Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Verner

OSOBNOST 10.2.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My ti věříme

    Dobrý den pane Vernere.velice vám fandím a držím palce at naberete dalsi silu na dalsi jezdení,protoze si myslim že to že jste neobsadil medailová umístění na Ms není zádná hrůza,protoze pusobite na lede jako super clovek a divat se na Vas je fakt nádhera a bezva zazitek.Diky Vam se o krasobruslení zacala zajimat i má 5 letá sestra a kdyz vidi krasobruslení tak sedí a ceká jestli reknou vase jméno.Dekuji za celou mou rodinu za to j jak nas uzasne ve svete reprezentujete.preji mnoho uspechu ve sportu i mimi nej *3*
  • kiris

    Tomáš je stejně starý..

    ..jako Rafa Nadal! Oba dnes slaví 24.narozeniny !!!! *15*
  • Hlavu vzhůru

    Milý Tomáši,

    ikdyž to dneska nedopadlo,tak to dopadne příště, Vy tím mistr světa stejně jednou budete a pro nás jste už teď.

    Zdraví Vás Tománkovi z F-M
  • zlato je doma

    Moc ti blahopřeji k zlatu,skoro jsem nedýchala,když jsem se na tebe dívala,byl jsi prostě fantastický a pořád jsi *3*
  • vládce ludu

    byla sem neska na vladci ledu:-) vubec sem netusila jak je verny bezva a hrooozne hezkej!!! sice ho nas peta ton neska prehral ale i tak bylo super:)
    con gratulation tom *3*
  • Věřte si

    Milý Tomáši, všechno zlé přejde, moc Vám fandíme,věřte si, že mistr světa bude v budoucnu Váš. Sochůrkovi *15*
  • :)

    ahoj Tomáši...v pátek jsem byla na králech ledové arény a bylo to vážně moc pěkný *4* moc ti fandim a přeju ti aby si jak na MS Evropy,nebo světa a hlavně na OH porazil Pluščenka *1* *1*
  • tom je 1:-)

    straně moc blahopřeju ke zlatu na MS...byl vážně nejlepší...sem velká faninka...TOME DO TOHO!! *14* *14* *3*
  • Co tě nazabije, to tě posílí

    Milý Tomáši,
    " co Tě nezabije, to Tě posílí", proto si z dnešního dne vemte jen tu zkušenost, ze které budete v budoucnu čerpat. Dnes Vám na krku medaile nevisí, ale v našich očích ji máte už dávno.
  • wauworld

    každý 25

    celkem 50 oba !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit