Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Říká to ,co chce národ slyšet,ale já mu nevěřím ani trochu.
  • Hlavně lidi nevolte tuto nejhorší možnost,samozřejmě po komárech! Buďte rozumní a nedejte svůj hlas dobytkům!
  • Pane Okamoro , prosim Vás - než začnete někoho obviňovat a linčovat zjistěte si objektivní skutečnosti (Kauza pana Saída - jeho syna). Vy máte vnášet do polityky nadhled , rozum a krotit emoce .. ( Vaše vystoupení v PS.) - a né nenávist k cizincům za každou cenu . (jestli takto naháníte politické body tak nemáte šanci do budoucna). Sám jste původem jiné národnosti , a můžete být vděčný že Vás česká zemně přijala. Děkuji s pozdravem Poruba R.
    • Pane Richarde,
      než začneš někoho kritizovat,nauč se gramatiku.Dnes to máš za 5 !!!
  • kdy je mitink tomia v Ostavě ma byt zítra neví někdo kde a v kolik
  • to jsem bojoval venku abych potom všude četl a té žluté hubě?
    co že by v děcáku...mám ho litovat?Jeho matka ho tam dala,že se narodil V Tokiu prohlašuje že je napul Čech????
    PROČ?proč ne tu chce vládnou opice?rejžožrout?šikmoočko?přál bych Vám vidět jaké zvěrstva ONI páchají ....
    to jste také ovce?že neumíte jednat???už jednu stranu položil...je to jen pozér....a hlavně není to ČECH!!!!!!tak proč si necháte radit???
    no jednou si vzpomenete *11* *11* *11* *11*
    Okamura patří domu.....jak jsem někde viděl fotku žlutáci makají a jeden má u huby vzkaz...Tomio pojd domu.....
    letos mě bude 84let ale takhle zahnojit republiku umíte jen Vy......a ještě jste bratři s Okamurou???lezte opět Rusum do zadnice....ten jejich aspon něco řeší a nehoní si ego ve sněmovně......Vy kteří mu přitakáte???všichni se postavte ale nevěřte nepřátelum.....
    jednou Vás stejně odhrne jako trus.... *8* *8* *8* *8* *8* *12* *12* Tomio tento smail jsi Ty *12* *12* *12*
    poprosil jsem našeho bratrav domově aby toto za mě napsal...sám už bohužel nesvedu nic..ale za Vás jsem bojoval.....Vy?jen přitakáte praseti....
    (pplk.) Tomáš ...........
    • Nestačím zírat jak se chová a vyjadřuje prasácky čech tímto příspěvkem.To svědčí o inteligenci.
    • Ty už si moc nepamatuješ ale tahle republika je totálně rozkradená naše bohatost republiky atd.Ja takhle sprostě jak jsi mluvil ty nebudu ale víc už se nevyjadřuj,kdybych ti na to tvoje zastarale myšleni měl něco říci tak bys dostal infarkt a byl by od tebe pokoj maj.bob
  • A Lidi!! Nenechte se zmanipulovat průzkumy veřejného mínění! Zmanipulované průzkumy veřejného mínění! Šlo to vidět v roce 2013 někde odchylka +- 6%! 3-4%! Těm stranám co ubírali měli nakonec Víc a těm stranám co přidávali měli nakonec Míň! Jedno jestli zprava,zleva,nebo Středu! Každý podle svého vědomí... Ten BrainWashing je strašný :D:( :-* *16* *16* *16* *5* *8* *8* *8* *1* *3*
    • jj... Některé strany si myslely, že budou mít pomalu 30% *1* *16* Ó jaké kruté probuzení, když jim to bouchalo u čáry ponoru +- 5% *13* *5* *1* Jak si pomalu ubíraly / jo tak těch 35% no tak 30% no 25 aspoň 20,15,10... :D Ještě toho trochu! Hmm Hmmm Ten souboj o tak korýtka je vždy nezapomenutelný! *16* *16* *16* *9* *12* *16* *16* *10* Z celého politického spektra! Zprava-Zleva-Středu Yoshimitsu *14* *8* *16*
  • Mě a další voliče Hnutí Úsvit přímé Demokracie TO by určitě zajímalo, jak to bylo s těmi cca 60 miliony a kdo je vlastně ztopil ty peníze :( Nelibí se mi a určitě ani dalším +- 350 000 voličům původního hnutí Úsvit, že pořád není nalezen ten, kdo to prošutroval ty miliony. Nejdřív Hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury, pak Hnutí Úsvit přímé demokracie, pak Národní zájmy, pak Hnutí Svoboda a přímá demokracie, pak Úsvit Národní Koalice. Myslíte si, že lidi budou tyto neustálé hry donekonečna bavit? :( Kde je přímá demokracie? Snižování Daní? Došlápnutí na Exekutorskou a justiční mafii? Řešení nepřizpůsobivých, imigrantů, Islamistů. Odvolávání kmotrů a zkorumpovaných politiků. Jestliže v dalších volbách získáte 5% nebo 9% budete se účastnit ve vládě, nebo se jen 4 roky zase povezete a rozštěpíte stranu. Nemyslete si... Voličská přízeň je velmi vrtkavá a lidé chtějí vidět výsledky Vašeho programu. Ztratit preference po nesmyslných šarvátkách ve vlastních řadách je špatné. Za dva roky volby 2017. Lidé nejsou hloupí a chtějí už konečně nějaké radikální změny!! Díky *1* *10* *16* *5* *3* *9* *13* *16* *16*
    • Strana měla dostat za 4 roky asi 120 000 000,- /60 000 000 se hádá zbytek z Úsvitu a pak SPD. Nabírejte normálně lidi do strany. Pokud se budete stále dohadovat a nedořešíte financování, tak dopadnete jako Dr. Sládek se SPR-RSČ, nebo Dr. Vít Bárta s VV. Je škoda promarnit dobrý start. Přízeň voličů je velmi vrtkavá to mi věřte. Boje o moc a koryta Lidi nebaví. Za dva roky jsou volby do PS 2017. Jak chcete lidi přesvědčit? Jinak program máte dobrý, ale personální management je otřesný. Mrzí mě, že jste přišel o pana Mgr.Ing. Milana Šarapatku Ph.D. Diplomata :( Zdravím *1* *9* *13* *5* *16* *10* *16*
      • Referenda a Přímá Demokracie je správný Směr. :) Jen to chce někoho, kdo si zajistí stálou voličskou přízeň a transparentnost. Snad se výsledky dostaví... V to doufá myslím i dalších +- 350 000 voličů původního Hnutí Úsvit Přímé Demokracie TO. Zdravím *1*
  • Pan Okamura má pravdu,kterou se bojí vláda říct,všichni se spojme a trvejme na tom,aby naše zem byla pro naše občany,kteří si jí dovedou vážit,bojujme proti násilníkům,terorismu,imigrantům,přece nemůžeme dopustit,aby nás pohltili a vládli tu oni!Vláda se bojí vyjít s pravdou ven,na obyčejných lidech jim nezáleží,ale už se proboha vzbudte,neřešte prkotiny,nikoho nezajímá,kdo se kdy oženil,kdo se rozvedl,kdo má novou milenku,ale věci skutečné,jak dál bude tato země vypadat!Chci žít se svou rodinou v klidu a míru a né mít strach,vyjít na ulici,do města atd...Už at vláda začne něco dělat,platy má neúnosné,ale práce tomu neodpovídá,žijte měsíčně z necelých deseti tisíc,já z nich žiji,ale chci žít bez strachu,že mě takový imigranti nenakazí nemocí,nebudou vyvolávat jen násilí,nejsem rasista,ale je čas pryč s nimi!Bojujme,spojme se a nenechte naší zem přivést do záhuby,vládo-začni to konečně radikálně řešit!
    • Tomio Okamura má větší předvídavost než všichni jeho oponentí. Nebojí se věci pojmenovat pravým jménem. Souhlasím s každým jeho slovem a nejsem sám podle výsledků voleb.
  • Souhlasím s panem Okamurou,který navštívil tábor s imigranty,tohle,co se děje se vůbec nemělo stát,vláda si neuvědomuje nebezpečí pro naší zemi,pro naše lidi není pořádná práce,vše je drahé,sami jsme na mizině a ještě vláda dopustí,aby na naší zem tohle vstoupilo!Vláda nedělá pro naše občany to,co pro imigranty,mezi nimi vládne samé násilí,jsou roznašeči všelijakých nemocí,mají násilnické sklony,o tohle se vláda nestará,co teda dělají?Na nás obyčejných lidech vládě nezáleží,jde jim jen o to,aby se zařadily mezi jiné státy,které zavírají oči před touto hrozbou!Co naše děti,co ty čeká?Kde je zabezpečená ochrana pro nás?Proč nejdou vládní představitelé do uprchlických táborů,bojí se,aby se nestali oni terčem toho,co se může stát nám!Začněte už konečně tuhle situaci řešit a neukazujte do médií,jen samou lež,kdo se kdy oženil,kde strávil dovolenou,kdo má novou milenku,ale PRAVDU,platy máte,že my obyčejní lidé bychom si s tím nevěděli rady,ale za co?To,co nyní předvádíte,nestojí ani za pětník,už se konečně probudte a nečekejte na situaci,kterou se už nebude moci zvládnout!Neřeště prkotiny,ale náš život všech našich občanů téhle země!!!!
  • Když vám někdo pošle přihlášku a nedostane odpověd to je tedy strana.Děkuji už nemám zájem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit