Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomáš Hanák je výborný herec,nejlepší výkon podal ve Filmu Kopytem sem,Kopytem tam.

  • zo sexy chlapa stary dedusko,ale nic sa neda robit.... *9* aspon je fotografia aktualna...
  • Zajímalo by mě, jak by Tomáš Hanák reagoval na toto:

    http://www.stopcechum.cz/2013/06/tomas-hanak-podporuje-nasi-vec.html
  • V-I-O-L-E-T-T-A
    Pane Hanáku, kdybych Vás potkala v noci v lese, vyskočila bych až do nebe a zůstala na mráčku dokud nebudete pryč! Něco by jste měl dělat se svou image! *16*

    A ještě vypadáte tak ztrhaně, myslím si, že pijete! Nebo bych Vám měla tykat? *6*
  • Pane Hanáku, máte takový Gesicht, že kdybych vás potkal v noci v lese, určitě bych se vás lekl. Dělá to také to pití? Myslím, že ke Štajndlerovi se jako typ náramně hodíte. A propo - ty koule vám v tom úžasném firmu uřezali doopravdy?
  • Na servru lidovek uz několik dni visí Vaše prohlášení Zeman ze mě udělal lháře.Lhářem už jste svoji povahou ,nebo jím nejste.Zeman o vás mohl eventualnš říci nějakou lež, ale to by udělal lháře ze sebe , nikoli z Vás.Pokud se cítíte být lhářem a ten pocit je nutkavý bude to nejspíš charakterová vada,než cizí zásluha. Bez Vaší vůle z Vas někdo může udělat třeba náměstka ministra, nebo invalidu, ale lháře nebo čestného člověka nikoliv. Nějak Vam to nehraje.
  • Dobrý večer.
    Je dobře pane Hanák,že vystupujete veřejně v prezidenské kampani,ale že dáváte svůj hlas Zemanovi to mě zarazilo.Zapomínáte co Zeman způsobil v době své politické činnosti,kauzi jako "olovo",Štiřín,Český dům atd.To že on chválí jak zachránil bankovní sektor který byl rozkraden,nalil do něj peníze ze státního rozpočtu ano,ale proč nepodal trestní oznámení na ty kdo jej rozkradl?.Slaboch,bál se mocných,bál se o své dobré místo.Bylo by dobré se zamyslet nad každým kandidátem než mu dáte svůj hlas.
  • pane Hanáku, myslel jsem že už nepijete, chcete volit Zemana který byl ve straně 2 roky, proberte se a radši zůstaňte zalezlej tam kde jste byl do teď
  • Chlape, díky za to, co děláte v prezidentské kampani.
  • Pane Hanáku,
    to, že jste průměrný herec ani to, že jste kdysi dávno reprezentoval ČSR
    ve veslování Vám nedává právo někomu radit jak by se měl chovat.Nevím
    co jste dělal když Vaši úspěšní a oblíbení kolegové veřejně vystupovali v době sametové revoluce a usilovali o demokracii.Zřejmě jste byl někde zalezlí a čekal jak to všechno dopadne.Tím, že jste se ve svém ubohém
    projevu zaměřil pouze na jednu osobu a naprosto Vám uniklo že pan Fischer není jediným kandidátem na presidenta ČR který byl někdy členem KSČ svědčí o tom, že se v politice orientujete dost neohrabaně. Nemohu se ubránit dojmu, že Vám šlo hlavně o to jak se sám zviditelnit.A nakonec jednu zásadu slušných lidí:
    Když nemohu druhému z jakéhokoliv důvodu pomoci,tak mu alespoň neškodím.
    • Ale každý může snad říct svůj názor ?????,ne?
      • Ale každý může snad říct svůj názor ?????,ne?
        Mimo jiné reakce na názor Standa 2.1 a Steven 27.12 tečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit