Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lochneska

    ?

    To je zase jedno komerční děcko, jehož rodiče se ho snaží protlačit do světa...docela je mi tý holčiny líto, v takovejch 12-17 to bude mít dost těžký. *8*
    • týna

      ahoj holky tady týna konečně jsem tady prosím vás vy se tady hádáte jenže já nemužu dávat kontakty ledatak tý co tady to udělla takže až se majitelka tohohle blogu ozve at mi na píše na tynkaslingrova@seznam.cz a prosím vás neviužívejte tohohle e-mailu a nikomu ho nedávejte prosím
      • Re: týna

        Já ti stejně nevěřím! *8*
      • Re: týna

        nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* nej nej.... andíííííííííek
  • 14. 20

    HELE A POZDRAVUJ NÁŤU JÁ JSEM TAKY NÁŤA *1* *1* *1* *3* *3* *3*
  • 14.20

    AHOJIK TÝNKO HELE KDE SE KUPUJÍ VAŠE CD A DÁŠ MI TVOJE ČÍSLO NA MOBIL MÁŠ HO PROSÍM AZ MI HO POŠLEŠ TAK JÁ TI DÁM MOJE PROSÍM JSTE NEJLEPŠÍ SKUPINA KTEROU ZNÁM. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • klárka kudryová

    ahoj týno dala bys mi taky tvoje icq a taky kdybys mohla diany niky nikoly a krystýny a kdy tam ses na icq no a chci se zeptat jestli tvuj email je tynkaslingrova@seznam.cz protože já ti něco pošlu a vono to nejde tak jestli bys mi nedala ten praví děkuju klára kudryová pa pááááááááááá *14* *14* *1*
    • Re: klárka kudryová

      ahoj hale mas to icq jestli jo das mi ho ja znam tynu
  • kacik.herodeska

    prooosiiiim!

    ahojky Tynko *3* hele das mi prosim tvoje icq prosim kdyztak i nikoly niki kristyny diany a jesli mas tak i terky *3* moooc te o to proooosiiiim!!!! *14* jo a jeste mi prosim napis kdy tam tak ses.... a jeste tvuj email..... moooooooooooooooooooooc dekuju!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *1* *1*
    • sarcinka

      Prosím týnko

      Moc si Týnky a ostatních 5 angels vážím a mám je ráda ne jen proto že jsou slavný *13* ani bohatý a že super zpívaj *13* ale proto že sou to dobří lidé a proto bych chtěla Týnko abys my dala tvůj email nebo icq děkuji moc *14* *3* *4*
      • myslis???????

        myslis ze 5angels jsou bohati??? *7* *9*
        • leni15

          Re: myslis???????

          neznamena ja jsem taky zpevacka ale neznamena bejt zpevacka ze jsi hned bohata *3*
  • BARBIE

    ahoj týnko prosim tě mě nejde ti poslat e-nail tak se chci zeptat jestli bysmi nedala telefon muj je 723626576 já ti este na píšu pa páá *4* *15* *3*
  • ahoj

    Ahoj jak se máš ty si členka 5angels???? *4* *5*
  • Hanička

    Ahoj Týno prosím dáš mi tvůj e-mail prosím *4* *4* *4* *1*
    • Re: Hanička

      Ano dám : tynkaslingrova@seznam.cz *3* a moje icq je 246-893-524 ahoj.
      • leni15

        leni15

        tymhle nic neziskas vermi jak davas tak te budou psat same nesmysli vermi ja to uz zazila
      • Re: Re: Hanička

        Ahojky týnko!!!TVŮJ E-MAIL A ICQ JE NEPLATNÉ! *7* *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: Hanička

          Není to pravda není to Týnka *16*
          • Re: Re: Re: Re: Hanička

            ahojjjjjjjjj.......... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanička

              *7* *7* *7* *9* *9* *9*
            • leni15

              Re: Re: Re: Re: Re: Hanička

              mas se docela
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanička

              ahoj lidi . . . ste tu *1*
      • 9kacaba7

        Re: Re: Hanička

        Ty hanicko si pitoma to neniiii jeji icq pizno *8* *8* *8* *10* *10* *10*
        • Re: Re: Re: Hanička

          jj jen to pravda ami e-mail jí nejde tak tady nikomu ty hano pitomá n necpi někomu keci *16* *8*
      • RE:

        Ahoj Týnko dalaby si mi tvůj e-mail?
      • Re: Re: Hanička

        hele ty si týnka z 5angels nebo ne??? *1*
        • Re: Re: Re: Hanička

          ano jsem zpávám eště se 4 hoplkama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit