Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den.
    Lidi probuďte se z nového temna!By vám asi řekl Jirásek?Prospěcháři z KSČ, už jsou ve všech pravicovích politických stranách a ti co tsam zůstali mě navadí.Myšlanka byla dobrá,ale prospěcháři ji zneucili stejně tak, jako dnes ji zneužívaj ostatní politické strany.Komunisti tak republiku nerozkradli za 50 let, tak jako ti co na ně poukazují a vládnou nám dnes.Za komunistu nebylo tolik býdy a tak prázdná státní pokladna a stát měl na všechno co se dnes ruší.Na všechno bylo a kdo měl prachy se měl stejně dobře jako dnes.Poctiví Komunisti to ale určitě nebyli.Poctivej,vzdělanej a slušnej člověk může být i součastný komunista,tak proč strašíte lidi pane Hanáku.Papouškujete novou inkvizici v Čechách a proto jste neobjektivní hudák. Prezidentem v čechách stejně bude Švancemberk,proto že ho chce cizina a názor národa nikoho nezajímá.Jsme pořád nesoudruží vazalové a volby budou pouhou formsalitou.Švejk už řel,že si uděláme z Ruskýho Cara Českýho krále.Tak bude proč ne Švancemberk?Chce se me zvracet,když pomylím kam jsme to dotáhli.
    • Promiňte pane Petře,
      ale podle vašeho pravopisu jste asi chodil do školy za komunistů a tak proto máte takový názor.

      PANE HANÁKU DÍKY !
  • Dobrý den pane Hanáku, četl jsem na mailu Váš příspěvěk ohledně komunistické minulosti pana Fischera. Prošel jste si někdy i minulosti ostatních představitelů tohoto státu. Jestli ne, tak to udělejte a ještě lepší bude, když budete se vyjadřovat pouze k vaší profesi. Tomu snad rozumíte.
  • Pane Hanáku, kdo Vás tak zblbnul, že jste se propůjčil k takové věci? Že by Zeman ? Vzpamatujte se !!! Pan Fischer je nejschopnější kandidát. V Londýně jim nevadí minulost, ale hlavně co umí.Vy jako herec jste toho moc neukázal, žádná hitparáda.vraťte se do hrobu a spěte dál.
  • Vážený pane Tomáši Hanáku, vždy jste mi byl sympatický,nyní tomu není jinak!! Dovolte mi však jednu faktickou poznámku. Podle průzkumů veřejného mínění,všichni tři první kandidáti na prezidenta /dle preferencí/ jsou komunisti. Vysvětlím: Fišer i Zeman,s tím asi nebudete se mnou polemizovat, nicméně Dientsbier, ten je relativně mladý, opáčíte-li mi,je to socan. Ano,souhlasím!! Socan!!! Ale nejsou náhodou socani,dle historie, zakladatelé komunistů u nás??????
    Takže ti mladší voliči!!! uvědomte si,že první tři nejžhavější kandidáti jsou komunisti.
    Závěrem mi dovolte,pane Hanáku, abych Vám poděkoval,za takovýto krok,který jste pro náš národ udělal tím,že jste /alespoň některým/ otevřel oči.
    Mým kandidátem je pan MUDr,Přemysl Sobotka
    • Váš SUPER kandidát byl také členem KSČ, navíc studoval VUML, a ten zrovna každý řadový komunista nestudoval, jen tzv. kádrové rezervy, pane Petře.
      S pozdravem Roman Kovařík
  • Já si myslím, že pan Fišer je dobrý a chytrý člověk, který by mně vůbec nevadil a vyzývám pana Hanáka, aby také promluvil ke všem státním činitelům včetně vlády, parlamentu a senátu, kde takových starých bambitek je až dost a dovedou ovlivnit daleko více věcí než samotný prezident. Pane Hanáku, mějte pro všechny stejný metr a ne alibisticky se ukazovat. Vám by se líbil více ten potetovaný prezident? Já osobně proti němu nic nemám, ale taky by měl zvážit kandidaturu na hlavu státu, ne? Já bxch si, ačkoliv je určitě velmi chytrý člověk, nedovedl představit, že by ho měli ve školách v každé třídě, na úřadech, prostě všude zarámovaného v obraze. To by byla pěkná vizitka našeho státu. Mimochodem, já jsem na Kubě nebyl a to je mi skoro 50 let, a vím, že tam za prací jezdili pouze dobře prověření členové jedné strany. Na závěr bych chtěl poznamenat, VOLTE LIDI KTERÉ ZNÁTE a nenechte se ovlivnit nějakými alibistickými chytráky, kteří si hrají na spasitele. Jako herce jsem Vás měl rád, pane Hanáku.
  • Dobrý den,
    mám Vás rád jako herce a myslím si, že jste i velmi slušný člověk mimo Vaší profesi. U pana Fišera mě rovněž vadí komunistická minulost stejně jako u všech jiných kandidátů včetně p.Zemana. Je to pro mě zásadní měřítko pro výběr nového presidenta. Bohužel to vypadá, že se do druhého kola kandidáti bez komunistické minulosti nedostanou. Pokud si mám vybrat mezi p. Zemanem p. Fišerem, tak si vyberu kandidáta, který o své minulosti mluví a možná jí i lituje, pro mě je však důležité, že v současnosti jako jediný naprosto otevřeně říká, že vládu s přímou účastí komunistů nepodpoří.To je podle mě řešení!!! To co říká p. Zeman, že se komunistů bát nemusíme, protože za sebou nemají SSSR, je nejen hloupé, ale i značně populistické. Víte jak to v Rusku chodí stačí jeden den a je tady internacionála znovu.
    Myslím, že pokud KSČ, nebo KSČM nenávidíte stejně jako já měl by jste stejně apelovat i na Miloše Zemana a to ještě s větším důrazem, protože ten s otevřenou podporou KSČ přímo počítá.Byla by to hrubá chyba, kdyby p. Fišer v rámci Vaší výzvy svoji kandidaturu vzdal.Věřím, že jste tenhle apel nemyslel špatně, ale dle mého názoru jste ho nedomyslel.
    Zdravím Ivo L.
    • Vážený pane Ivo, dle Vás je asi tak 15-20% lidí tohoto státu jen póvl, se kterým se nesmí jednat. třak to jste hortší než KSČ v 50tých letech, gratuluji! S pozdravem Roman Kovařík
      • Pane Romane,já mluvím pouze za sebe a já mám důvod komunisty nenávidět, pokud 15-20% lidí si myslí, že bylo lépe, ať si to myslí. Vy jste zažil 50 léta? Tam bych za tenhle příspěvek šel rovnou na šibenici.Co se týká toho VUMLu, tak ten mohl studovat téměř každý. Měl by jste si všechno zjistit, než něco napíšete. S pozdravem Ivo
  • Zdravím. Jistě mi vadí komunistická minulost některých kandidátů na prezidenta. U J.Fischera mi vadí ale zejména sponzorský dar na kampaň ve výši minimálně 10 mil.Kč, kterou mu věnoval p. Chrenek. To jistě není a nebude zadarmo a novináři by měli intenzivně pátrat, co za to pan podnikatel bude chtít.
  • Jestli chceš jakožto můj oblíbený herec vstoupit do diskuze o volbě nového prezidenta této republiky tímto způsobem tak okamžitě padáš na nejhlubší dno žumpy zaprodanců. Dobře si to rozmysli, než vypustíš z úst taková h...a. Ať si Tě nemusím přestat vážit. Vůbec se nebudu pouštět do spekulací kdo Ti co dal za to aby ses nechal takto znevážit. *10*
  • když odečtu 15 let tak co jsi uělal pro tuto společnost? 40 let děláš ho... !tak se toho drž a nemluv do tak vážné věci Ty VIP *6*
  • měl jsem tě rád jako no herce ale teď si u mne skončil jsi ubo... . chceš na hrad opravuji slovo které zde nelze publikovati prospěcháři kolik jsi za to dostal?? to snad projde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit