Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ¨matěj Šmákal

    ten Matěj Šmákal říká pravdu chodí se mnou do třídy 5.C. Masarykova základní škola a je do tebe blázen. každou přestávku vytáhne tvojí fotku a když paní učitelka odejde zpívá )klidně i o hodině) nějakou vaší písničku.A slovo Týna má napsáno všude na učebnicích na penále na botech a kdo ví kde ještě kdyštak ti někdy řeknu jaký má známky atd. nepodepsala jsem se pro případ nebezpečí *4* ahoj
  • ahoj týno krásne spíváš *3*
  • riese

    Týnko

    Ahoj Týnuško všechno nejlepší k tvým krásným 10 kulatým narozeninám! Hodně štěstí lásky zdraví a hlavně...spoustu úspěchů ve skupině Diamond Cats a aby jsi měla pořád tak krásný hlásek jako do teď!!!
  • 5angels

    Týnko si móóóóóóóócinky šikovná a urcite i moóóóóóóć hodná holka. Sice sem tě ještěneviděla osobně ale věřím ze ty i ostatní holky jste móóóóóóc hodné a šikovné. Moc ráda poslouchám vaše písničky. Jse moóóóóc šikovné holky. *4* *14*
  • Shiit. Co dělá tahle nula na osobnostech :P?
  • lochneska

    ?

    To je zase jedno komerční děcko, jehož rodiče se ho snaží protlačit do světa...docela je mi tý holčiny líto, v takovejch 12-17 to bude mít dost těžký. *8*
    • týna

      ahoj holky tady týna konečně jsem tady prosím vás vy se tady hádáte jenže já nemužu dávat kontakty ledatak tý co tady to udělla takže až se majitelka tohohle blogu ozve at mi na píše na tynkaslingrova@seznam.cz a prosím vás neviužívejte tohohle e-mailu a nikomu ho nedávejte prosím
      • Re: týna

        Já ti stejně nevěřím! *8*
      • Re: týna

        nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* nej nej.... andíííííííííek
  • pro týnku

    ahoj týnko mě nejde tobě pslat email tak mi prosím pošly telefoní číslo tady je moje 608737876 a email ppolinkaa@seznam.cz pápá *4* *1* *14* *3* *14* *3* *15*
    • Re: pro týnku

      aholik tynko mam te mociny rada
      • TýNuŠkA

        miluji te tyni napis mi tvoje cislo dik papapa
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj já jsem tady dlouho nebyla omlouvám se ale tet si píšeme jako Niki Kiki a hanka a já si píšeme na diomond cats ale tady tak tam se taky můžete zeptat ale tady ano děkuju vaše skupina DC *3* *3*
  • ahoj tynko jsem moc velka faninka moc velka moc krasne zpivas a jsi haska mam te rada moc *4*
  • přezdívka

    jo a říká si šmaky kruťas víc o něm ti napíšu e-mailem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit