Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Měcháček

OSOBNOST 22.10.2013 
223 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mu ho kouří určitě a asi dobře....když ji tak hájí. To musí být kuřanda.
    • není vám to blbé!..
  • Zdravím všechny diskutující.
    Myslím, že i já bych se měl vyjádřit k tomu, co se tady děje. Diskuze mi nevadí, pokud mají svoji úroveň. ROBOŠI pokud máš proti mně něco osobního, můžeme se domluvit a sejít se někde a vyříkat si to jako chlapi. Říkáš, že mám Porsche - ty asi ne. Já na své první Porsche dělal 10 let mimo vlast. Pokud chceš mít auto jako já, vezmi si leasing jako já. Rozhodně si opomeňte urážek mých nejbližších. Pokud chcete pomlouvat mě, prosím, ale vynechte mé nejbližší a lidi, které mám rád. Aby se je někdo ponižoval, špinil kvůli mně? Zbláznili jste se už všichni? Proti kouření nic nemám, *5* když jste ho už rozebírali. Je to jedna z mnoha variant lásky a vy jste z toho udělali něco primitivního. Jak ženy správně napsaly, jsme dospělí a můžeme si s mým protějškem praktikovat co chceme a veřejnosti do toho nic není. ROBOŠ použil kouření jako zbraň k ponížení ženy a její ženskosti a u toho to jen tak nepominu. Zamysli se jestli v tvé vulgárnosti není problém. Pokud budeš mít ženu jako kurvu a kuřandu, nepomůže ti ani Porsche. To, že jsem blbeček, je to tvůj názor. Neznáš mě - jsem možná selebrita, veřejně známá tvář, ale jsem i občan, otec, partner a urážením mých nejbližších si překročil hranice slušnosti. Jestli to chceš vyřešit osobně, napiš kde a budu tam. Spíš si ten týpek co má odvahu jen na diskuzích, zbabělče. Nestojíš mi ani za námahu. Nedělej ze mě nějakého arogantního hajzlíka, já vyrůstal ve Verneřicích a vím co je obyčejný život. Poslední varování a pak dostaneš prostě přes držku.
    • Tomáši.. Vím že my dva se neznáme. Ale chci vám říct jenom jednu věc. Prosím jestli jste to vy.. přečtěte si tohle....prosím.
      Je mi hrozně moc líto, jak se k vám lidi chovají. Vím, že si to dokážete vyřešit sám.. Ale jen vám chci říct.. Mockrát vám děkuju za všechna představení na kterých jsem byla... Byly kouzelný. Není to o tom, že bych byla vaše veliká fanynka. ..Ale 2 roky jsem vás milovala, a ještě miluju. Přeju vám do života jenom to nejlepší.. Hrozně mě mrzí, že se neznáme nějak víc osobně. Ale kazit vám nic nechci (rodinu) .. vím, že se tohle nikdy nestane. Ale jen chci říct, aby jste věděl že je tu někdo kdo vás má fakt rád. A vždycky bude držet při vás.
  • Teda že ti chlapi jsou tak závistiví. Já Tomáše znám mohu říct dost dobře, učí nás na DAMU. Je to náhodou milý chlap, bavič. Syna znám taky a ta slečna je jen jeho kamarádka. Máte pravdu, že by jim to slušelo a já myslím, že tam i láska je. Z očí poznáte všechno.
    • No tak mu ho kouří přátelsky. *10*
      • Jžíš marja jsou dospělí, ať mu ho kouří. Nevím co mu víc závidíš? Chlapa se zadkem jako má Tomáš musíš jedině vykouřit. *14*
        • To je vidět jak jsou současné ženské prodejné kurvičky - přijede blbec s Poršákem a už byste mu ho kouřily. Máte smůlu, Tomáška už kouří jiná!!!
          • Ale kuš Roboši. Kouření k lásce přece patří ne?
  • Na to jaký to je mimoň, divný krasavec, že by měl kočku? Po té vykulené Polákové? Vždyť se přes tři roky na něj žádná nenalepila...to bude tím Poršákem...
    • Už má svůj věk, tak třeba mu ho dobře kouří a to je všechno.
      • Ale ale tady nám Roboš závidí kočičku, kouření i Porsche. Naše typická česká vlastnost - jsou dospělí, hezcí a jestli mu ho kouří, která by nechtěla....byla hezká, ale ne žádná taková namyšlená dámička typu Verešová a normálně se na mě usmála...třeba je jim spolu prostě dobře a nepsat sem prasárny...když mluvíte o tom kouření, zrovna ve spojení s Tomášem Měcháčkem... *16* to bych ji i záviděla.
        • :):) Teda Řeřicho... *16* Roboš nám závidí spíš to Porsche, jak málo stačí k závisti. Psali přece v bulváru, že Měcháček královsky vydělává, má fáro a k němu mu schází kočka - tak ji má, nezáviďte mu.
  • Tomáše jsem potkala na Vinohradech. Má brutálně hezkou holku, teda myslím. Vystupoval ze svého Porsche a ta jeho vedla jeho syna, tmavovláska a fakt kočka.
    • Já ho potkal v Hájích, stál s Poršákem na červenou...to auto jsem mu záviděl. Má teď starší typ, rudé ale suprové. Hned jak naskočila zelená, osolil to jako pán. On má syna? Kde ho vzal? *6*
      • To bylo i v novinách, dvanáctiletý kluk. No já se zastavila a dívala se trochu jako drbna, udělal na mě takový floutkovský výraz - na co čumíš, ale tak jeho se jen usmála. Slušelo jim to.
        • s nějakou mladou?.. třeba jsou to jen kámoši..
          • To těžko říct, ale myslím, že je mezi nimi víc. Tak mu to přejme, ne?!
            • nevíte jak se jmenuje?... nebo tak?
  • jo to vyborny herec a moderator ve vylomeninach si lepsi nez pan dejdar
  • Vše nej Vojto *4* *3*
    • Oprava: Vše nej Tome *15* *4*
  • vše nejlepší :* *14* sorry ale já mám radši one direction hlavně modrookého blonďáčka Nialla Horana *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pri uvadeni slavnostniho zakonceni cyklu CT2 a CEZ "Pribehy neobycejne energie" byl pan M. mozna tim 'nejpostizenejsim' v sale: Radoby duchaplna slova, mnoho prebrebtu, neprilis dobra cestina, nevhodne vlozeny komentar k panu prezidentovi Zemanovi, rozjuchany - skoro jako pod vlivem nejake navykove latky(?); zbrkle a krecovite pohyby... Moderatora - skutecneho profesionala - si predstavuji jinak. Vcetne obleceni, ktere bylo az prilis 'alternativni'.
    Nevzpominam si, ze bych ho predtim nekde v mediich zahledla. Je mozne, ze jindy pusobi jinak? Nevim.
    • andris.lakoma
      Viděla jste ho? *8*
  • Úžasnej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit