Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katka

    Ahoj jak se máš???????? *1* *4* *3*
  • pro všechny

    Ahoj jak se máte. *3* *4*
  • pro myu

    Ahojky..ne tu Katku neznánm, ale když tu písničku chtěla tak jsem jí poradila....Ludacris moc neznám, ale na netu se můžu mrknout...
  • jully

    cau promin ze jsem ti nepsala dlouho protoze jsem si psala ze sestrenicemi doufam ze vis co myslim a na usher si asi nebudeme psat tak si budeme psat na neco jineho treba ludacris znas ho ja jo on zpiva s usher yeah doufam ze ho znas ja znam vsechny pisnicky s usherem a kdo je ta katka ty ji znas .
  • pro katku a pro Myu

    KATKA: To mě mrzí, já jí na internetu taky nemohla najít, ale jestli si ji chceš poslechnout i s klipem, tak jdi na www.blog.lide.cz/sweetcaramelka -tam to najdeš.. MYA: Ahojky proč už nepíšeš?
  • pro všechny...

    nikde nemůžu sehnat písničku ...my boo.. *9* ....help
  • je nádhernej.nikde nemůžu sehnat písničku my boo.......... *7* *9*
  • karin

    Ahoj Karin s kým si to píšeš? A jak to že mi nepíšeš! Tak co nového mi povíš? Já jsem ted nemocná ale stejně chodím do školy. A už taky chodím do taneční.Tak ahoj a napiš mi dneska zítra si to přečtu. *5*
  • pro myu

    AHOJ-...promiň že jsem tu teď dlouho nebyla, já byla v nemocnici *9* Ale už jsem zpět! No my budeme mít jarňáky až v březnu...Praha a spol.. Je už mají teď, ale já bydlím v Pardubickém kraji a ten je má jako jediný až v březnu *3*
  • julyy

    cau vy mate prazdniny ze ale jenom tyden a mi dva tydny a jeste tady je palancikovy den, a jeste jsem ti chtela neco rict kdyz mi neveris tak proc si potom pisu s mojima sestrenicema protoze bydlim v anglii jinak by jsem si sni nepsala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší