Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je náhodou velký lhář a už prý byl ve vězení náhodou je blbý ,a je starej dědek mám na něj takovíhle názor S I B L B V Á C L A V E a je mi jedno že si zemřel *12*
  • V. Havlovi patří dík za to, že zničil komunismus.
    • Havla pořád zbožňují v dokumentech Občan Havel a jiných kravinách.Když je výročí,všichni po něm šílí. Pro obyčejné lidi neudělal ani Ň, jen myslel stále na sebe,aby dostal všechno zpátky.
  • Já nejsem totožná s nikým, takže tvoje věštecké schopnosti opravdu nefungují.
  • MartinDyntar

    Václav Havel ? 😉

  • no takže mi napadlo že jste všichni buzeranti .. "Proč??" protože tu mluvíte samé blbosti vy idioti zasraní !!!! Víte co vylízali byste mi toho nadrženýho ptáka co ted schovávam v trenýrce hahahhaha !!!!! nemám vás rád vy tady co tady píšete ty hulváátiny !!!!!!! nejlepší je Facebook tam kecejte tuto a né tady protože, mě to nezajímá vy drbny !Uplně se snážíte aby jste to napsali ok ale přitom nic !!!!!!! Víte mě vy nezajímáte a BASTA FIDLI HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHHAHAH kráááávy zastranýý Rasisiti jenom rasizmus !! ten na vás ušetří *11* *11* *14*
  • táňa fišerová

    http://www.youtube.com/watch?v=8UfOgFzqci0&feature=player_embedded
  • Zničení víry a náboženství

    Proč komunisté tak krutě pronásledují svobodu víry? Svoboda víry je pro materialistický komunismus smrtelným nebezpečím. Jednou věcí je moc získat a druhou ji udržet. A protože náboženská víra vede věřící k pravdivosti, soucitu, dobrotě a spravedlivosti. Přijetí víry v Boha znamená přijetí skutečnosti, že v nebi přebývá ten, kdo má úplnou moc nad lidstvem. Víra ve vyšší bytost tedy přímo popírá legitimitu vlády komunismu a ti kdo věří, by nikdy neuznali absolutní komunistickou výchovu, nebo doktriny komunismu přinášející „nebe na zemi“. Proto se víra a naboženství staly jejím úhlavním nepřítelem.

    Revoluce

    Když je nějaký člověk oloupen o všechen majetek a dokonce zavražděn, pak toho, kdo spáchal takovýto hnusný čin všude v normální lidské společnosti nazývají vrahem a žádným způsobem nelze tento čin omluvit. Když byl při francouzské revoluci takový čin proveden pařížskou spodinou, tzv. lumpenproletariátem, dostal název revoluce.
  • cau sabco! ja nevim co psat *8* *8*
  • Zabavení soukromého majetku

    Základní zlo komunistické strany leží v základní doktríně komunismu, kterou je zabavení veškerého soukromého majetku, stejně jako „odstranění vykořisťující třídy“. Přitom právě soukromé vlastnictví tvoří základ všech lidských práv a často udržuje národní kulturu. Lidé okradení o soukromé vlastnictví ztrácejí rovněž svobodu mysli a ducha.

    Podpora špatných lidských vlastností

    Komunismus neapeluje na dobré lidské vlastnosti (třeba soucit, solidaritu, ochotu pomoci druhým apod.), už od prvopočátku vsadil na apel na tu snad nejhorší lidskou vlastnost – závist. Celý jeho pojmový a ideový aparát, ale samozřejmě pak i praktická politika, je založen na touze uškodit pracovitým, poctivým a snaživým a naopak povýšit neschopné, líné a servilní. Všechny ty masové krádeže, vraždění a likvidace celých skupin obyvatelstva, to nebyly jen excesy jednotlivých vůdců, to je prostě zabudováno v samotné podstatě systému, který vytváří lidi závislé, slabé a bezmocné, protože nenávidí nezávislé, soběstačné a schopné.
  • o čem budem debatovat
    *5*
    • O.....ja nevi něco vymysli *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit