Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše...

    nejlepší, Tomi! Doufám, že narozky pořádně s bráškou oslavíte s kamarády někde v klubu a ne jenom na čajíčku se stařenkama, i když... *1* Co je mi do toho, že? *1* Aspoň nějaké obejmutí bratříčka by jste nám mohli vyfotit.

    Šťastné narozeniny... *14* *14*

    PS: Twincest 4ever! *1* *1* *1*
  • tom kaulitz je druhej nejhezčí člověk hned po billovi :DDD JE úžasnej kytarysta a je celej bez chyby!!!! opravdu nevím proč sem lezeš a píšeš tu o něm takový hnusný věci jak to všechno můžeš vědět jsi snad jasnovidec neboco????????? když ho nemáte rádi tak sem laskavě nechodte a nepiste tu o něm takovyhle věci!!!!! nás fanynky tyhle keci neodraděj tom kaulitz je boží bude boží a byl boží a tečka tom a bill a celej tokio hotel jsou naprosto dokonaly že se to nedá ani definovat je nemožný že nikdo může tvořit tak prenadhernou muziku WE LOVE TOKIO HOTEL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!
  • TOKYO HOTEL JE NEJ. SKUPINA JAKOU JSEM KDY VIDĚLA JSOU DOBŘÍ A VÍ CO CHCOU *4* MŮJ STYL JE TOM A BILL ŠKODA ŽE NEJSOU ČEŠI
  • ich habe gern Thomas,r

    Tom ist super hoffentlich von kommen ins tschechin,s ich habe thomas,r sehr gern *14* *14* *14* *14* *14* *8*
  • pro tomaše

    Tomas is perfect boy *14* . I love but you *14* *14* *4* *14* !!!
    • Re: pro tomaše

      co máš z angličtiny?? I love but you??ňáká divná věta ne??
  • Tom y Bill los mejoreees

    Tooom Bill espero k sepais Spanish jiji ¿cuándo vais a venir a dar un concierto a España eeeh?? *7* *14* *14* *15* *3* *1* *5*
  • tom

    TOM je nejkrasnejsi kluk pod sluncem *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • Bill Kaulitz

    Je úžasnej miluji ho je to nejhezčí kluk na světě *14* *14* *14*
  • Zdarek!! Tom je nej nejkrásnější klučíík na světě!!!! *14* *14*
  • Je dobrej!! Ale..

    Tomíšek je sice kláásnej, ale zase ne tak jako Billíšek..Pro mě jasně vede Billíšek..Na něj plostě nikdo nemá!! eeeeBilleeee *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit