Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy, co ho nemáte rádi, musíte nám to tady znepříjemňovat? Myslete si o něm co chcete, ale nepište urážky sem. Nikoho nepřesvědčujte o své pravdě! Když ho nemáte rádi, nechoďte sem! Já osobně si myslím, že Tomáš Klus je úžasný člověk!
    • A copak? Neradi slyšíte pravdu? *1*
      • Dzakarta
        A co je jako pravda??? JEDINĚ TO, ŽE JSI ZÁVISTIVÝ ID*OT BEZ HUDEBNÍHO SLUCHU! *15* *5* *15* *15*
        • Tak promiňte, paní profesorko hudebního sluchu *12* Myslím, že pořád lepší než kus jalovičky bez vkusu...
  • Nevíte někdo kde bydlí???
    • Nyní bohužel (bydlím 9 km od Třince, tak mě to štve :P) v Praze Nuslích, ale pochází z Třince :)
  • Jak typické... Pan Klus ve své proslulé písni zpívá, jak je to tu u nás špatné, jak se podvádí, uplácí, zkrátka jak jsme v pr.eli Nakonec se ukáže, že melodii ukradl panu Spálenému, texty se pokouší napodobovat pana Kryla nebo dalšího moravského "umělce" Nohavicu... Té velké bubiny okolo něj se tak trochu divím, neshledávám na něm nic hvězdného, "jeho" písničku v autě vždycky přelaďuji, protože se mi neskutečně hnusí podobné pokrytectví...
  • Na Fastivalu v ulicích v Ostravě byl úžasný. Zbožňuju jeho humor, hlas, jeho celého a také jeho improvizace. Jsem ráda, že jsi náš *3*
  • Vše nejlepší a hlavně hodně zdraví (i když trochu opždene)
  • vse nej sice pozde ale lepsi nez vubec
  • soledka
    vše nejlepší k tvým narozeninám *14* *14* *14* *14* *14*
  • *14* *14* *14* VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAŔOZKÁM *14* *14* *14*
    HODNĚ ŠTĚSTÍ , ZDRAVÍ , ÚSPĚCHŮ A PÍSNIČEK ...
    *1* *3* *4* JSI BEZVADNEJ *1* *3* *4*
  • lieblinka
    Tomášku vše nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka a hlavně ještě spoustu těch tvých úžasných písniček.*3*
  • Všechno nejlepší k narozkám a hlavně zdraví a úspěchy v kariéře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit