Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kedy bude tokio hotel na slovensku?urcite tam budem ak pridu,len prosim kedy? *1* *1* *3* *4* *3* *4* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tom

    Tom je nejlepší.. je fakt k sežrání *14*
  • tomik

    tomik-pusinka moje!!!!!
  • jitushkaa

    ZÁÁÁÁÁÁÁVÍÍÍÍST

    Mě se hrozně líbí jak nadáváte. Ale zavidíte!!(?) nechápu prostě. AŤ vypadá jak chce, ať nosí co chce, ať si dělá co chce...co je Vám do toho? Taky si nosíte,poslucháte,děláte co chcete...Když se někomu líbí a co? Tak je hezkej, že to poslouchá miliony lidí? Umí si udělat slávu narozdíl od jiných kapel. Že mají odlišný vzhled..tomu se prostě říká image. No a co...tak bože, nosí raperskou čepici a co?
    Nevím o co jde...co mu závidíte? Že ho miluje miliony lidí? Peníze? Oblečení? Nebo jen to že má slávu spolu s TH narozdíl od jiných kapel? Nikdo z nás nevíme jaký je doopravdy takže ho TADY NIKDO NIKDY nemůže soudit...takže sem buď nelezte nebo tuhle osobnost ignorujte když se vám něco nelíbí *3* *7* Nechápačky z toho fakt...
    • tyniska

      Re: ZÁÁÁÁÁÁÁVÍÍÍÍST

      máš naprostou pravdu já se přidávám ,protože si myslím že to co si napsala je správný řešení problému a pstatním jestli se nelíbí tak ho ignorujte ale je i pár fanoušků který by to mohlo naštvat a to dost krutě a vím jaký pak jsou s.... zákeřný a to vím proto že jsem jedna z nich...
  • je fajn

    já si myslim ze je supa kluk.... *1* *14*
  • tkokkjf

    Tokio hotel je hroznej ale on je rozkošný!! *14* *14* *3* *14*
  • Happy Birthday. :**
  • kkkkk

    žeru toma.
  • koncert v Praze 5

    Na tom koncertu byli fakt skvělý mám z toho 200 fotek a 30 videií byly úžasný. Tom byl sladkej plácnul na mně rukou když mi dával autogram vlastně všichni. *14* *15*
  • Nechapu proc z nej robite Boha, kdyz pravda je treba takova, ze v Praze ma rad Night Club s nazvem Sweet Paradise a dobre si rozumi s Pajou, coz je jedna s vedoucich podniku a taky se zna s Davidem, ktory robi vedouciho taktez v Night Clubu s nazvem Amsterdam. Co se asi v takovyhto podnicih deje. Ze? A to je jen jedna z veci co o Tomovi vim, ale to by bylo zbytecny o tom referovat nebo psat, protoze clovek si veri cemu chce a kdyz ho mate za Boha.....................
    Sbohem
    • Takže teď má nepovolený chodit do klubů kvůli tobě?, ať si tam chodí. Nemusíš ho za to hejtit

    • A jeste se mu v Praze libil club Duplex.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit