Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste normální?

    Tak jsem pročetl příspěvky v této sekci a mám takový pocit, že jsem zabloudil do Bohnic. To se tady nenajde nikdo normální, kdo by k osobě V.H. měl co říci?
    • Re: Jste normální?

      Ahoj. Souhlasím, s tebou *14* . Možná si ale někdo dělá legraci, přeci není možný, aby byl někdo takhle mimo.... *7*
      • Re: Re: Jste normální?

        no já myslím, že to možný je - že je někdo takhle mimo.. Také nechápu, o co tady ostatním jde.. Jsme v sekci spisovatelů a tady se prostě nenajde nikdo, kdo by měl něco k Havlovu dílu... Lidi, jděte si někam do politické diskuze - ale tady nechte prostor pro diskuzi o umění pana Havla.. Jeho hry jsou výborné, byl jsem na několika v divadle a bylo to fajn *3*
  • Díky za postoj projevený vůči diktátorovi,

    jakým Putin nepochybně je. Poslouchám německou televizi, kde se dovíte, co naše tv netuší, resp.vědět nechce. Udělal jste pro naši zemi najmě v zahraničí obrovskou práci, za které Vám rozumný a nezaslepený člověk musí být vděčen. Nesouhlasím se všemi Vašimi názory a postoji, ale jste pro mne po Masarykovi druhý vážený prezident. Pokud byste tyto řádky snad četl, o čemž mám pochybnosti, přikměte mé uznání a přání všeho dobrého.
  • Havel je největší zlo v dějinách českých zemí. *16*
  • vše nej

    Vážený pane Havle, / pro mne stále pane prezidente/ dovolte,abych vás pozdravila v den Vašich narozenin a popřála vše dobré, krásné a nej... a hlavně hodně zdraví, ať Vás ty mlhavé podzimní nepříjemnosti, které nás čekají, nesužují na těle ani na duchu!! Dovolím si i pozdrav pro Vaši paní. Vždy mě potěší, když se objeví na obrazovce - ať už v rolích filmových, nebo v životní roli současné. S úctou Jana Kozlová
  • Prý nadčasový člověk cha cha.Ožrala a flamendr to byl ty hlupačko.Zaprodal nás a všechen průmasl zničil.A spolu s knížetem si vydobyli majetek,na který neměli vůbec nárok.Takový dobrák to byl,hlavně pro sebe... *11* *10* *13*
    • lisko mas pravdu, bohužel se tyto věci nesmeji rikat nakhlas. jako malej se houpal esesakum na kline a za par let vyklada něco o pravde a lasce.
    • Myslím si,že Západ oslavuje Havla a staví jeho sochy hlavně pro to,že u nás zničil všechen průmysl a zemědělství. Slováci ho vůbec nemají rádi,zničil jím všechnu výrobu.
    • Havla zajímaly v Trutnově hlavně rockeři,o ekonomiku se vůbec nestaral,jestliže někde zavřeli podnik,to ho nezajímalo,hlavně že po něm pojmenují náměstí.Jsou to šílenci!
  • Havel byl hlavně opilec a prolhanec,který se významně podepsal na tom,že je dnes Česko na pokraji státního bankrotu.Ten měl jen na koulení sudů v pivovaře,taže mu komunisté zajistili to správné pracovní zařazení,kdy nemohl národu Čechů škodit.
    • Kdyby se vrátily všechny peníze které rozkradli a vytunelovali za celou tu dobu, nemuseli by se platit poplatky u lékaře a za léky,navíc by se postavilo několik nemocnic. Pan Havel by se nemusel divit,že byla mezi lidmi blbá nálada,každý věděl že mocní kradou a tunelujou.
    • Škoda že jsi nenapsal svoji adresu velice rád bych Tě koulel jako sud před sebou a na Václa Havla nemáš Ty komunisto !!! Honza
      • Jsem velice rád že se vám můj příspěvek nelibý,podle vašich příspěvků soudím že zde píšou jenom lidi kteří zalezou , na celý svět jenom nadávají a nic nedělají, tak ať žijí domácí křiklouni !!! HONZA
  • jaka je ta nejnovejsi knizka Venci?

    Byla bych strasne rada kdyby mi nekdo napsal jak se jmenuje nejnovejsi knizka Vaclava Havla.... *9* ....Moc diky.... *3*
  • Klause nemusím, ale to že Havel bylo rozmazlené princátko co jezdilo za komoušů mercedesem a hulilo malborka na samotce plus žral a chlastal co hrdlo ráčilo. Protekční vězeň No.1. Tohle nebyl žádný disident. Pouhá loutka a nastrčená figurka. Režim se už dávno hroutil a ČSFR byla jedna z posledních zemí co byla (tzv.)osvobozena. Naštěstí teď už je jen pouhá politická a exprezidentská zombie, kterou jednou za rok opráší z rakve, aby opět udělali kult osobnosti jako za Hitlera, nebo Stalina. A letiště je pro ma pořád Ruzyně. Ani těch 100 000 podpisů nebyli schopni nashromáždit. Pokud vím, tak jich bylo něco lehce přes 80 000 (a to ještě horko těžko). Lidi vzpamatujte se a volte osobnosti a ne magory typu Schwarzenberg. Čus *1* *7* *14* *12* *16* *16* *16*
  • mýlka

    Tu podporu techna jste myslel opravdu vážně? Váš příznivec a v OF váš dá seříci kolega.
  • Ještě že není Havel prezident,ten by k nám natahal všechny uprchlíky!
    • Pan Havel hlásal pravdu a lásku. Když se člověk podívá na dnešní dobu,je mu na blití. Jen vraždy,brutalita, násilí,podvody. V televizním zpravodajství je to na denním pořádku. Televizní reportéři jen lžou tak jako dříve. Vrazi se smějí,protože vědí,že se jim nic nestane. Poctivý člověk který dělá,nemá už 26 let nic!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit