Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D.KELLY.K

    ČAU DASO!! JAK SE MAŠ ??? JA CELKEM DOBŘE !!! A CO L.LASKA POŘAD SE TI LIBI ??? KDY MUŽEŠ NA INTERNET ??? ČAU :))
  • iriz(rocky)

    cau iriz je mi smutno ted jsem si trosku nabarvyla vlasy ale nejde to moc videt tak cau pozdravuj
  • D.KELLY.K

    ČUS DAŠEN CO NOVÉHO A CO L.LÁSKA.V SOBOTU JSME BYLY V POLSKU ALE KLUCI NIC MOC.MAŽORETKY JSME ÚPLNĚ SPLETLY.JINAK TO TAM BYLO SUPER.NEVÍM CO MÁM PSÁT TAK TI POTOM NAPÍŠU
  • KATKU

    CAU KATKO jak se mas ja se mam dobre to je dobre ze se aspon yrochu bavis se michalou . dopis jsem denostala . jurka mi neposlala dopis. cau potom napis nevim jestli prijedu
  • PRO D.KELLY.K

    ČAU JA MOC NESMÍM NA INTERNET :( JE PRAVDA ŽE PŘIJEDEŠ O VELKYCH PRAZDNINACH ??? JA DOUFAM ŽE JO !!! PŘEDSTAV SI ŽE UŽ SE ZASE BAVÍM S MICHALOU ALE JENOM TROŠKU PROTOŽE SI MYSLÍM ŽE BYCHOM SE ZASE POHADALY !!! ALE STEJNĚ TO JE KRAVA !!! ONA JE TEĎ NEJ. KAM. SE SANDROU !!! A CO JURAKOVA , NAPSALA TI DOPIS ??? PŘEDSTAV SI ŽE TY FOTKY POŘÁD NEMÁM :( ALE FAKT NEVÍM PROČ TI TEN DOPIS NEPŘIŠEL . UŽ TI MĚL DAVNO PŘIJÍT !!! ČAU :))
  • iriz

    cau iriz jsem u pocitace
  • d.kelly.k

    ČUS JESTLI JSI JEŠTĚ U POČÍTAČE TAK NAPIŠ
  • katku

    cau katko jakto ze m,i vubec nepises? jeste jsem ted dopis nedostala poslala jsi tam fotky? pis kdyz muzes
  • iriz

    cau iriz tady 2 dny prselo ted je docela oekne uz jse4m si koupila pekne plavky tak uz chci jit na plavak ted si budu kupovat letni obleceni pozdravuj vsechny a sedove at mi taky pise . pamatuju si tu hruzu ten decky den
  • D.KELLY.K

    VE ŠKOLE NIC NOVÉHO.DNESKA JSME MĚLI AKORÁT DEN DĚTÍ,TAK JSME MUSELI SOUTĚŽIT,NO HRŮZA.DNESKA JE ÚPLNĚ FAJNĚ HORKO.JINAK NEVÍM CO MÁM PSÁT .KDYŽ TAK MI POZDRAV KARČU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit