Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Berdych

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra A Tomáš budou trumfy
    (nebo oběti )...Miroslava Donutila...
    Oblíbený bavič tentokrát v Prostějově nejen s hvězdami českého tenisu. Účinkují: P. Kvitová, T. Berdych, P. Kolář a duo Verona. *1*
    • už v sobotu 28.ledna ! *1* *15*
  • Bolt si vybral dobře. Nechce po svém boku žádnou zmalovanou modelku, která jakoby z oka vypadla Irence z filmu Dědictví (promiň Tomáši Berdychu), ale samostatnou, sebevědomou, úspěšnou a přirozeně krásnou ženu.
    *1*
  • nejkrásnější sportovec na světě *14* *14* *14*
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php *14*
  • Zajímavá slečna jen co je pravda !!!! Ještě v květnu tohoto roku chodila s jiným !!!!! Ale Berdych je bohatá partie..tady je další úryvek toho co psala na libimseti :26. květen 2011 – elite.sweet !1177!Davidek...nejvic klasnounky...moje princatko nikdo mi Te nevezme...jen muj princ na bilym koni!12!..vazim si te luuuf ...
    • je narozena 11.11.1992
  • walmez

    Berdych je dobrý, člověk ho musí mít rád už jen proto, že je od nás z města a že mě léčí jeho matka. *3* Ale je dobrý... *1* *4*
  • ja.zena

    fandim

    *15* fandim! *15*
    • Re: fandim

      Škoda, že na AO podlehl Federerovi *9* když vedl ae co už no *9* snad ho potazí jidne!!!
  • linett

    berdych se umístil na posledním místě..

    ..ve Sportovci roku-až desátý a Radek Štěpánek sedmý!
    • Re: berdych se umístil na posledním místě..

      Taky kolik lidí se do té první desítky ani nedostalo, že??
  • Někdy Tomášek někdy Tomáš

    Patří mezi mé tenisové favority. Pěkně se na něho kouká,když se mu daří je to kluk jak cumel.Bohužel, často se mu daří, když sleduji utkání jen na netu. Když je live v televizi často nezvládá koncovky a často vypouští konce uktání,To pak dost trpím. Ale jinak sleduji všechna uktání ve dne i v noci. Mám pocit, že je ukřivděný a naštvaný na celý svět.To by měl zlepšit a bude to o.k. Už i na síť chodí více. Prostě na sobě maká.Jsem zvědává na tu slibovanou změnu v letošním roce?Tome, vše nej v letošní sezoně.
    • klarissa

      Re: Někdy Tomášek někdy Tomáš

      noo,proti Štěpánkovi je o hooodně horší!!Tenisově,vzhledově i povahově!! *15*
  • kiris

    vypadá trochu jako..

    ...Julián Záhorovský ! *15*
  • reyov96

    Happy birthday

    vše nejlepši Tome at se va podaři vy hrat zapas se srbskem a vyhrajete salatovou misu je ště vše nej *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit