Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DA BEST

    Bolt je upa uzasnej...to co dokazal se snad ani slovem popsat nedaa!!....souhlas se vsim co tu padlo...uz nic jinyho se k tomu fakt rict nedaa!!...stofku si myslim ze nedotah proto,aby priste mohl udelat este lepsii svetovej rekord...muj nazor :)...ale proste je to fraaja!!...zeru ho...asi jako vsihni!!:D *14*
  • zipp

    no to to

    pardon ale hádáte se tu docela zbytečně, tohle je diskuse o Boltovi a myslim že si nezaslouží to co se tu děje, co by na to asi řekl kdyby věděl jak to tu vypadá..., Usain je skvělej sprinter a máme se na co těšit pokud má ještě něco co zlepšit...
    • peggy20

      Re: no to to

      já vim že to je zbitečný ale to s vyřid s nekym jinym a ne se mnou...
  • Borec

    Bolt je prostě machr. To, s jakou suverenitou vyhrál 3 zlatý na Olympiádě je neuvěřitelné. *5*
  • omg

    Ja nevim co tady porad resite...hadate se tu uplne zbytecne..je vazne ubohy tady psat jak jste se s nim vsichni setkali..ale je to mozny ja vam to brat nebudu...uvedomte si ze bolta nikdy mit nebudete..ja ho tky miluju ale stojim pevne nohama na zemi aby mi bylo jasny ze se s nim nejspis nikdy nesetkam natoz si s nim nedam pusu..ale jestli vam to pomuze tak si za nej najdete nahradu..cernochu je dost..ja taky chodim s cernochem ale ne proto ze by mi pripominal bolta ale proto ze ho miluju..ale to je zase neco jineho...pste uz se nehadejte kvuli klukovi kteryho nikdy osobne nepoznate pááá *3*
    • Re: omg

      Protoze ne kazdy ty chytra ma to stesti ze si tu z te hrstky cernochu nektereho najde vis???...nevim proc tady ze sebe delas pomalu rozhodciho teto diskuze kdyz ti ani nedochazi ze kdyz chces nekono milovat a chces aby ti ten vztah aspon trochu vydrzel tak nestaci si pod pritelem predstavovat nekoho jineho...a nevim kolik ti je ale myslim ze kazda holka ma nakeho idola nakou svoji ikonu na kterou si mysli a i kdyz vi ze se s nim na 99,9% nikdy ani nesetka stejne porad sni zese to jednou povede!!! Na jednu stranu mas pravdu je to zbytecny ale tohle proste k holkam patri a tak nevidim duvod proc jim to takhle kazit ;-) taky sem na cerny a tak ti castecne i tvuj vztah zavidim ..at se vam s cernochem dari :) *3*
    • peggy20

      Re: omg

      :D jejku ty jsi chytrá. háh on se tedkon rozešel se svojí holkou. no všichni štastní. hele já mám tky kluka a je hezký že máš černocha tky bych to brala. Bolt to je prostě jen že se mi líbí atd Idol. já vim že ho nikdy mít nebudu tk aspon to sem mužu psát že. tk pápá
  • Největší borec! *4*
    • Si piš :DDD*!!!!!!
    • Souhlas *4*
  • Zlatá tretra

    včerejší závod byl dokonaly a ež na ten děsnej lijáák...ale jinak bylo tam skvěle:-)
  • Všechno nejlepší.. :DD *2* *1* *15* *14* PS: si nejlepší.. :DD
  • MUJ

    on je proste boží krasnej nej sportovec nej všechno chci aby jel do česka ja ho musim videt on je tak suprovej ja ho proste miluju *14* *14* *14* *14* *14*
    • yanco

      Re: MUJ

      Usain Bolt je megaaa Borec...dlouho nebude nikdo lepší jako on :)
      • peggy20

        Re: Re: MUJ

        tjn hooooodně dlouho
  • preji usainovi vse nej..k narozeninam................
    • moc brzo *1*
  • Vše nej.. *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit