Přejít na výpis diskuzí

Trace Cyrus

OSOBNOST 7.7.2008 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja nevim co rict *8* jenom je mi lito brendy chudak je slepa *9* ale ja teda ne a vidim ze tenhle clovek je JETY *11* i bezdomovec ma vetsi styl *12* *12* *12* *12* *12*
  • Nevíte co mluvíte..

    ...je to kus. Ona je strašná, ale on je vážně kus!!
  • janetqa

    TRACE + DEMI

    upe zeru jak ty dva spolu oupe flirtujou ...... btw videl ste negdo tu spravu ?
    (překlad :D)trace : Demi , prijed za mnou do Irska , překvap. Vim ze te ve statech boudes chybet , ale nikomu nebudes chybet jako me <3

    Demi : Jasne .... nikdo nezisti ze sem byla prayc :p vylet do Irska zni dobre

    psali to na twitteru a ja oupe íííááááá jůů oni spolu budou chodit ?? jeeee , ale podivejte se na naky ty photki a upe slusi jim to spolu az na to ze trace a tohle -> www.twitpic.com/7x2ef
    OK bye vsici *KISS* *KISS* janetQaa
    • stember

      Re: TRACE + DEMI

      to bylo ale ted už spolu nechodí *9* *9* *9*
      • 30.04.1998

        Re: Re: TRACE + DEMI

        jo slušelo jim to *9*
  • Ahoj lidi mám novinu herečka Brenda Song čeká s ním dítě.
  • Ziall
    Hrozně mi připomíná Orochimara z Naruta :D
    A na některých fotkách se mi líbí, ale zhnusilo ho to tetování a piercingy....
    omalovánka jedna *12* *11* *11*
    je nechutnej *11*
  • cyrusovích
  • Kunda

    Trace je pstě kunda *14* *14* *14* sežrala bych ho *14* pstě kunda největší *14* šukat ho ...je hodně podobnej ségře *1*
  • terinkaus5fanynka

    áááááá

    Já tu kundu zeru áá
  • stember

    JUUUPÍÍÍÍÍÍ!!!

    hmmmm...jestli by někdo z by sním chodil byl by za 1.slavnej
    2.měl by za švagrovou Miley C.
    3.Měli bysme toho nejkunďákovského kluka která by mohl býti.... *3* *3* *14* *1* *14* *5* *4* *15* *8* *3*
  • ..

    trace je nahodou suprovej zpevak co ma vlastni styl a neni to s prominutim takovej debilni ubliznutej šamponek jako zac efron

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit