Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau katko jak se mas ja dobre odepis
  • d.kelly.k

    čau dašo !!! ja vubec nevím co ti mam psat :) tak napiš něco ty :)))čau katka
  • iriz

    tak sorry ale ja ti rikala bid s nama . ja mam jeste 3 tydny skoly a potom hura prazniny potom napis
  • kelly

    Čau Dašen Katka Juráková ti vzkazuje že se s tebou baví ale s Katkou ne,protože se s ní bavila celou dobu dokud se ze všema neusmířila a ted si ji nevšíma a že ji čau říká vždycky jak ji potká ale už s ní prý nikdy nejde ven.Jo a Dašen víš čím jsmě nasrala ty poslední den před odjezdem že jsi byla s kámoškama venku a se mnou ne.
  • PRO DAŠENKU

    Tak víš co já ti koupím tu margotku a řetízek .řetízek totiž nedělá bordel.Jinak si to radši s tou Katkou vyřid sama,já se vám do toho nebudu vůbec plést.jimak škola dobré na vysvětčení budu mít asi 4 dvojky a jinak samé jedničky a co ty.Víš co mamka koupila Štefankovi na narozky,takové malé hrající housle a babička to chce koupit i Nicolaskovi.Jo a jsem taky ráda že vyhral Horvát.
  • katku

    cau katko az budes myt cas tak napis jo a zadny dopis jsem nedostala
  • iriz

    jo a jsem rada ze vyhral horvAT A NE TEN VUL
  • iren

    iren nekupuj nam nic protoze ja mam cely pokoj harapadi tak uz se sanzim nic nekupovat tak mi jen kup margotku to je vse to nedela pordel to snim hned jo a s katkou ju. se nebavim protoze vis 1 den pred odjezdem jak tam byla tak rekla ze mi donese plakat samer a nedonesla ale odesla s mackovou a nevim jestli ji tu zradu jen tak rychle prominu . mozna nekdy jo a ted kvuli tomi ze se nebavi s katkou s. tak ji rekni at se s ni bavi. a potom ji to mozna prominu . me se taky mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoc styska . napis potom dopis jestli mi ti dojde protoze dopis co mi katka napsala neprisel
  • kelly

    Ahoj Dašen babička ti vzkazuje,že ti koupila bravo,křížovky a ty nějaké oplatky,tak se tě ptá jestli to je všechno a jinak se tě babička ptá jak se máte a co nového u vás.Jinak jsem žádný dopis nedostala.Řekni Karči,že ji Darina pozdravuje a mamka vás taky pozdravuje.Jo a abych nezapomněla tak Katka Juráková ti vzkazuje,že se s tebou baví a že se nebaví ted moc se Katkou a kvůli tomu že se ted nebaví s katkou se s ní nemusíš bavit.Dašen já ted nevím co to máte za neshody ale dám ti radu bav se s oběma Katkami.Jinak se vám do toho nebudu plést.jinak se mi moc a moc stýzká.Jo a ještě jsi mi nenapsala co ti mám koupit Karči se taky zeptej co ji mám koupit.
  • to je jedno a co neveho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit