Přejít na výpis diskuzí

Tony Jaa

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom Yum Goong

    The Protector (thajsky naázev: Tom Yum Goong) taky jsem ten film viděl stáhnul jsem si i titulky ... příběh fakt na hovno *5* ... ale ,,fajty´´ *16* GOOD. *1*
  • čést, hrál aji v novém filmu "Protektor" je to šupa film, příběh úplně na nic, ale ty bitky za to stojí!!!!! *1* *1*
    • Re:

      nevis kde objednat ten ong bak 2 skousel jsem vltavu aie tam neni chtel bych se na nej kouknout *15*
  • čést, hrál aji v novém filmu "Protektor" je to šupa film, příběh úplně na nic, ale ty bitky za to stojí!!!!! *1* *1*
  • Filmy

    Lidi kde všude hrál? Vím jen o Ong Bak a o Ong Bak 2. Jestli někdo víte pošlete mi pls mail. Díky moc *3*
  • Víc úcty k bohu !!!

    Hlupáci jak tu můžete mít samotného boha bojových umění a mít u něho tak strašně málo informací!!! Tony Jaa je skutečným králem Muay thai a také moc dobrý herec. Dá se říct že je nástupcem Bruce Lee ve světě akčních filmů hong-kongského stylu! Budu rád až sem přidu příště když tu uvidím úplně vše o jeho životě a soukromí! neškodili by také ňejaké fotky či videa. tak nashle
    • Re: Víc úcty k bohu !!!

      To mas pravdu je toho tu o nem dooost malo:-(je to opravdu buh MUAY THAI!!a je strasne hezkej!!obdivuju tu jeho silu.. *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • Re: Víc úcty k bohu !!!

      Máš recht mělo by tady toho bejt víc o někom tak skvělím jako je Tony Jaa :o) já sám znám stránku kde je toho o něco víc než tu :D a je kupodivu česká *14* *15*
  • Drsny borec

    Tony Jaa je nejvetsi borec ktereho znam..je krasa se na neho divat setkat se s timto muzem by bylo super..fakt drsny tipek v muay thai *3*
    • Re: Drsny borec

      Tony je vazne dobry chlapik je mu 32 a je mistrem v muay thai,taekwondo,krabi krabong,aikido atd. neuveritelne musite semnou souhlasit ze je nejlepsi jesli ne tak nejste normalni. *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit