Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej OA, pouč mě, jak se dává vodka do zmrzliny. Tuhle pohádku sis nejspíš vymyslel, tak musíš i vědět, jak se to dělá....Můžu ti upřímně říct, že u tohohle příspěvku jsem se od srdce zasmála.
  • Takovýmu blbečkovi a inteligentovi jako jsi ty, se rozhodně nebudu svěřovat, koho volím. Do toho ti nic není. A máš smůlu, to co já říkám, je holá pravda a nadávej mi kvůli tomu, jak chceš. Spíš z těch tvých slintů se mi obrací žaludek. Prosím tě a nezastírej tady, že nevolíš komunnisty. Podle toho co píšeš, seš komouš jak vyšitej, tak prosím tě nezapírej.
    • Óóó, rozpoznat z pár odstavců co je člověk zač a koho volí? Neuvěřitelné! Jistě, ty máš svou "pravdu" a fakta tě nezajímají. Řekl bych že jseš i poněkud nervově labilní.
      Tvým hlavním problémem ale je, že slepě věříš tomu co ti předhodí média. Jenže média řídí ti, kdo právě vládnou.
      Kdyby's před 40 lety četla Rudé právo, tak by's za pravdu vydávala to co by tam psali.
      Kdyby's žila v 30tých letech v Německu, tak bys do kina chodila na film Žid Süss 5x týdně a všemu ve filmu bys věřila.
      Dnes když noviny napíšou že Havel byl hrdina tak věříš i tomu.
      ALE POUZE VĚŘÍŠ TOMU, ČEMU CHTĚJÍ ADYS VĚŘILA
      Já na rozdíl od tebe hledám informace z nezávislých zdrojů, prohledávám internet a hlavně mám svůj vlastní rozum a dokážu si udělat vlastní úsudek - nemám potřebu slepě papouškovat to co ráno psali v Mladé frontě.
      Věř si čemu chceš - já jsem zde dnes napsal jen holá, dohledatelná a prokazatelná fakta. Já jsem po pravdě napsal že jsem komunisty nikdy nevolil a ty jsi mě označila za lháře a estébáka a sama nenapíšeš koho volíš. Že by špatné svědomí? Rovněž jsem nikdy nenapsal, že za komunistů bylo vše OK, pouze jsem napsal, že takové věci jako političtí vězni a politické procesy byly i v tehdejších "demokratických" USA a jiných zemích - jsou to dohledatelná a pravdivá fakta o kterých ovšem současná vládnoucí garnitura a tisk neinformuje a proto jsou to pro tebe lži. Štvou mě totiž lidi, kteří bez znalosti nezávislých faktů napíšou komunisti byly ti nejhorší a vše bylo špatně, zato dnes je to nejlepší a máme se dobře. Víš, on svět ani politika nejsou černobílé - na jedné straně jen dobro a na druhé je zlo. Existuje i spousta věcí mezi tím, aneb všechno zlé je pro něco dobré. Já nepopírám že politické změny v roce '89 byly nutné, ale byly provedeny nešťastně: komunisti z KSČM přeběhli do jiných stran, Havel pro ně byl zárukou beztrestnosti, jinak by ho k moci nikdy nepustili. Kdyby to u nás po roce '89 vzali do ruk odborníci a lidé kteří to s republikou mysleli dobře, mohli jsme se dnes mít báječně. Bohužel moci se chopila banda vychcánků, lhářů, zlodějů a tunelářů k nimž patřil i Havel ať se ti to líbí nebo ne. Jeho vliv na sametovou revoluci byl prakticky nulový. Demonstrace už běžely pátým dnem když Havel poprvé promluvil k lidem - ty změny ke kterým došlo by proběhli i bez něj a mám za to že by to bylo jen ku prospěchu věci.
      Myslíš že jsem komunista a estébák - to by mě ale vadilo kdybych nemohl poslouchat západní, hlavně britský metal a rock, který poslouchám. Asi bych si jako nick nedal jméno jednoho z hrdinů amerických filmů o Krotitelích duchů. Myslíš si že dnešní komunisti představují riziko? Pro zloděje možná. A jestli myslíš že předtsvují riziko i pro tebe, tak jseš asi hodně zmanipulovaná. Myslíš že Tomio Oakmura je taky komunista a estébák? Potom doporučuji jeden z dílů jeho videoblogu kde říká: "Nebojím se komunistů, ale fanatiků." A já se s tímto názorem ztotožňuji. Dokud nebudeš schopná toto akceptovat, nemá diskuze s tebo cenu.
      Takže si věř čemu chceš. Jestli máš pocit že jsem ti tady celej den lhal, je to tvoje volba. Nepopírám že se v lecčems můžu mýlit, ale většina toho co jsem napsal jsou fakta a cíleně jsem ti nelhal. Nzadr...
      • Nikdy jsem neřekla, že dnešní vláda je OK, ale dnešní zem je na rozdíl od dob komunistů svobodná. A hlavně nechápu, proč mě osočuješ, že všechny moje názory papouškuju podle jiných....tohle jsou moje svobodný názory, nejsi jediný, kdo vyhledává nezávislé zdroje. Nebo myslíš, že jsi bůh, co ví všechno a ostatní okolo něj jsou blbci? Takoví lidi jsou nejhorší....Ty si taky věř, čemu chceš, ano myslím si,že jsi komunista, protože neděláš nic jinýho, než že je jen obhajuješ. To by si myslel každý, že jsi kdo by si to přečetl. Ale to je tvoje věc....on čas ukáže,kde je skutečná pravda....neboj. Zdárec.
        • A úplně stejně bych si já mohl myslet že jseš v hloubi duše skrytá inkvizitorka která by si ráda zmučila pár heretiků, protože tady obhajuješ církev...
          • To není pravda, nikdy bych nikoho nemučila. Ano, jsem na straně církve, protože tam je v dnešní době víc dobrých lidí než špatných, komunisti bývají většinou jen špatní.
  • ste debilové *16* *16*
  • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1*
  • A pak mě pobavila jeho krásná pohádka o tom, že Irák byl do roku 2002 úžasná moderní země, kde ženy mohly naprosto svobodně chodit po ulici bez roušek a búrek. Víte o tom, že příkaz, aby se celé zahalily, jim dali Američani? Islám přece nic takového nikomu nepřikazuje. No nevím doktore, ale blbce dělejte z někoho jiného, protože islám ženám v drtivé většině PŘIKAZUJE, aby se zahalovaly, zakazuje jim volební právo atd. Takže ti to doktore zase nevyšlo.
  • Zkrátka doktor si myslí, že jsme všichni blbci, co mu na ty jeho pohádky naletěj. Doktore, trotly si dělejte z někoho jiného. Mimochodem, ty byses mohl velice dobře uživit jako sci-fi autor.
  • Když Havla zvolili měl krátké gatě
    • To kecáš! Ještě jsi neviděl delší kraťasy???
  • Je mi 13 let a kvůli Havlovi sem brečela....je ho škoda no!!..kdyby chípl jinej politik....třeba Nečas *11* tak bych se smála...ale takle..je mi to líto! *9*
    • holka ty sem ani nepiš.. :-) a bež si hrát s panenkou chuchu :-)
      • Ta panenka se kdyžtak píše "chouchou", kreté*e.
      • Proč by sem neměla psát? Aspoň je vidět, že Havla mají rádi i děti a že si ho váží, i když jeho politiku moc nezažili.
  • Jen kdyby vám soudruh bolševik oddělal někoho z rodiny co? To by byla jiná písnička, že jo bando pokrytců?
    • Zajímavé je, že na tohle téma nikdo nereaguje. Co na to taky napsat že? Na to se dá napsat jen pravda a ta je na této diskuzi zašlapávána hluboko do země.
      • A taky kdo by měl reagovat na kdejakou pi....nu.
        • Chápu, pro komančský h*vada to je p.....a, pro slušného a moudrého člověka nikoliv.
          • To jako seš ty? Ten slušný ModrýTrus? Ti nejsou ani slušní, ani moudří. Ti si to jenom myslí.
  • Pro "zet".Kdybych měl možnost,tak ti pošlu kopii novin z roku 1991,když byl Tvůj milovaný VH na státní návštěvě v Německu se svým ministrem zahraničí.Tenhle ministr byl na tom stejně s alkoholem,jako president. A v těch novinách je fotografie,kdy ministr leží na zemi na zádech a všechny čtyři natahuje k VH,aby mu pomohl vstát.Jenže ten se potácí nad ním amá sám dost svých starostí se sebou.Někdo ho zezadu přidržuje za sako a členové zemské vlády stojí v údivu /někteří s pootevřenými ústy/okolo. Tyto noviny mi dali němečtí partneři. Více se Ti již nebudu věnovat,protože je to ztráta času.Přeji Ti brzké probuzení a vyléčení.
    • Havla budeš napadat, že pil? Beztak jsi ještě horší...potrefená husa se vždy ozve. Akorát ty máš tu výhodu, že jsi nula, kterou nikdo nezná, tudíž tě u toho nikdo fotit nebude.
      • Havel nepil, Havel chlastal jak pr..e. Střízlivý byl málokdy. Ráno měl kočku, kterou vyháněl klínem. A tak to přikrmoval den co den. Nakonec na kuřivo a chlast odešel, protože chlastal i v nemocnici. Ale o mrtvých jen dobře. Taže není o čem pokračovat.
    • Správně děláte obdivovateli. Osobě xxxxxxxx (též Clariska), která pravděpodobně vystupuje i pod některým z nicků jako: ju,fdst, vgtzrfadf, fseceragresay, OA, car, tz, uhfies, w, uh, fds, jk nemá cenu nic vysvětlovat. Nepochopí. A zuřivě kliká svým příspěvkům na "líbí" a když někdo napíše pravdu o Havlovi, tak zuřivě kliká na "nelíbí". Stačí se podívat dozadu. Je lepší na tuto osobu nereagovat, napsat si svůj názor a nechat ji puknout nenávistí a vztekem nad pravdou o veškrnovi.
      • Tato osoba je zcela vyrovnaná bez jaké koliv nenávisti či zášti , jen vám vysvětluje jak to doopravdy je , to že vy nechápete jak tento svět funguje ,,je váš problém , hlavně duševní a také je to ve vašem nedostatečném vzdělání, ale to můžete ještě dohonit , pokud se na to zaměříte .Nebo radši budete do konce života někoho nenávidět ze to že má jiný názor "!! ??Tato osoba neklikla ani jednou na líbí nebo nelíbí , to děláte vy , protože většinou už nemáte žádné argumenty ...
        zaměřte se na zdokonalení vlastní osoby , neb sami jste chybující a s chybami, jen malí a ubozí vhledají chyby u jiných , ač sami jsou horší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit