Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již nějakou dobu sleduji dění v této zemi,mění se jména lidé přicházejí,odcházejí a stále se nic neděje.Vidím ve Vás obrovský potenciál a chuť s Vaší strany s tím něco dělat.Vůbec mi nevadí jaký máte původ,aspoň Vám rozumím a v přenosu nepodřimujete jako u jiných jedinců ve vrcholové politice.Vůbec nevím jestli si můj příspěvek přečtete a apeluji na Vás po Vašem vystoupení ve vřejnoprávní televizi k Vám chovám velký respekt a cítím,že můžete dokázat velké věci.Nic populistického z Vašich komentářů necítím,dle mého umíte naslouchat a říct věci jak cítíte a obyčejný člověk je může pochopit.Hlas máte u mě jasný,ale šance na volbu prezidenta a zvolení je dle mého názoru mizivé.Naše země potřebuje reformy a já bych Vás rád viděl jako lídra politické strany a jako budoucího premiéra a člověka,který bude bojovat za obyčejné lidi poctivé a pracovité.Nechte prosím hrad,hradem prezident dle mého je jen figurka,máte v sobě obrovský potenciál,vstupte do vrcholové politiky a zatočte s těmi gaunery prosím názor obyčejného člověka,rád se podepíši pod text Jan Kříž,Znojmo s pozdravem.
    • V 41 letech se naprosto ztotožňuji s tímto příspěvkem,
      jen bych si ten podpis v téhle prohnilé zemi, kde za politický názor zavírají do kriminálu rozmyslel. T.Okamura premiérem je slušná představa, věřím, že by se nenechal kmotříčkovat.
  • Pane Okamuro, moc Vám fandím, avšak vyčistit český Augiášův chlív bude obtížnější, než vystoupit na horu Niitaka. Myslím, že by jste měl pomýšlet na vlastní stranu. Potřebujete spolupracovníky a spojence.
    Ti ostatní se Vás bojí!!!
  • jak dál:

    Má prezentace v ČT1 nebyla dobrá důvodem
    byl pocit ,že lokální záchranný pro ropné
    plošiny je zbytečná investice.Systém není
    patentován a uvedení do OBRAZU bylo málo
    k pochopení,tento projek měl finančně po-
    krýt hlavní projekt a to 3x TSUNAMI.budete mít zájem vědět Více není
    problém,nabízel jsem spolupráci univerzitě v KJOTĚ -bez odezvy.Pani Macuko z Japonska mi pomáhala sehnat kontakt nenašla vhodného zájemce.
  • dotaz

    Dobrý den pane Okamuro,
    chtela jsem se zeptat na jednu vec, ma vubec cestovni kancelar právo žádat zaplacení příspěvku za nocleh na dvouluzkovem pokoji, kdyz probehne zaplaceni za dve osoby, ale tento poplatek je pry za to, ze 2luzkovy pokoj budu mit (maji 1, 2 i 3 luzkove pokoje).Prijde mi to jako vydridusina....Dekuji J.
  • diky

    moc diky za foto s moji dcerou ve Vlcnove-jizda kralu.ahoj Marian
  • Pane Okamuro ,
    prozil jsem vetsinu sveho dospeleho zivota v Kanade tak mi prominte ze nepozivam diakritiku.
    Je dobre videt ze se na scenu Ceske politiky snazite dostat . Je tragedii Ceskeho naroda ze se opet dostal do rukou kriminalnich zivlu , tito lide - vetsina Ceskych politiku vcetne vrcholnych vladnich spicek by se v jinych demokraciich ( posuzuji z pohledu ziskaneho zivotem v Kanade )za sve skutky zodpovidala a mnozi by skoncili v zalari na dlouha leta . Navic by jiste jejich nepravem a na ukor spoluobcanu ziskane majetky byly zabaveny a vraceny do statni pokladny. Najednou by bylo dost penez na skoly , duchody i zdravotnictvi .
    Drzim vam palce a jiste pro vas budu volit .
    Vladimir Krizek
    • !!! Okamura na hrad !!!! Zloději za mříže !!!!!
  • Pokud se stane zázrak a zvítězí u nás demokracie i zdravý rozum,s radostí Vám dávám svůj hlas.
  • marcela.spurna
    Včera jsem byla hodně zklamaná, že vyřadili osobnosti, co bych chtěla volit . Kdybych měla jak, taky bych dala podpis. Nevím, koho teď volit za presidenta. Potetovaného nechají a reprezentativní typy vyřadí, protože se jim nehodí. Tohle se mi tady v tomto státě vůbec nelíbí a věřím, že měl pan Okamura hlasů dost a pravých, velké zklamání je to pro nás.
  • Dobrý den pane Okamuro. Na úvod musím říct, že jsem ten cirkus čekal. Tak nějak už to k naší mentalitě patří-podepíšu, ale jako někdo jiný, ať je sranda...no, bohužel jsem se nezklamal. Sleduju občas Vaše vystoupení v TV, rádiu, novinách nebo i tady, na internetu. Většinou bývá zajímavé, k věci a mívá to hlavu a patu. Což se bohužel nedá říct o některých jiných Vašich konkurentech. Sestavil jsem si takový žebříček pro a proti našich prezidentských kandidátů. Nebudu tady plýtvat místem a svým drahoceným časem na to, abych tady haněl nebo vychvaloval Vaše protikandidáty. To mi za to skutečně nestojí a taky proto, že to již učinili jiní. Na Vás si cením to, že umíte pojmenovat věci, problémy nebo děje pravým jménem a nemáte "hubu" (promiňte tento ryze český terminus technikus)zkřivenou frázemi a nic neříkajícím větnými "šmodrchanicemi" našich politiků, kterým stejně nikdo nerozumí a domnívám se, že ani oni sami si nejsou jisti používáním těchto frází. Ale jak říkám, je to naše mentalita ( bohužel, bohudík ne všech). A jako největší PRO, je Vaše vytrvalost a píle s jakou jste se vypracoval z místa prodavače popcornu. Za tohle před Vámi smekám.
    Máte můj hlas, ať se probojujete do voleb nebo ne. Přeji Vám mnoho úspěchů
  • od pepína

    Hoj,nedáme mikrosrazík?
    Pepíno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit