Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro tynku od niki

    TYNKO JSI MOJE ZLATÍČKO MAM TĚ MOC MOC MOC MOC MOC RADA A NIKDY SEM NEPŘEMYŠLELA O JINE OSBĚ JSI PRO MNĚ TO NEJVĚTŠÍ A NEJLEPŠÍ OSOBA NA CELE ZEMI NIKOHO NEMAM TAK HROZNĚ RADA JAKO TEBE STRAŠNĚ SI PŘEJI ABYSME SE POTKALI ŠLI BYSME TŘEBA NĚKDE SPOLU VEN A NWM CO JEŠTĚ ALE JSI MOC FAJN RADA SI STEBOU PÍŠU MAM TĚ MOC RADA NWM KODO BYCH MNĚLA RDŠÍ NEŽ TEBE ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • adela007

    pro tynu

    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* o tyne se vsude pise ze jeji pravi jmeno je kristyna je to pravda piste na adelalanger@seznam.cz
  • Týna Šlingrová

    Ahoj Niki děkuji že mě máš ráda,já nevím třeba se někde potkáme tak zatím pa vaše Týna *3* *3*
    • Re: Týna Šlingrová

      ahoj Týnko,mam tě strašně ráda a hlavně si byla super ve ŠVP v poslove mlyne.nevim jestli si na mě jeste pamatuješ ale doufam ze jo.malem si nam skocila do okna:Dfakt super švp.jen sem se chtela zeptat proc kdyz ste opykali ty burty a ty si za mnou a za sonou prisla,tak všichni rikaly:aho tynuš,jak se mas...a takovydle tak proc sis vsimala jen nas?me to jako vubec nevadi ale jen tak by me to zajimalo.prosimte odepis mi na email.zatim pp
    • Re: Týna Šlingrová

      ahoj tynko moc moc te miluju *14* *14* *14*
    • Re: Týna Šlingrová

      moc te miluju tyno ale nevim jak bych ti to rek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Týna Šlingrová

      ahoj ses nejhezci holka kterou znam moc te miluju papa
      • Re: Re: Týna Šlingrová

        Ahoj Matěji jestli budeš chtít tak napiš na tento mail:TynkaAlenaSlingrova@seznam.cz ráda odepíšu.
        Týna *4*
  • martinkooooooo

    OMG!

    KTO JE TO ?!!!!!!
  • jsi bezva

    ahoj jsem monca mam te rada a nekdy si říkám , že bych stebou chtěla kamarádit *14*
  • denis.qa

    :*

    *14* Milijju Vaší skupinku prostě Vás 4 zbožňuju MT *14* *14*
  • stoner.jonas

    NAROZENINY

    Milá Týno,přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.Newím proč se vaše bývalá skupina 5Angels rozpadli.Teď jsou tam úplné Nány. Jediná Nikola tam zůstala no děs ..BAs tebe to není ona papá N.*4*
  • Tynuska

    Vsechno nejlepsi k narozeninam!! *14*
    • Re: Tynuska

      tyno posleš mi tvuj meil diky a kdyš ti dam svi napišeš mi do emailu tvi ? dik mi je 775046122
      • Re: Re: Tynuska

        ahoj naty,můj email pro fandy je tynazlaticko@seznam.cz moc ráda ti odepíšu.Týna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit