Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy
    LuckaBendyska
    Mám tvých urážek tak akorát dost, budu ti všechno okamžitě mazat a taky se postarám o to, aby ti byl smazán profil...to, co píšeš, už přesahuje všechny meze!!!
    • almen
      ty něco pořád někoho napomínáš ale pořád a pořád . už toho laskavě nech *16*
    • LuckaBendyska
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* klus neumí zpívat *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • No a ty si k**** a neumíš vůbec zpívat náno koukni se na sebe ty nádhero!Než něco napíšeš vylezla si z popelnice nebo co
      • umí zpívat.
      • almen
        ale umí , ty snad umíš líp ? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Opravdu zbožňuju lidi jako jsi ty..bezdůvodný hejtovaní, urážky, pomluvy -_-..to si tim řešíte jako nějakej mindrák nebo co? Co z toho k sakru máte?
        Mě se taky nelíbí spoustu interpretů, ale to přece neznamená že jsou špatný. Tak proč ty nesmyslný komentáře?
  • LuckaBendyska
    klus neumi zpívat. nesympaticky.
    • ty neumíš zpívat náno
    • je hodný a umí zpívat tak držte jazyk za zuby.
  • Klus je vážně užasnej a taky je simpatak *3* *3* *4*
    • Hm "sImpatak" - chytre devce....
  • tomáš je úžasný a nejlepší člověk co znám děkuji ti že píšeš takové úžasné texty si hodnej milej prostě úžasnej děkuji ti že si tu
  • Emilidzex
    pitomci je mi z vás zle vy co píšete že je hnusný pro mě a pro ostatní je nejlepší jděte se vycpat!! *11* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16*
    • přesně
  • LuckaBendyska
    Nejlepší zpěvák česský je Petr Bende!
  • Nic jinýho neumíš? ani není divu že ti tady dyvají všichni dislike
  • LuckaBendyska
    Klus je nejhorší český zpěvák!
    • klus nejlepší zpěvák tak držte zobák.
  • Tomáš je úžasnej člověk a ten talent má pro to,jaký je *4* Děkuji ŽE SI
    Tvo texty jsou tak uvědomující a duchapřítomné.......dííííííííííkýýýý a těším se na Tišnov :-)
    • Emilidzex
      přesně je ten nejlepší
  • tebe NIKDO nechtěl potkat, ale když se tak koukám na tvoji fotku je mi líto toho vedle tebe , kdyby viděl jaká seš MRCHA tak by se určitě nechtěl s tebou vyfotit.P.S. zamysli se nad tím co tady píšeš, tobě by se taky nelíbilo kdyby někdo psal o tom tvým BENDYSKOVI, LUCINKO? A FAKT SEŠ POSTÍŽENÁ A BLBÁ, TO ASI PROTO TĚ NEMÁ NIKDO RÁD. *13* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit