Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolů...

    Závidím holčině, která získá jeho srdce. Protož někdo jako je on se v dnešní době hledá těžko. Žádnej napomádovanej frajírek, ale sympatický kluk, který ví co chce, hraje na kytaru, dobře zpívá a skláda texty, které člověka dokážou zasáhnout. Co víc si přát. Přeju mu opravdu hodně štěstí jak v osobním životě, tak v dobře našlápnuté kariéře...
  • Nejnejnej...

    miluju jeho písničky...ty texty,ty melodie-prostě upe boží *14* *14*
  • dan.marsak

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám a přeji hodně úspěchů.
  • zuzanka666

    inbox

    Včera v inboxu byl Tomáš a úplně sladkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jinak jeho písně jsou super.Malčik *14* *14* Do Nebe *14* Navěky *14* Pocity *14* Vesmíru *14* ...
  • antidicaprio

    narozeniny

    vše nej *4*
  • Všechno nej

    Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a fanoušků
  • lencak.

    Nej nej nej

    Tomáš je podle mě ten NEJlepší NEJnadanější a Nejhezčí zpěvák a idol mnoha holek...nevim jak vy ale já si myslim že by jsme ho mohli prohlásit za našeho NEJoblíbenějšího zpěváka tohohle roku...a Tome!!!Pro nás jseš 100% objev roku ..slavík nejslavík!!!!!!kdo se mnou souhlasí ať se ozve *3*
    • Re: Nej nej nej

      ve všem s tebou souhlasím je prostě nej *4*
    • -lentilka.cz-

      Re: Nej nej nej

      _SoUhLaS_ =o)
    • kustka14

      Re: Nej nej nej

      souhlasím taky. je užasnej já se ségrou ho upa žerem a myslím že nás je víc! *14* *14* *14* *14* *14*
    • f.i.s.h.h

      Re: Nej nej nej

      já s tebou souhlasím páč on je dobrej má fajne texty a tak.. *14*
  • zuzanka666

    Anděl

    Moc gratuluju Tomovi.Já se fakt bála že to vyhraje pan Nohavica. *15* Ale myslím že si to Tom zaslouží nebot má opravdu talent *14*
  • Tom a Jííra

    Byla sem na koncertě v Liťáku..Ach..To bylo něco užasnýho..Ta jeho improvizace a historky a vtipy..Jeho smysl pro humor..Jeho názory..Já ho žeru..A JIRKU TAKY :) ..Jsou to pusiny prostě :-* *4* *14*
  • sexy

    sexy plavec *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit