Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JULYYYY

    JO
  • Ahoj...nechtěl by se tu někdo kamarádit????prosím
  • pro myu:::

    hele, ptal se tě někdo jak se jmenuješ? A proč jsi napsala že se jmenuješ Karina??? Prosímtě....radši nebudu komentovat..
  • rocky

    cus ja vim na co si budeme psat a marketa to vi jo tak zatim a at si tady ona brbla cus
  • jordie

    ptala jsem se tě na něco co je to hnůj mě to vůbec nezajíma
  • pro myu

    jenomže má nejlepší kámoška mi taky říká Jordie, já jí Samaro, ale to je jedno... ale přece se tu nebudem hádat kvůli nějakým blbým přezdívkám!
  • jordie-defeo

    ale ja si nevymyslim jmeno jak ty to je moje prezdivka v moji ulici vis
  • pro myu::

    Ohledně toho jména, ty se jmenuješ mya nebo co? A já ti s ménem taky nic nedělala, že bych tam naschvál dělala chyby, nebo tak něco. A jsem Jordie-DeFeo, protože tohle jméno "obletělo celej svět", a líbí se mi.(A nejsem jediná), ale mě se nebawí hádat.
  • stejne se ti pomstim

    a me tomu nemuzes zabranit ja ti dam nejake jine jmeno a ne jordie-defeo vis co me sere jak ses hadala o to jmeno ja se jmenuju jordie-defeo a ne jordie tak to mi znilo jak kdyby si fakt byla malicka holka stejne to neni tvoje prave jmeno tak nevim o co ti jde jak rikam jenom sama sebe strapnujes
  • jordie-defeo

    vis co stejne si nadavala i kdyz tady nikdo nebyl treba jak jsem se omluvila tak si zacala nadavat vis co radsi stebou nebudu mluvit a jeste neco proc si nedavala moji sestrenici kdyz ji ani neznas a rikala si ze nepises cizim lidi a nenadavas a nejvic me nasralo jak si rekla ze moje sestrenice musi byt kluk a to nedovolim aby hi tak nekdo rikal takze a jeste mi nerikej ze nenadavas ale jak ty nadavas tak to musi byt nejaka mala holcicka,tak to si asi kluk.Doufam ze to pochopis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší