Přejít na výpis diskuzí

Tom Jones

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • famfi

    Recenze

    Konečně dobrá recenze na Tomovo nové album. *3*

    http://kultura.idnes.cz/recenze-tom-jones-prekvapil-na-novince-jde-ke-korenum-p08-/hudba.asp?c=A100804_202217_hudba_jaz
  • emanuela

    Je tu mrtvo

    Dlouho jsem tady nebyla. A koukám, že žádná změna. Životopis stále nijaký, Tom má stále baryton. Ani zmínka, že dostal nové ocenění. Ach jo. Tak Vás alespoň všechny moc zdravím a poslouchejte TJ. *14*
    • Re: Je tu mrtvo

      Zdravim, take patrim k fanouskum tohoto skveleho hlasu a charismatickeho muze. Na wikipedii je toho o nem podstatne vice. Je neuveritelne, ze jako 12 lety prodelal tuberkulozu a 2 roky stravil v posteli-mel dostatek casu poslouchat hudbu, dle jeho slov. To je fajn, ze se vylecil a zacal zpivat k radosti vsech nas, kteri ho miluji.
  • famfi

    Narozeniny

    Dnes slaví Sir Tom 71.narozeniny. Přeju mu tímto vše nejlepší, ať mu to pořád tak skvěle zpívá, pevný zdraví a ještě nějakou tu návštěvu Čech. :D
  • martina81

    Happy birthday

    Happy birthday Sir Tom...
  • krasny chlap s krasnym hlasem
  • Nejlepší zpěvák s nádherným hlasem, sexy charizmatický chlap. Sleduji ho již od šedesátých let. Z českých zpěváků, nikdo na něj nemá jak hlasem, vystupováním. NÁDHERNÉ TEXTY, MELODIE. VŹDY MOJE SRDCE POOKŘEJE. Prostě jednička ve všem. Když je mi těžko a nemůže se v této zemi člověk divit,
    udělám si doma takový menší koncert z jeho nahrávek i z DVD. A HNED JE MI LÉPE. Přeji mu ať je ještě dlouho, dlouho mezi námi. J. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit