Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Kraus

OSOBNOST 4.8.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžete prosím pana Krause přeložit na nějakou jinou práci? Je to opravdu utrpení když se tento moderátor objeví na obrazovce. Ihned přepínám na konkurenční televize.
  • Dobrý den,dnes jsem narazila na zajímavý jev a prosím,zda byste ho nemohl vysvětlit v nějakém programu.Některé kalendáře uvádějí,že tento týden je prvním týdnem v novém roce a jiné,že je druhým týdnem.Kdopak se v tom má pak vyznat?Mám 2 kalendáře a každý říká něco jiného.Někde jsem se dočetla,že podle nějaké normy ISO nebo podobně,by měl být prvním týdnem,kde je datum 1.No a z internetu bliká,že prvním týdnem,je tento týden,tedy od 4.1.2016.děkuji A.Wachtlová
  • Pro Jancu http://www.affliction.cz/
  • Projev hlasitých vášní mi nevadí vůbec. Ti, kterým to vadí asi závidí. Nevím ale, kde bydlí - možná by trochu ohledu k sousedům být mohlo.
    Vadí mi - a to STRAŠNĚ - jeho moderování a komentáře při diváckých zprávách na Primě. Vždy přijde oblečen jako magor a jeho "zábavnost" je na blití. Když ho tam zahlédnu, hned přepínám s velmi neslušným komentářem.
    • Naprostý souhlas.
    • Milane ......plně souhlasím!!!!je to pacient....ale Prima je asi v háji .....nečte nekouká a neposlochá *11* *11* *11* *11*
  • Vše něj k narozeninám. <3
  • Ahoj, příteli se líbí kšiltovky co nosí Tomáš Kraus.Nevíte kde ji koupit?
    • Je to bekovka. Dá se sehnat v obchodech nebo na internetu. :)
    • kacenka.konasova
      Stačí se podívat na netu,kde bekovky dají sehnat :)
  • Kde se, prosím, dá koupit tričko s lebkou, které měl na sobě dnes (22.10.) Tomáš Kraus při moderování VIP zpráv, děkuji za info.
  • https://www.facebook.com/tomkraus1976?fref=ts prosím přidejte se. :)
    moje stránka o Tomovi. :)
  • Nevím,co všichni máte proti jeho hlasu!!! Náhodu je skvělý,jeho hlas je pro něj charakteristický. :) *14*
  • Ale jo, dělá svou práci dobře.... až na ten hlas, ten je strašnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit