Přejít na výpis diskuzí

Tom Welling

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tom

    jeden z mejch nejoblíbenějších herců fakt nevim proč tyhle nejlepší herci nedostanou naky velký filmy.
  • Vše nejlepší k narozeninám!

    Je to moc pěkný chlap a výborný herec.
  • Cože?

    Opravdu nechápu tu holku(nebo kluka?) kerá píše ke každýmu hezkýmu komentu nějakej urážlivej. Kdyby aspoň napsala jeden a šla pryč, jenže ona to píše ke každýmu! To je čistá závist a o jejím pravopisu pomlčím, to totiž vypovídá o úrovni.
    Jinak Tom je opravdu nejhezčí chlap, kerýho jsem kdy viděla. Řekněte mi jednu chybu, kerou na něm najdete *4*
    • kuddel

      Re: Cože?

      JE TO TEN NEJKRASNEJSI AMERICKY HEREC!!
    • iritia

      Re: Cože?

      je pěknej ale když je oholenej *14*
    • escarlate

      Re: Cože?

      Je tak pěknej až to bolí *1* *1*
  • erica

    Weby:o)

    Ahojky lidičky,nechci si tu dělat nějakou ,,reklamu",ale taky mám ráda Toma a taky Ericu Durance...a mám o nich i weby....ten Tomův ted sice pro nedostatek fandů trochu upadá,ale je jedinej českej o něm...tak kdyžtak kukněte ke mě na profil kde najdete adresky a přijdte se ke mě na blog o Erice,Tomovi nebo Rachel McAdams kuknout...budu se těšit...pá *3*
  • iritia

    jj

    pomalu ale jistě přicházejí další fanoušci *1*
  • kattynnka

    ahoj :P

    Taky jsem nový fanda, takže čeest *15* *5*
    • iritia

      Re: ahoj :P

      jj to je dobře protože Tomík je nejlepší *14* *14* *14*
      • kattynnka

        Re: Re: ahoj :P

        To teda je *14* *14*
  • evi09

    TOM

    Zdravím všechny fanoušky,
    už jste někdo viděl závěrečné díly Smallville?...jsem hrozně zvědavá a nevím jak to dopadne...tak prosím pište
    • Re: TOM

      DOUFÁM ŽE CLARK KENT CHCÍPNE!!!!!!!A DOUFÁM ŽE HO LEX LUTHOR ZABIJE!!!!!!
      *1*
      • 77nikola77

        Re: Re: TOM

        rikas ze ho nesnasis ale na smallwille se asi koukas.jo a jinak ses trapna.on maji pravdu proc sem lezes? kdyz ho tak nesnasis tak ho nech bejt ne:nemusi se ti libit ani to nemusi bejt tvuj oblibenej herec.ale nechod na jeho blog a neurazej jeho fanousky.buhvi jaka star se libi tobe treba by nam prisla jako trapak *16* *10* *13*
        • Re: Re: Re: TOM

          hm....to nevím, ale rozhodně ho znáš, protože ve Smallville hraje taky a musím říct že to hraje líp *3* *5*
          • iritia

            Re: Re: Re: Re: TOM

            když ho tak nenavidíš tak sem neloz *3* a Lex umřel protože to bylo psaný a ne že chtěl skončit *3*
          • Re: Re: Re: Re: TOM

            noo neviem kto to tam hra lepsie ako Tom
      • iritia

        Re: Re: TOM

        jedinej kdo chcípne je tvůj Lexik víš on totiž Clark v osme řadě bude hrát narozdíl od někeho *1*
        • Re: Re: Re: TOM

          já vím, ale protože Mike už v té p..ovině dál nechtěl hrát....a navíc Mike je NEJLEPŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREC NA SVĚTĚ;-):p
    • iritia

      Re: TOM

      noo nevím ale vím zhruba z netu že Lex se dozví Clárkovo tajemství a že se něco stane a v osmý ředě že pré budou jiný skety tak mooce nevím *5*
      • iritia

        Re: Re: TOM

        Kara řekne Lexovi, že je předurčen porazit Cestovatele a nabídne se, že ho vezme do Pevnosti, kde se naučí jak ho přemoci. Clark je ohromený rozhodnutím Kary jít za Lexem, ale ukáže se, že Brainiac se vydává za Karu, která je ve skutečnosti uvězněna v Zóně přízraků. Chloe je zadržena Ministerstvem vnitřní bezpečnosti a Lana se probudí z komatózního stavu. Mezitím, v epickém sledu událostí, se Clark utká s Lexem v Pevnosti a Lex se dozví Clarkovo tajemství.
        • iritia

          Re: Re: Re: TOM

          to je poslední co je zveřejněný totiž o 8řadě nic nevím *7*
  • ach ta láska

    kdo tu rekl ze tom je nejlepsi herec na svete tak mel pravdu.on neni jen nejlepsi ale i nejkrasnejsi!!!!!!miluju ho holky jak vy vsechny!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • iritia

      Re: ach ta láska

      jj je to super že už je 88členů když jsem si vzpoměla že nás bylo jen pár *3*
      • kattynnka

        Re: Re: ach ta láska

        Miluju hooo *14*
        • iritia

          Re: Re: Re: ach ta láska

          to nejsi sama *14*
  • iritia

    nové fanda

    dotáhla jsem sem novýho fanouška tak se k němu chovejte hezky *1*
  • h.m.

    láska

    Tom je nejLEPŠÍ CTĚLA BYCH S NÍM MÍT SEXXXXXXXXX!!!!!!!!!!!!!!§ *8* *8* *8* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • iritia

      Re: láska

      počké to plánuju že je to můj bnudopucí muž tak smůla holka*13* na chvíli si žije s tou opicí Janie a pak přijdu já to Los Angales on se do mě zamiluje a pak se vemem a budem mět spolu dětí *1* *1* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit