš ten nejhezčí chlap na světě, bez tebe bych nebyla !!! *14*
    Miluju tě už rok, lásko moje největší !!! *14* *14* *14* *14*
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    Přeji Ti vše nejlepší k Tvým dnešním narozkám! *3* Ať se Ti splní všechna Tvá přání a ... prostě vše nej...!! *3* *14* *3*
  • Neeej

    Všechno nejlepší!! Hodně úspěchů...atd. Si fakt hezkej!! *1* *14*
    P.S.: Vím, že si to nepřečte!! *1*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší k narozeninám Tommy =0* přeju ať se ti daří ze všech stránek a aťti jde kariéra *1* ááwaw co já bych za to dala bet s tbeou...takowej sexoušků je mrt+¨ě málo x'( *14* *14*
  • martii

    nej

    Tomík je nejúžasnější a nejhezčí klučina na světě.Má upa nádherný očii *14* .Tak na dálku přeju všechno nejlepší k narozeninám a hodně štstí*14* *14* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit