Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Berdych

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Liberec fandí stejně jako Petře. A u Petry nám to vyšlo !!! Finále by mělo být téměř jisté a ve finále při nepatrně menším riziku než v průběhu turnaje by to mělo vyjít také !!!
  • Překlad jednoho názoru ze zahraničí : Tomáš se měl soustředit jen na svou kariéru, a ne najít si přesný opak Lucie během krátké doby. A jsem si docela jistý, že se rozešli v době Wimbledonu...

    Jsem rád že to i lidi v zahraničí vidí stejně jako já...
    Ano je to tak Berdych skutečně mohl počkat déle než 3 měsíce s novou známostí...a Lucii která byla vždy považována za spíše ošklivější opravdu nemusel nahrazovat modelkou..Navíc sotva zletilou..
    *6*
    • navíc se veřejnost o rozchodu dozvěděla v srpnu a v září se zas dozvěděla že u ž má jinou...Na to že chodil se Šafářovou skoro 10 let to bylo opravdu příliš rychlé a nevkusné...
  • http://www.tennisforum.com/showthread.php?p=20351491
  • Tady se jen potvrzuje česká závist! Neopovažujte se o Ester tvrdit jediné špatné slovo, protože ji neznáte! Napsat takové bludy umí každý, ale co takhle ji to říct do očí?! Esterko, čeká Tě ještě dlouhá a trnitá cesta, ale VY to s Tomem zvládnete! Vždy budeš vědět, kdo tu pro Tebe je a kdo za to nestojí a nad ostatníma mávni rukou! *4*
    • Berdycha jí nezávidím ale to že nemá zábrany a jde přes mrtvoly jo ! *16*
  • No mě úplně fascinuje co dokážou závistiví primitivci vymyslet...kdybyste Ester znali, tak tak blbě nepindáte...ale dobře vám tak :-D aspoň jde vidět co máte v hlavě...nasrané...milý evan - Berdych je asi jediný člověk na světě se jménem Tomáš že? Že hned máš skvělou dedukci že podváděl Šafářovou :-D se trochu zamysli než něco napíšeš...směju se vám inteligentně ploší primitivci...
    • stačí mě jak trapně se vystavuje na fotkách s roztaženýma nohama a jaké trapné kecy psala na libimseti !!! *1* *16*
  • Vy jste fakt úplní zabedněnci. Jak můžete o někom tak hnusně psát když ho ani neznáte? Ester není vypočítavá ani nic podobného. Je to super holka já ji znám chodí na stejnou školu, výborně se učí, je hodná a skvěle při tom všem zvládá modeling. Je to její první vážný vztah a jen ubožáci jako jste vy jí to nepřejí. Nevím jestli je to závist, ale než začnete někoho soudit tak byste ho měli nejprve poznat!
    • Její první vztah to není...
      • a i když je Berdych velká partie,tipuju že ani poslední ! *1*
  • Zajímavá slečna jen co je pravda !!!! Ještě v květnu tohoto roku chodila s jiným !!!!! Ale Berdych je bohatá partie..tady je další úryvek toho co psala na libimseti :26. květen 2011 – elite.sweet !1177!Davidek...nejvic klasnounky...moje princatko nikdo mi Te nevezme...jen muj princ na bilym koni!12!..vazim si te luuuf ...
    • je narozena 11.11.1992
  • wauworld
    sportovec a modelka ! Existuje vůbec banálnější spojení než tohle ? *16*
  • wauworld
    Kdo před časem tipoval,že se vedle něj objeví modelka měl pravdu ! Jde o modelku Ester Sátorovou (19)
  • wauworld
    Všechno nejlepší a gratulace k dnešnímu vítězství v dc !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší