Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomik je super nevim co maj ty kravy co sem nektery pisou proti nemu! mozna holky kdybysme se zmanili vsechny na olsenky a vrhli se na nej tak by byl mozna mooooooc rad *1* i kdyz je fakt ze k holkam nema spravnej pristup ale kdybych s nim chodila tak by mi bylo u prdela ze by me podvadel! *14*
  • tom

    miluju toma víc než billa ale o kapku.
  • ich liebe dich tom *14* *14* kristýna
  • tttooommm

    mylujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjem toma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • aaaaaaaaaa

    Sa uveeddddomte.Ako moze hrat rock(podla nich je toto rock)a pritom sa obliekat ako raper.To je chybnee.
  • TOM JE MUJ!!!!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* 6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6*14*6* 6*14*6*14*6*14*6*14*tom kulitz je muj já ho mijulu A BASTA!!!A VY OSTATNÍ NA NĚJ ZAPOMENTE!!!!OKI? *16* *14* *14* *15*
    • Re: TOM JE MUJ!!!!

      no tak se nauč jeho příjmení psát a pak se mžn do tebe zamiluje!!některé ty faninky jsou ale tak sobecké řeknu to na rovinu.nikoho mít nebude žádnou českou faninku on říkal že české faninky jsou jedny z nejhezčích ale taky jasně říkal že to musí bejt NĚMKA!!tak změn národnost a máš to vyhraný..ale počkej až se dozví že jsi čech to tě nakopne!!tak nemáš zač za radu rádo se stalo... *1* měj se hezky........a nemysli si že tě chci já nejsem Tom vždyť já ho sama miluju...tak ara...musím do německa hoj musím tam bejt první dáme si závod?? *15*
    • Re: TOM JE MUJ!!!!

      no jasne Tomisek je muj ty na neho zapomen lowkuju ho on je k spapani dupka moje *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ich Liebe Dich *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Miluju te moooocky prdelko moje
    • Re: TOM JE MUJ!!!!

      Tos uhodla *1* Dyť tě ani nezná a až pozná.....Mně se taky líbí,taky ho miluju a nikomu nenařizuju takový debiloviny jako ty.Za prvý je to trapný a za druhý ho nech nejdřív ty a pak až my ostatní *3*
  • Vypadá,že je to skvělý,jedinečný a talentovaný kluk se smyslem pro humor *4* *4*
  • Tomíšek

    Miluju toma,je tak nádhernejsuper a absolutně cool hudebník,já ho prostěnžeru *14* *14* *14*
  • No jo no

    Prostě je nejlepší na světě co?? *7*
    Mo,ale toho tady bylo je prostě úžasnej,ale zachvilku vás to stejně přejde tak co.. *3* *7*
  • lucine.cz.ka.ulitz

    :))

    Tom Kaulitz ...hmm..je hezkej ..je to člen Tokio Hotel a ty já poslouchám už 4 roky..ale myslím si,že ten kluk je přehnaně namyšlenej:D..no moc si o sobě myslí..jako může co by ne..je slavnej,prachy má..na každym prstě 20 holek..a je hezkej..tak muže byt namyšlenej no:DD..to stejny Bill taky by mohl,ale není..je normální..tak proč musí bejt tom? *1*
    • Re: :))

      Podle mě je Bill namyšlenější než Tom, podívej se na něj, tím myslím vzhled atp.
      PS: Viděla jsi neěkdy fotku na které se Bill třeba usmívá? Myslím z téhle doby. Já teda ne! A jestli vás to zajímá, tak já jsem Toma na fotce z téhle doby usmívat viděla!
      Tome, miuju tě! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší