Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Berdych

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Lucka už má třetího přítele od rozchodu s Berdychem ! *15* Lucko dobře jsi udělala,zasloužíš si lepšího ! Berdych se hodí akorát tak pro tu Ester.. *2*
    • A koho?
      • http://www.fanpop.com/spots/tennis/images/30725228/title/lucie-safarova-new-love-photo
  • ..to tentokrát zvládl.. *1*
  • Bolt si vybral dobře. Nechce po svém boku žádnou zmalovanou modelku, která jakoby z oka vypadla Irence z filmu Dědictví (promiň Tomáši Berdychu), ale samostatnou, sebevědomou, úspěšnou a přirozeně krásnou ženu.
    *1*
  • Petra A Tomáš budou trumfy
    (nebo oběti )...Miroslava Donutila...
    Oblíbený bavič tentokrát v Prostějově nejen s hvězdami českého tenisu. Účinkují: P. Kvitová, T. Berdych, P. Kolář a duo Verona. *1*
    • už v sobotu 28.ledna ! *1* *15*
  • s petrou mu to sluší... *14*
  • Nechutná Ester ukázala už skoro všechno : http://images5.fanpop.com/image/photos/27500000/Ester-Satorova-showed-everything-small-breasts-and-crotch-tomas-berdych-27568450-1024-1536.jpg
  • wauworld
    26.6.2007 | Jana Benešovská
  • wauworld
    Tomáš Berdych se narodil ve Valašském Meziříčí v roce 1985 ve znamení Panny. Tenisovou raketu vzal do ruky už jako pětiletý. Laickou veřejnost na sebe poprvé výrazně upozornil v roce 2004 při olympiádě v Aténách, kde porazil úřadující světovou jedničku Rogera Federera. Je oporou českého daviscupového týmu. V současné době je ve světovém tenisovém žebříčku ATP 12, jeho dosavadní nejlepší umístění bylo ještě o dvě místa lepší. Jeho trenérem je bývalý úspěšný český tenista Jaroslav Navrátil. Tomáš nyní žije a trénuje se svojí přítelkyní, úspěšnou tenistkou Lucií Šafářovou, v Prostějově. Kromě tenisu jsou jeho velkým koníčkem rychlá a silná auta.
  • wauworld
    Berdych v rozhovoru před pár lety....
    *Popište se pěti podstatnými jmény.
    Potřebuji šest jmen a je to celý můj život: Cesty, tenis, letadlo, hotel, rodiče, Lucie Šafářová.
    Proč jste si vybral právě tahle?
    Protože je to zatím celý můj život.
    Musíte si zvolit jiné jméno i příjmení, jak se budete jmenovat a proč?

    Roger Federer. Je to skvělý člověk a už ve 26 letech legenda ve sportu, ve kterém se sám pohybuji. Odpovídám tak ale jen proto, že si musím vybrat. Jinak se snažím být sám sebou a nekopírovat jiné lidi.
    Je sex něžný, nebo divoký? A proč?
    Někdy je něžný, někdy je vášnivý, záleží na náladě a rozpoložení partnerů.
    • wauworld
      Za co byste si za poslední měsíc zasloužil pochvalu.Nerad se chválím sám, měl by to posuzovat někdo jiný, někdo z mého okolí.Co je pro vás skutečnou odměnou? Jakákoli věc nebo jen pochválení od člověka z mé blízkosti: rodina, trenér, přítelkyně...Kdo vás odměňuje?Doufám, že ti lidé, kteří si myslí, že si tu odměnu zasloužím.musíte poslouchat a proč?Snažím se poslouchat všechny lidi ve svém okolí. Člověk si ale pak musí sám utřídit, co je dobré a co ne.
      Jak zněla nejlepší rada, kterou jste kdy dostal.Není to rada, ale asi to, že mě rodiče přivedli k tenisu. Moc si toho vážím a jsem rád, že mohu zažívat vše spojené s tenisovou kariérou.
      Když zavřete oči a ponoříte se do snění, kde se zjevíte?
      Záleží na momentální náladě. Třeba když nejsem s přítelkyní, představuji si, jak jsem s ní...Co byste ve snech nikdy nechtěl dělat?
      Cokoli špatného a zlého! Hlavně bych nechtěl ubližovat lidem ve svém okolí!Jaký je rozdíl mezi zlem a dobrem?
      Obrovský, jsou to protiklady.Proč jste dobrý?
      Nejsem dobrý, jen se o to snažím, ale nikdo není dokonalý.
      Kdo je opravdu zlý?Ti, co ubližují, zraňují, trápí, vraždí lidi. Ti, co nedokážou pomoct nebo se o to ani nesnaží.
      S kým byste se chtěl potkat?Asi s Tigerem Woodsem nebo Michaelem Schumacherem.
      • wauworld
        Na co byste se jich zeptal jako první? Jsou to legendy ve svém sportu, takže na cokoli z jejich kariéry, na jejich zkušenosti. Co na vás lidi štve? Ještě mi nikdo nic konkrétně neřekl, ale ty chyby tam určitě jsou. Jen záleží na tom, aby jich nebylo moc a nebyly moc výrazné. Jaká je vaše nejranější vzpomínka z dětství? Vzpomínka na moji první tenisovou raketu, kterou jsem dostal. Jak jste se změnil, když jste dospěl? Už od nějakých 11 let jsem býval sám v Prostějově, trénoval jsem tam bez rodičů a musel jsem se o hodně věcí starat sám. Člověk tak nějak dospěje dřív. Ale jak jsem se změnil, nedokážu přesně definovat. Jak velká je vaše trpělivost? Troufám si tvrdit, že velká. Jsem poměrně kliďas a myslím si, že mě hned tak něco nevytočí. Co z vás dokáže udělat netrpělivého? Když někdo řekne, že něco ví a že mi to poví až za chvíli, nebo někdy příště. V čem jste nejsilnější?
        Ve sportu asi dlouhé zápasy a bojovnost v nich, nikdy to nevzdávat a bojovat až do konce.
  • No - nevadí i tak to bylo krásný !!! Já jenom proto, že finále Tsonga - federer jsem už tuším viděl ... I tak moc gratulujeme !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit