Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Byl to také pacifista a byl to dobrý člověk s dobrým srdcem na správném místě!! Byl to náš nejlepší český prezident!! Nesmí se zapomínat na jeho život a na jeho odkaz!! Doba je dnes bohužel jiná, všichni se chtějí jen dobře bavit, a kdo nekrade a patologicky druhým lidem už sám nelže není čech v této zaprodané a v rozkradené naší zemi, prý ještě udajně Republice. A skutečně nebo v přeneseném slova smyslu?!! Zajímalo by mě kdo z nás to zodpoví, já to raději doufám nebudu! Chce se mě plakat z toho jak se češi k sobě bezohledně a nenávistně chovají, každý sám pro sebe a každý sám za sebe je mottem každého nového dne našich američanu.

  • Václav Havel byl společně s Masarykem nejlepší prezident v dějinách naší země.

  • MartinDyntar

    Je třeba tu uctít památku Václava Havla alespon jedním krásným citátem Alberta Camuse:,,Povinnost znamená dělat to o čem víme že je správné a dobré - co je už nutné udělat..." (...) Myslím si že Václav Havel, nejlepší náš prezident, byl skutečně nezastupitelný a nenahraditelný už druhými lidmi ve vysoké politice! A vzácné je především to že byl obyčejným člověkem jedním z nás!, to je ve vysoké politice plné ze všeho nejvíce už samotných podvodu, lží, manipulací a korupce už skutečně ojedinělé.

  • MartinDyntar
    Nejlepší Náš prezident. Takový lidé už ve vysoké české politice nikdy nebudou. Se už nikdy nenajdou.
  • MartinDyntar
    Václav Havel se nejvíce zasloužil o povědomí ČR v okolním světe. Byl naším nejlepším českým prezidentem, a hlavně byl jedním z nás, byl obyčejným člověkem mimořádných kvalit. Ale v politice se nevyznám, proto bych o politice už raději nepsal. Tak zkrátka a jednoduše dnešní politici a rádoby zákonodárci už mu nesahaji ani po kolena - mám na mysli Václava Havla. Klimbajici se becherovka Miloš Zeman a spol. s Babisem, který patologicky lže a úspěšně krade a zneužívá evropské dotace a fondy ve svuj osobní finanční prospěch jsou ostudou naší zeme, pokud se dá vůbec ještě říct naší, protoze nám už tady s největší pravděpodobností přece nic nepatří. Všechno patří nadnárodním korporacím v tvrdém a v neuprosnem systému kapitalismu a jeho hodnot. To dál ponechám raději bez komentáře. Takže (...) a takže (...) ... (...)
  • MartinDyntar
    Souhlasím s tebou! Vaclav Havel byl našim nejlepším prezidentem. Respekt a ucta jeho památce!!
  • Václav Havel byl nejlepší prezident ČR.

  • Václav Havel net worth:92 milionů dolarů.

  • Václav Havel a Masaryk byly nejlepší prezidenti ČR.Zeman je jen hulvát.Zeman je ostuda Čr.

  • MartinDyntar

    Václav Havel ? 😉

  • Já jsem si vážil vždycky pana DUBČEKA!!!
  • Neměl by spadat pod kategorii panovníci?
  • Nechápu,proč Ruzyňské letiště nepojmenovali po Janu Kašparovi,taky v Anglii za války bojovalo mnoho našich letců kteří dosahovali vynikajích úspěchů,nebo po některém slavném akrobatickém pilotu,např. F. Novákovi.
  • Máte pravdu,za komunistů opravdu toho zboží a potravin v obchodech bylo málo. Dnes koupíte co chcete,ale musíte mít práci a peníze,vždyď všechno je velmi drahé.Co si může dovolit koupit občan,který má mzdu dvanáct tisíc a má všechno platit!Nevím kolik berete vy! Píštete zrůdný režim,taky máte pravdu,ale kolik je dnes násilných trestných činů,vražd,násilí,je to na denním pořádku,postihy zločinců jsou nedostatečné,z kriminálů udělali sanatoria. Vrah ubije osmdesátiletou babičku pro dvacet korun a nic se mu nestane. Nevím pak jak si to všichni polistopadoví politici představovali!
  • V. Havla uznává a respektuje celý svět a je smutné, že jeho vlastní lidi po něm akorát házejí špínu.
  • V. Havlovi patří dík za to, že zničil komunistický režim, který popravoval nevinné lidi včetně žen i dětí, režim, který pro své občany kolikrát neměl ani základní hygienické potřeby. To, co je dnes naprosto běžné (maso, ovoce, atd.) byl za komunistů svátek, dobře se měli jen donašeči a ti, co s nimi drželi krok a báli se jich. Lidi, co se odvážili se jim postavit, čekal akorát arest a mučení. Ani se neodvažuju pomyslet, jak by to tu vypadalo, kdyby tento zrůdný režim byl pořád u moci.
  • Proboha kde jste na toto došla,Masaryk byl filozof,Havel byl komediant,taky to tak všechno dopadlo !
  • Václav Havel byl spolu s TGM nejlepší prezident.
  • Rozkradené Poldi Kladno,OP Prostějov srovnané se zemí a mnoho jiných podniků,taky zemědělských,to je dědictví pana Havla!
  • Jiri.Prokes
    Záchodky... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit