Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tom

    Tom je fakt svělej a má užasný texty , a nejlepší a má užasnej hlas ... a k tomu je hezkej takže ideální zpěvák .. *14* *14* *14* *14*
    • Re: tom

      jo... ty texty sou úplně super *1* *3*
  • Tomáš je super

    Tomáš má takový charizma, jaký nikdo jiný. Když jsem poprvé slyšela písničku Pocity, všeho jsem nechala a jenom poslouchala a poslouchala. Měla jsem i možnost si poslechnout jiné písně z alba Cesta do Záhu(d)by a říkám je to fakt super. Ty písně dokážou člověka prostě nechat všeho a jenom poslouchat. Tome, jsi super a jen tak dál, takovýhle zpěvák s velkým charizma jako máš ty tady už dlouho nebyl.
  • Tomáš

    Tomáš...Strašně hezkej *1* Má nádherný texty. Všechny jeho písničky na CD už umim skoro nazpaměť. *14*
  • Tomáš je super

    Tomáš je fakt nejlepší chlap v čechách scháním všude jeho fotky písničky a ták. Nekdy bych ho chtěla vidět v trikotu na závodech *1* V karlovejch varech ted nějak bude mít koncert nebo aspon vystoupení snad se tma dostanu
  • Klobouk dolů...

    Závidím holčině, která získá jeho srdce. Protož někdo jako je on se v dnešní době hledá těžko. Žádnej napomádovanej frajírek, ale sympatický kluk, který ví co chce, hraje na kytaru, dobře zpívá a skláda texty, které člověka dokážou zasáhnout. Co víc si přát. Přeju mu opravdu hodně štěstí jak v osobním životě, tak v dobře našlápnuté kariéře...
  • Wow!

    Když jsem poprvé uslyšela jeho píseň v rádiu, nechala jsem veškeré činností a jen poslouchala, to se mi nestává ani u hudby, kterou mám v oblibě a ráda ji poslouchám. Tenhle nadějný umělec (a mimochodem moooc sympatický;-) se prostě vymyká všemu! Žádné texty mě tak neoslovují jako právě jeho! Jsem nadšená!
    • Re: Wow!

      jako upa stebou sohlasim on je prostě uplně užasnej ♥♥ *14*
    • adeelkaa

      Re: Wow!

      souhlasím...prakticky si to napsala za mě *1* Na jeho koncert bych někdy chtěla jít :-))
      • Re: Re: Wow!

        Včera jsem na jeho koncertě byla, a můžu říct, že byl skvělej!! *15*
  • Opravdový zpěvák

    Nedávno jsem Tomáše Kluse prvně viděla na ČT24 v kulturní rubrice a úžasem jsem se dívala na kluka, který má opravdu charizma, a s určitostí nezapadne jako většina tzv. hvězd. Na nic si opravdu nehraje a přitom opravdu umí. Cítila jsem, jak vysílá pozitivní energii přes obrazovku. Mám stejně starého syna, rovněž sportovce, a proto mu ze srdce přeji vše nejlepší, a rovněž sobě, ať ho nesemele komerce!
  • sexy

    sexy plavec *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit