Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Kraus

OSOBNOST 4.8.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to d..... *12*
  • kiki.kalino
    a kde je filmografie???
  • je výbornej - ale bez příležitostí - Nova jde ke dnu
  • JE TO NOVÁ KREV - KONEČNĚ

    JE TO NOVÁ KREV - A LIDI HO ZA TO BUDOU NENÁVIDĚT A NEBO MILOVAT A TAKOVÝCH JE MÁLO .O KOM SE MLUVÍ ALESPON ŽIJE...LENKA
  • Tom

    Je super.Pro mě nejlepší,nejkrásnější,nejbest ovnější atd.Ale nesouhlasím tady s Katkou a Lamoprdem že si máme useknout ruce atd.No a? Tom bude určitě rád že faninky mají o něj zájem a že ho máme "rádi" jako fanynky na 100% i víc. *5*
    • Re: Tom

      Tomáš je opravdu pěkný chlap a obdiv ho potěší. Ale ovace jako v putyce třetí cenový!!!! Ten slovník se myslim k dívkám nehodí a už vůbec ne používat ho k vyjádření nějakých sympatií. Omlouvám se, ale otřásám se nad tím hnusem
  • Tom

    Teda holky jsem s vame je to ten nejkrasnejsi chlap kteryho snad znam ten by stal za hrich sem z nej cela mimo !! fakt kundak NEJVIC....!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tom

    Tomáš Kraus je fak kunďák *14* , když jsem ho poprvé viděla v ukázkách na Hvězdného reportéra na NovaCinema, zastavilo se mi srdce. Je to největší kunďák *14* z českého šoubyznysu (alespoň pro mě *1* ). Není jen pěknej, má i charizma, šarm, sexy hlas a umí zaujmout *15*
    • kolik máš?10let?nebo 57 a 180kg...no to se není čemu divit *1* *1* *1* *1*
    • Re: Tom

      No, až si tohle Tomáš přečte, tak z toho bude na větvi. Raděj si usekněte ruce. O něco takovýho, jako jste vy, by svět velice rád přišel, díky.
      • Re: Re: Tom

        Musim souhlasit s Katkou.
        Když sem si to tu pročetla, musela sem se nahlas smát. Ale co, piště si co chcete, ztrapňujete vlastně taky samy sebe. *1*
    • Re: Tom

      Mluvíš mi z duše, líp bych to neřekla *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit