Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Berdych

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s petrou mu to sluší... *14*
  • wauworld
    Berdych v rozhovoru před pár lety....
    *Popište se pěti podstatnými jmény.
    Potřebuji šest jmen a je to celý můj život: Cesty, tenis, letadlo, hotel, rodiče, Lucie Šafářová.
    Proč jste si vybral právě tahle?
    Protože je to zatím celý můj život.
    Musíte si zvolit jiné jméno i příjmení, jak se budete jmenovat a proč?

    Roger Federer. Je to skvělý člověk a už ve 26 letech legenda ve sportu, ve kterém se sám pohybuji. Odpovídám tak ale jen proto, že si musím vybrat. Jinak se snažím být sám sebou a nekopírovat jiné lidi.
    Je sex něžný, nebo divoký? A proč?
    Někdy je něžný, někdy je vášnivý, záleží na náladě a rozpoložení partnerů.
    • wauworld
      Za co byste si za poslední měsíc zasloužil pochvalu.Nerad se chválím sám, měl by to posuzovat někdo jiný, někdo z mého okolí.Co je pro vás skutečnou odměnou? Jakákoli věc nebo jen pochválení od člověka z mé blízkosti: rodina, trenér, přítelkyně...Kdo vás odměňuje?Doufám, že ti lidé, kteří si myslí, že si tu odměnu zasloužím.musíte poslouchat a proč?Snažím se poslouchat všechny lidi ve svém okolí. Člověk si ale pak musí sám utřídit, co je dobré a co ne.
      Jak zněla nejlepší rada, kterou jste kdy dostal.Není to rada, ale asi to, že mě rodiče přivedli k tenisu. Moc si toho vážím a jsem rád, že mohu zažívat vše spojené s tenisovou kariérou.
      Když zavřete oči a ponoříte se do snění, kde se zjevíte?
      Záleží na momentální náladě. Třeba když nejsem s přítelkyní, představuji si, jak jsem s ní...Co byste ve snech nikdy nechtěl dělat?
      Cokoli špatného a zlého! Hlavně bych nechtěl ubližovat lidem ve svém okolí!Jaký je rozdíl mezi zlem a dobrem?
      Obrovský, jsou to protiklady.Proč jste dobrý?
      Nejsem dobrý, jen se o to snažím, ale nikdo není dokonalý.
      Kdo je opravdu zlý?Ti, co ubližují, zraňují, trápí, vraždí lidi. Ti, co nedokážou pomoct nebo se o to ani nesnaží.
      S kým byste se chtěl potkat?Asi s Tigerem Woodsem nebo Michaelem Schumacherem.
      • wauworld
        Na co byste se jich zeptal jako první? Jsou to legendy ve svém sportu, takže na cokoli z jejich kariéry, na jejich zkušenosti. Co na vás lidi štve? Ještě mi nikdo nic konkrétně neřekl, ale ty chyby tam určitě jsou. Jen záleží na tom, aby jich nebylo moc a nebyly moc výrazné. Jaká je vaše nejranější vzpomínka z dětství? Vzpomínka na moji první tenisovou raketu, kterou jsem dostal. Jak jste se změnil, když jste dospěl? Už od nějakých 11 let jsem býval sám v Prostějově, trénoval jsem tam bez rodičů a musel jsem se o hodně věcí starat sám. Člověk tak nějak dospěje dřív. Ale jak jsem se změnil, nedokážu přesně definovat. Jak velká je vaše trpělivost? Troufám si tvrdit, že velká. Jsem poměrně kliďas a myslím si, že mě hned tak něco nevytočí. Co z vás dokáže udělat netrpělivého? Když někdo řekne, že něco ví a že mi to poví až za chvíli, nebo někdy příště. V čem jste nejsilnější?
        Ve sportu asi dlouhé zápasy a bojovnost v nich, nikdy to nevzdávat a bojovat až do konce.
  • wauworld
    Tomáš Berdych se narodil ve Valašském Meziříčí v roce 1985 ve znamení Panny. Tenisovou raketu vzal do ruky už jako pětiletý. Laickou veřejnost na sebe poprvé výrazně upozornil v roce 2004 při olympiádě v Aténách, kde porazil úřadující světovou jedničku Rogera Federera. Je oporou českého daviscupového týmu. V současné době je ve světovém tenisovém žebříčku ATP 12, jeho dosavadní nejlepší umístění bylo ještě o dvě místa lepší. Jeho trenérem je bývalý úspěšný český tenista Jaroslav Navrátil. Tomáš nyní žije a trénuje se svojí přítelkyní, úspěšnou tenistkou Lucií Šafářovou, v Prostějově. Kromě tenisu jsou jeho velkým koníčkem rychlá a silná auta.
  • Všechno nejlepší :))
  • http://www.tennisforum.com/showthread.php?p=20351491
  • F.lopez

    VErim ti ze ho porazis Bedo *4*
  • Překlad jednoho názoru ze zahraničí : Tomáš se měl soustředit jen na svou kariéru, a ne najít si přesný opak Lucie během krátké doby. A jsem si docela jistý, že se rozešli v době Wimbledonu...

    Jsem rád že to i lidi v zahraničí vidí stejně jako já...
    Ano je to tak Berdych skutečně mohl počkat déle než 3 měsíce s novou známostí...a Lucii která byla vždy považována za spíše ošklivější opravdu nemusel nahrazovat modelkou..Navíc sotva zletilou..
    *6*
    • navíc se veřejnost o rozchodu dozvěděla v srpnu a v září se zas dozvěděla že u ž má jinou...Na to že chodil se Šafářovou skoro 10 let to bylo opravdu příliš rychlé a nevkusné...
  • Tomáš Berdych a Petra Kvitová jsou nejlepší tenisté na olimpiádě a vůbec ve světě, prostě jsou dokonalí všude
    • taky trochu si zopáknout jazyk český
  • Na Kvitovou nemá :D
  • Vážený pane Berdychu,
    v sobotu byl váš významný den, šťastně jste se oženil, ať vám na cestu hezky svítí a najdete plno krásných kvítí. Ať je to ta nejkrásnější láska v manželství, mnoho štěstí, málo pláče, do roku dva kudrnáče.

    Ať je to ta krásná loď, na vodu někam pojď,
    pojďme někam za mořem, projdeme se táborem manželství,
    pak se nějak zabavíme, manželství se pobavíme.

    To vám přeje Váš věrný fanoušek Jindra Stania

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší