Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Dobrý den, pane Okamuro,
    velmi Vás obdivuji za to, co všechno jste dosud dokázal, zejména s ohledem na velmi nelehké podmínky, za kterých jste vyrůstal. O to víc jsem však překvapena směrem, kterým jste se vydal v poslední době. Z velmi seriózního podnikatele, který se fundovaně a s obrovským nasazením zabývá zastupováním a hájením zájmů cestovních kanceláří se stává tvář povrchního showbyznysu. Vidím Vás nejen v seriózních šotech a reporážích, kde se vyjadřujete k aktuálním otázkám cestovního ruchu, mnohem častěji na Vás ale narážím v módních a povrchních pořadech, které mají k serióznosti velmi daleko. Vrcholem byla reportář v dnešním Šípu. Nic nového, jen nekonečné opakování již známých skutečností - čůrání, koktání... Velmi důrazně Vás prosím, pane Okamuro, vraťte se zpět ke své původní image. Vždyť mnoho lidí dokonce potěšila možnost Vašeho působení jako ministra pro menšiny. Bojím se, že dnes by asi tato možnost měla výrazně méně příznivců.
    Omlouvám se Vám za tento svůj, pro Vás nepříjemný názor, ale zdá se mi, že Vaši současní poradci či imagemakeři neodvádějí právě kvalitní práci.
    Přeji Vám hodně štěstí a těším se, že Vás opět uvidím ve Vaší původní roli.
    Jitka Spurná
  • dotaz

    potreboval bych poradit mam napad jak vylepšit pomucku pro občany kteri maji určite postižení
    • Tomio Okamura

      Tomio Okamura Bude vařit v nedělí s italem v kuchyny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      tak koukejte jo↓►►↑↑☺♫♀→►►→↓☼♫↨$♥/.;☼$# *14* *14* *14*
  • Probuh

    Proboha, to se vubec neda cist! Tolik lzi a nesmyslu....
    1.Okamura nema ZADNOU cestovku. Je pouze sefem ceske pobocky MikiTravel a nikdy se nezasadil o to, aby tato CK sem poslala nejake lidi.
    2.Stredni skolu studoval v CR. A pak i jeden nebo dva semestry VSCHT.
    3.Do Japonska odjel po nedokoncene vysoke skole. Ne proto, ze by byla skola draha, ale proto, ze na ni proste nestacil a aby se naucil aspon trochu obstojne japonsky.
    4.V Londyne si nepronajal vubec nic. Nedal do toho ani korunu. Vse financovala majitelka jedne cestovky, ktera tam potrebovala nekoho, kdo vypada jako rodily japonec, aby ona nasledne dostala ksefty.
    5.Panu Okamurovi by se z Prahy urcite nechtelo, protoze by se jinde neuzivil. V Japonsku je lidi, kteri umeji japonsky dost a jiny jazyk on nezna.
    6.Nikdy nikde se nezminil o tom, ze z Japonska si po svem dvouletem pobytu privezl i kamarada, rodileho japonce, ktery za nej udelal vsechnu "spinavou" praci. A p. Okamura si vydelal penize na tom, ze svym zivitelum (Miki travel) pronajimal japonske pruvodce za 550,- na hodinu a sam pruvodcum platil mzdu 15.000,- mesicne.

    Proc se o tomhle velky Tomio Okamura nikde nezminuje?
    • Re: Probuh

      Kiliáne, máš ve všem naprostou pravdu. Celý pan Okamura je jen nafouknutá mediální bublina. Mluvčího cestovek dělá zdarma, ale jako viceprezident si přijde na tolik, že se mu jeho práce mluvčího několikanásobně vrátí. A co vlastně dokázal? Byl ve správnou dobu na správném místě a proto mohl využít své dvojjazyčnosti. Dvě přítelkyně za posledních 10 let si doplňuje řadou naivních kočiček, kterým imponuje známé jméno a peníze. Nedostudovaný, bez schopnosti vytvořit funkční rodinu, zakomplexovaný....
      • Re: Re: Probuh

        Tak on je nezadaný, přece.. Máš s ním taky nějakou zkušenost? :)
      • Re: Re: Probuh

        koukám že zakomplexovaná jste tady asi především vy.
    • Re: Probuh

      Možná máte v něčem pravdu, co se týká životopisu pana Okamury. Ale mýlíte se v tom, že by se jinde než tu neuživil. Už jen svým vystupováním zahanbuje x našich politiků a dalších veřejně známých osob. Zkrátka, má svoji úroveň. A tu by uplatnil i jinde. Je vidět, že je to schopný a pracovitý člověk. Mně připadá i důvěryhodný.
    • Re: Probuh

      Kilianovi:
      Pitomečku pitomej. At je to tak či onak, Tomio O. dělá spoustu práce, kterou by dělat nemusel a nikdo ho za to neplatí. Naprosto miluju podobné voly, kteří sami určitě nevydělávají tak jako on, protože na to PROSTĚ nemají a neumí to. Kdybyste to mohl dělat jako on a byl tak dobrý ve své práci, zvládal osobní PR, tak jako on, věřím, že byste se do jeho role hnal jako divej. Není to snad pravda.

      Až za sebou budete mít tolik úspěchů, znalostí, schopnosti vyjadřovat se přesně a jasně k problémům, tak se teprve vyjadřujte.

      Jsem na vás zvědavá, jak byste mu Váš názor prezentoval do očí.

      Takže závěrem:

      Kritizujte, až budete tam, kde je Tomio Okamura a do té doby držte hubu.
      • Re: Re: Probuh

        doufamže ten kelian bude držet hubu. nebo
        mu přilepim lepici paskou, hlavně že mně jse pta jestli hoznam,jedině tak z televize.den de........pan tomi okamura. to jedno duche nema-----at kelian jde jse lečit...........hlavně že namně viskakuje že hozna osobně..ja napřiklad travestiscreamers..cz slečnu paulu stou jsem jse fotila................ popřala mi kvanocum .podala mi ruku. aj jsem je setkala z pavlem Novakem *14*
        dik Pani Mariano.žeste jse zastalamně aj Tomio Okamuri
  • Nápad, který lze realizovat

    Dobrý den. jako živnostník, s přestákami od r.1990, bez valného úspěchu.Nyní v inv. důch. velké fin.problémy, však mám několik realizovatelných nápadů, jenž chtějí R v kroužku na výrobcích a to něco stojí, stejně i reg. vynálezu, proto se na Vás obracím, když jsem Vás jednou kdysi viděl v TV. Pokud budete mít zájem, já bych rád si o tom s Vámi pohovořil otevřeně. Děkuji Vám za Váš čas. Petr Obroučka,Brno.
  • Tomyo Okamura je nejlepší kandidát na prezidenta,Miloš Zeman ani Fischer si toto místo ale vůbec nezaslouží,má smysl pro spravedlnost a nebojí se všem nešvarům postavit,,,,proto volme Okamuru,,,,
  • Souhlasím s panem Okamurou,který navštívil tábor s imigranty,tohle,co se děje se vůbec nemělo stát,vláda si neuvědomuje nebezpečí pro naší zemi,pro naše lidi není pořádná práce,vše je drahé,sami jsme na mizině a ještě vláda dopustí,aby na naší zem tohle vstoupilo!Vláda nedělá pro naše občany to,co pro imigranty,mezi nimi vládne samé násilí,jsou roznašeči všelijakých nemocí,mají násilnické sklony,o tohle se vláda nestará,co teda dělají?Na nás obyčejných lidech vládě nezáleží,jde jim jen o to,aby se zařadily mezi jiné státy,které zavírají oči před touto hrozbou!Co naše děti,co ty čeká?Kde je zabezpečená ochrana pro nás?Proč nejdou vládní představitelé do uprchlických táborů,bojí se,aby se nestali oni terčem toho,co se může stát nám!Začněte už konečně tuhle situaci řešit a neukazujte do médií,jen samou lež,kdo se kdy oženil,kde strávil dovolenou,kdo má novou milenku,ale PRAVDU,platy máte,že my obyčejní lidé bychom si s tím nevěděli rady,ale za co?To,co nyní předvádíte,nestojí ani za pětník,už se konečně probudte a nečekejte na situaci,kterou se už nebude moci zvládnout!Neřeště prkotiny,ale náš život všech našich občanů téhle země!!!!
  • Pan Okamura je osobnost-selfmademan. Fandím mu, protože ví, že od práce bolí ruce, ne zadek. A ví, co je bída. Vzdělání dosáhl sám. Jeho životní zkušenost je značná. Není to napudrovaný panák, jako všichni ostatní.Ví,co je třeba pro naši zplundrovanou rozkradenou zem.
    Z. Hnik
  • nápad

    Pane Okamura, nevím jak bych měl začít a už vůbec né jak pokračovat.
    Jsem kuchař a nosím v hlavě nápad. Ano, takových lidí je hodně, ale myslím že má myšlenka není špatná a mohla by i Vás zajímat. Rád bych ji popsal blížeji, ale jen Vám.Dalo by se to nějak?
    Nezlobte se jestli Vás obtěžuji, ale věřte že .....nejse blázen.a věřím že Vás alespoň zaujme.
    Přeji hezký den. Kokie
  • Dobrý den, pane prezidente, jednoznačně Vás budu volit. Věřím, že se mi podaří se s Vámi setkat 13/12 2012 v Plzni. Reflex č. 45 jsem bedlivě prostudoval. Je to "Vrtěti psem". S pozdravem Václav Toman, maly.strom@seznam.cz.
  • Dobrý den!
    Je vidět z příspěvků , jak reaguje vzorek českého národa na různé věci.
    Pokud se některá z věcí člověka přímo netýká , tak se o ni nezajímá , ale toto jsou pouze zdánlivá tvrzení.Problém v jakém je nyní česká republika je veliký a každý by měl začít sám u sebe.Lidé by se měli k sobě chovat hezky,nezávidět si ,prcovat na sobě ,vzdělávat sebe i svoje děti a věřím ,že bychom se měli lépe.Moc si vás pane Okamuro vážím , že chcete tento národ pozvednout a dát mu šanci ,aby měl znovu svou vlastní
    identitu.Lidé se kterými jsem každý den ve styku se bojí říci svůj názor
    díky každodenním zastrašováním ze strany naší vlády a vůbec netuší ,že se na tom podílí svou nečinností sami.Přestali jsme se k sobě chovat jako lidé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit