Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Žatečka

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale no tak...

    náhodou je i docela hezkej!!! *14* *3*
  • TOM

    Náhodou je dost super a taky hezkej nwm co mate *4* *3*
    • Re: TOM

      Tom pecka herec *14* *14*
  • v pohodě

    nevim proč ho tu spousta lidí odsuzuje..dyť ho ani neznáte..náhodou, teď už se dost zklidnil!takže si nechte ty pomluvy na někoho jinýho. *4*
  • čus

    byl sem s Tomášem na táboře a sice občas byl v pohodě, ale to co sem slyšel třeba od kámošky, která s nim chodila do školy byl docela masakr... takže takový lidi nemám moc rád..
    • Re: čus

      Heeh to v tom případě mě znáš....jestli nelžeš a fakt s nim jezdíš na tábor.... *15* *3*
  • Ahoj

    Hmmm, zajímavé reakce, nicméně asi bych se nepodepsal pod žádnou z nich. Že je Tomáš cikán, tak to mne fakt nikdy ani nenapadlo (a i kdyby byl, tak co ?), krasavec, no to jako chlap asi nedokážu objektivně posoudit. A co se týče zas..nýho punkera, punker to asi je, ale zas..aný? Určitě má své mouchy, ale to asi každý. Taky mne na něm něco občas štve. Ale nejvíc mne štvou sprosté a urážející anonymní komentáře.
  • Víte hovno

    Cikán??? Máte v těch rasách bordel lidi. *3*
  • ...

    Přestantě ho laskavě urážet!!! nikdo se do něj srát nebude!! je to nejlepší kluk jakýho znám, dá se s nim úplně v poho kecat o všem možným, je hodnej a milej ... a navíc je hezkej *14* takže ho laskavě přestaňte špinit!! *13* *16* *5*
    • Re: ...

      Dá se s nim kecat?seš holka nebo kluk? Já ho znám už asi 6 let, vim jakej je. Z každýho si dělá prdel a myslí si že je ten nějvětší king.. přitom je to jenom špinavej, malej cikánskej ubožák a zasranej "punker". je to největší exot z celý školy. A jestli nevěříš, přijď navštívit přírodní školu *5*
      • Re: Re: ...

        heeh ty seš ale idiot !!Tak to Toma neznáš z tý dobrý stránky.... *10* znám ho 9let...a je to nejvííc OK kluk...cikán?? seš čůrák tvl...neznáš ho tak nikomu necpi svůj názor *5* všichni z něj děláte hvězdu..hrál ve 2filmech ale pritom se chova upe normal... *3* a holky máte pravdu je moc pěknej *14* *14*
  • tak to je síla!

    Osobnost? pche.. takový cikánský prase, který ani neví kdy se narodilo.... *15*
    • Fajn kluk

      Prosím Tě, sám seš cikánský prase, je to náhodou děsně fajn kluk !! dá se s ním kecat úpa v pohodě o všem možným, tak zavři hubu! *16* *13*
  • kokot

    Je to největší debil na přírodní škole! Žatečka.. *15*
    • Re: kokot

      No jasný....on je tak chytrej jako ty nikdy nebudeš *15* *7* *5*
  • Achojka

    krasavec krasavec k sežrání *3* *14* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit