Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irs a markyz

    no no no tak pište něco. Nebo na nás nemáte čas? *9*
    • mya

      achojík Karin já ti poton napíšu na tvůj mail tady si to totiž všichni čtou pozdrav mi dášu a zaptej se ji jestli má mail tak at mi ho napíše *4*
  • milašek

    Ahoj lidi ten usher tady má fakt dobrý foto a le mohli by jsem dát nějaké i písničky
  • iriz/markiz

    hej hej ja vim uz jsme tady nebyli dlouho nemame cas.ja vam dam muj email adress
    kareenapl@hotmail.co.uk
  • To je lepší GOT
  • pro dašu

    ja se mam dobře až na tu jurákovou ta mi uplně kazí náladu :(
  • pro všechny:

    nějak ticho ne???
  • pro katku a pro Myu

    KATKA: To mě mrzí, já jí na internetu taky nemohla najít, ale jestli si ji chceš poslechnout i s klipem, tak jdi na www.blog.lide.cz/sweetcaramelka -tam to najdeš.. MYA: Ahojky proč už nepíšeš?
  • pro Myu a Kelly

    Hojte no píšeme. ale vy už ne
    • markiz/iriz

      hej hej chybite mi moc holky vsichni kdyz tak vam dam muj msn email jo kareenapl@hotmail.co.uk a uz nejsem mya ale kareena ok
  • Dája

    Ahoj, Irena chce jít na stejnou školu jako Magda? O tom nic nevím . Ona ti to psala nebo se mě ptáš? No s Daliborem ještě pořád chodím. A hádej jak dlouho! 10 měsíců a 18 dní. Dlouho co? A co ty s kým chodíš, pochlub se ne? Ted ti píšu ve škole, no já ti píšu vlastně skoro každý den ve škole. Mám ještě 1 hodinu tak doufám, že to přežiju. Normálně dneska jsem dostala 2 z matiky. To je dobrý . Fajně zítra mám na 8hodin, jako ve škole víš? Protože mám 3krát týdně na 7hodin víš? A budu se dívat na vyvolené. A díváš se na big brother? Já ani ne spíš na vyvolené je tam větší sranda ne? ještě mám pár minut čas, ale nevím co u mám psát. Věděla bych, ale nemám čas přemýšlet, protože za chvíli zvoní a chci ti toho napsat co nejvíc, ale nějak mi to nejde. Už normálně nechodím ani tak moc ven jak předtím . Už zvoní tak čau napiš
  • irca

    cus irco proc mi markiza nepise kdyz tak ji rekni at mi napise na tom co mi psala a pozdravuj vsechny hlavne darcu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit