Přejít na výpis diskuzí

Tom Jones

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emanuela

    Máte stará LP?

    Nemáte někdo náhodou Tomova stará LP - Somethin Bout You Baby I Like, Love Is On The Radio, What A Night, Memories Don't Leave Like People Do, Stop Breaking My Heart? Mám od něj hodně desek, CD, DVD, ale tyhle jsem neměla možnost sehnat.
    Po jeho koncertu mám chuť svou sbírku zvětšit *1*
  • emanuela

    Vítám nové fanoušky

    Ahoj Všichni. Je príma, že rosteme. Za poslední měsíc nám přibyli noví fanoušci TJ - Martin Chodúr (20 dní) Grea (9 dní) a famfin (0 dní). Jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám. Martinovi moc držím palce v dalších kolech SuperStar.
    • famfi

      Re: Vítám nové fanoušky

      Ahoj všem. Taktéž vítám nové fanoušky *3*. Pamatuji si ("pár" měsíců zpět), že jsme tady ve fanklubu byli jen tři a to včetně mě. Takže za nárůst fanoušků jsem opravdu rád.
  • Nové CD

    Kdo pak už si koupil nové cd Toma Jonese PRAISE&BLAME? Já ano a můžu zcela objektivně a kriticky říci, že je skvělé. Má snad jen jednu malou nevýhodu - celkový čas poslechu je něco přes 38 min.

    PS: Na tomto odkazu: http://www.youtube.com/watch?v=0SXK 1HuJr5g můžete najít krátký televizní rozhovor s TJ na jehož konci uslyšíte, jak silný je stále hlas tygra z Walesu. Podívejte se.
    • famfi

      Re: Nové CD

      CD samozřejmě mám a jsem z něho nadšený, jen škoda jeho "délky". 38 minut uteče jako voda, ale už teď se těším na další Tomův počin, který chce natočit s americkou skupinou The Killers co nejdříve. Podle slov Toma není na co čekat. *3* *3*
    • Re: Nové CD

      Kdyby byly problémy s odkazem, tak si ve vyhledávači YOUTUBE zadejte slovní spojení: "Tom Jones on GMTV" a určitě to najdete.

      PS: A hlavně, lidi: diskutujte, diskutujte, diskutujte. Tom Jones si zaslouží více zájmu. To berte i jako kritiku tuzemských médií - Tomu Jonesovi vyšlo nové CD, ve světě slaví neuvěřitelný úspěch u kritiky a v Česku o tom nevyšel ani článek.
      • Re: Re: Nové CD

        Kritizoval jsem tuzemská média, za to, že nepíší o novém CD Toma Jonese, ale naštěstí se situace trochu změnila, viz článek na serveru Novinky.cz (http://www.novinky.cz/kultura/2072 21-tom-jones-uz-nepribarvuje-vlasy- ani-pisnicky.html).
        Dobrá recenze.
  • famfi

    Tom Jones měl být Jamesem Bondem

    Zajímavý článek *3*... Už jsem o tom uvažoval před pár lety, že Tom měl hrát Bonda... A najednou mi i média dala za pravdu... *4*

    http://www.play.cz/novinky/t om-jones-mel-byt-jamesem-bondem
    • famfi

      Re: Tom Jones měl být Jamesem Bondem

      http://kultura.idnes.cz/filmvideo.a sp?c=A101005_190129_filmvideo_jaz
  • Do toho!!!

    Ahoj lidi, rozjeďte to tu trochu: Tom Jones si zaslouží, aby tyhle jeho stránky pořádně žily. A tak přidávejte příspěvky a komentujte jak zběsilý, ať je vidět, že je to hvězda o níž zájem neupadá. Třeba se nám do Prahy zase někdy vrátí. Bylo by to fajn, že?
    • emanuela

      Re: Do toho!!!

      No jo, já se snažila to trochu rozhýbat, ale mám dojem, že členové fan klubu jsou vesměs příliš mladí lidé a tak o Tomovi hodně málo ví. Dnes jsem četla četla v jednom článku, že je "Lev z Walesu",když je Tiger z Walesu nebo že má baryton, když má tenor, nebo že směšně tančí - když dnešními tanečními kreacemi si dělá legraci sám ze sebe a z dob, kdy se na na pódiu zmítal. A máš pravdu měl by mít i v ČR správný fan klub, který by opravdu dával Tomovi tu pozornost, jakou si bezesporu zaslouží. Tak to napravme.
      • Re: Re: Do toho!!!

        Budu asi patřit mezi starší fanoušky Toma Jonese. Mám doma jeho desky z r.1963
        a z dalších let. Nyní se mi podařilo sehnat 6 DVD jeho koncertů. Když si chci zlepšit náladu, tak si poštím jeho hity. Jeho hlas,šarm a temperament mne vždy povzbudí. Zbožňuji ho již 5O let.
  • ahoj

    Hello lidi prosim vas chtela bych jsem se zeptat jestli nevite jak se jmenuje ta pisnicka jak na tu reklamu s tim kafem gold ted nevim ale prej to zpiva tom a prej tu pisnicku zpival i martin chodur v superstar diky moc za odpoved *4* *4*
    • famfi

      Re: ahoj

      Ahoj. Reklamu jsem sice neviděl, ale Martin zpíval od Toma v semifinále píseň Venus *3* .
  • SOS

    Všechny zdravím, ale jestli máte Martina rádi, tak mu řekněte, aby se nenechal vtáhnout do šíleného kolotoče showbysnysu!Limuzína,krevety, to je zbytečné a za chvíli ho
    nikdo nebude mít rád!Budou říkat, že je nafoukaný a takové manýry velkých hvězd niko rád nevidí.Ať si buduje svoje místo na slunci zpěvem. Jinak bude někdo jiný a po něm ani pes neštěkne! Je to zrádný!
  • famfi
    Tom Jones se vrací koncertovat do ČR! Tentokrát se koncert uskuteční 23.listopadu v Brně (Hala Rondo)... *3* *4*
  • Tak ještě stále zažívám včerejší koncert. Krásná recenze je na iDnes. cz. Její přečetní mne dostalo zpět do sálu *5* .
  • famfi
    Tom natočil nové album zase ve spolupráci s Ethanem Johnsem pod názvem "Spirit In The Room"... Tak jsem zvědav, kdy výjde... *3*
    • famfi
      Nové album jde do prodeje 21.května... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit