Přejít na výpis diskuzí

Tom Welling

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iritia

    pro aja05

    http://www.smallville-cz.com/cz/epi zody_rada7_foto20.htm

    a vůbec ví vůbec ten tvůj Michael bo jak se jmenuje že vůbec žiješ? *9* to fakt neví tak laskavě tady něco nevykládej že tom ani neví že vůbec žijem to je jasný noo že se nebude s každým fanouškem vybavovat chtěla bych vidět tebe jak by ses chovala kdybys byla slavná *7*
    • iritia

      Re: pro aja05

      a nebo ti spíš vadí že tom má víc fanoušku *3*
  • h.m.

    nejlepší chlap na světě

    tom je nejlepší chlap na světě miluju ho už od malička co se dívám na jeho filmy *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *15* *8* *4*
    • iritia

      Re: nejlepší chlap na světě

      jj tom je skvělej a to mi nikdo neveme *3* *14*
  • nejkrásnější člověk na světě

    Tom Welling je nejlepší herec co zmám. Neni to žadnej magor. vy co jste mu napsali, že je to debil,tak se pletete. nechci nikomu brát jeho názor, ale Tom Welling je pro mě absolutní 1. *14* *14*
    • Re: nejkrásnější člověk na světě

      sakriš ty mě mluvíš z duše já ho žeru *14* *14* *14* *14*
  • ne

    nn Tom je nej!!!..a ti co tu o něm píšou ošklivý věci jen pouze záviděj!!!!! *1* *1* *1* je to hezkej chlap,ale zas každej jsme ňákej...každýmu se líbit hold nemůže..mě se osobně víc líbí Tom *14* *14* *14*
    • Re: ne

      ja přesně aspoň si nepřipadám sama protože z mýho okolí ho nekdo neobdivuje a už jsem si propadala trapně *3* *14* *14*
      • aja05

        Re: Re: ne

        Měla sis za co připadat trapně tom welling je naprostá ztráta času, je to nejhorší herec jákýho znám, je to idiot.Nechcu vám do toho kecat, ale už byste s ním měli přestat.Vy co se vám líbí, tak ste trapný a já vás nechápu, je hroznej a hnusnej!!A navíc by si o vás neopřel ani kolo, sorry, ale je to pravda, on ani neví, že existujete a nemá o vás zájem a nikdy mít nebude!! *5*
        • Re: Re: Re: ne

          no promiň sama tu píšeš že každý má svůj nazor a že se do toho nechceš plést ale pěkně tady na toma nadáváš! možná neví že existujeme ale hlavní je že mi tovíme ne?! *1* nemám pravdu děcka?? *3*
        • iritia

          Re: Re: Re: ne

          no jooo ten Kroměříž *1*
          • Re: Re: Re: Re: ne

            TOM JE NEJLEPŠÍ HEREC NA SVĚTĚ... NEJVÍC SE MI LÍBÍ JAK HRAJE VE SMALLVILL... CHTĚLA BICH S NÍM MÍT SEXXXXXXXXX... A DÍTĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ne

      Mno corry, ale ty teda máš vkus *7* *9* *9*
  • tom

    cau tome jsi zkvelej hlavne ve smallvilu moc ti to tam slusi.
    • Re: tom

      ani bych neřekla je tam prostě nechutnej *13* Lex je milionkrát hezčí *1* *14* *14*
  • tomík

    láska moje ty očička *14* je nejvííc
    • Re: tomík

      Má je hnusný posraný *15*
  • New Blog:)

    Ahojky Lidičky,kdo máte rádi Ericu Durance aka Lois Lane ze Smallville kuknite na můj new blog...je sice teprve v rozjezdu...ale:)
  • Tom

    Holky tom mý zelený oči a né modrý ale,má je stejně nádherný.je nejhezčí no prostě je to kus. *14*
  • nwm

    Tom je fakt kus! *14* *14* *15*
    • Re: nwm

      Mno to určitě *8*
  • :)

    on je fakt roztomilej, ale někde vypadá torchu jako holka.... ale i tak je pěknej :)) *4*
    • Re: :)

      Není vůbec roztomilej a jako holka vipadá všude!!!!!!!!! *5*
      • Re: Re: :)

        co pravopis?...to se tady nebere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit