Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iren

    iren muzes prosim rict markete at mi pise protoze jsem ji napsala asi deset a ona nic dana je u nas a je to super ale stejne nemam cas tak to je na hovno proc mi marketa nepise , pozdravuj vsechny a hlavne babicku a rekni ze ji potom poslu ten krem co chtela tak zatim a hlavne to rekni markete jo je to dulezite
  • pro myu

    Mě bude 23. března 15-zatím taky 14-ale každýmu říkám 15:o))) Ale moment-moc nevěřím, že bydlíš někde v cizině..
  • USHER

    JE FAKT DOBREJ JE TEN NEJLEPŠÍ *14* *14* *14*
  • pro katku

    cau kqatko jsem uplne stastna ze si muzem dopisovat ted jsem prisla zrovna ze skoly
  • iriz

    jo a jsem rada ze vyhral horvAT A NE TEN VUL
  • marketa

    cau market ted jsem ve skole v knihovne takze iriz chce jiot na stejnou skolu jak magda ze? jakto ze mi irca vubec nepise?ja nevim co mam psat .chodis jeste z s daliborem?napis uz fakt nevim co mam psat.
  • Dáša

    Ahoj Už dlouho jsem ti nenapsala že? Protože jsme měli prázdniny víš? S Magdou se bavím pořád. Já jsem slyšela že máte přijet , je to pravda?
  • k

    Čus Dašen já se dívám na slovenské vyvolené a je to drsné .Co jinak nového taty je všechno stejné ale už se mi moc stýskáuž musím skončit tak ahoj
  • karča

    ahoj Karin sorry,že ti píši teprve až teď ale vůbec nemám čas nevím co mám psát tak napiš něco ty tak ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit