Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu proč z jeho smrti dělali takovou událost pohromu, vždyt to byl úplně obyčejný člověk který dělal stejné chyby navíc si myslím, že to byl huuu- blázen naše rodina ho nikdy nijak neuctívala a brala ho za nepodstatnou bytost vlastně žádný prezident- ani nynější pro nás neznamená žádnou výmečnou bezchybnou bytost a pan havel pro nás byl obyčejný starý chlap *12*
  • Letiště Václava Havla,vždycky to byla Ruzyně,když letěl Havel,tak se mu dělalo špatně,nevím, proč to po něm pojmenovali
  • Pořád čekám,kdy ta láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí a pořád se nic neděje, nikdy k tomu nedojde. Všichni jsme si rovni,rovný,rovnější, nejrovnější. Nikdy se mi nechtělo poslouchat ty Havlovy bláboly.
  • Ja nikdy Havla neuznaval jako prezidenta jelikoz pres vsechny chyby ktere udelal tak budem vsichni Cesi utlacovani ciganama a to je jen jedna z mala chyb ktere udelal.Jeho prezidentovani pocitam jako hrob pro nasi krasnou Ceskou Republiku.
    • Za to do roku 1989 naše země jenom vzkvétala viď? Tomu snad může dnes věřit jen mimozemšťan. Kdyby on nesvrhnul ten starý, zapáchající režim, kdoví, kde bychom dnes díky komunismu byli. Možná tak na úrovni korejských zemí.
      • Jenom tupec si může myslet, že 640 tis nezaměstnaných a 1,5 mil lidí žijících v chudobě je lepší
  • love007
    *4*
  • Children
    *5*
  • Pro paní Epsi, reaguji na váš starší příspěvek. Je mi líto, že jste na tom špatně finančně, ale pokud máte peníze na zaplacení internetu (bez kterého byste sem nemohla psát příspěvky), tak na tom asi tak špatně nebudete. Promiňte..
    • A jak vite vy vedmo,ze pisu ze svého pocitace nebo internetu?A omlouvat se nemusíte,ne každému to hold zapaluje.
    • Samozřejmě můžete oponovat tím, že píšete třeba od známých, ale tomu se mi nechce moc věřit.
  • Pan Havel je jeden z největších osobností českých dějin. Čest jeho památce.
    • pardon..jedna z největších osobností...
  • Pana Havla si vážím, ale udělal jednu velkou chybu.Jeho nejsme jako oni se nám vymstilo.Nikdo ze zločinných komunistů nebyl potrestán.Nejvíce vydělali na privatizaci,měli své zdroje.A to je dnes důsledek
  • Havel byl tim nejhorsim co mohlo naší zemi potkat.Po nem a Klausovi zustala jen bida.zadluzenost země.nezamestnanost,rozkradani,prostituce,drogy,korupce.vysmech obycejnym lidem.Snazim se najit alespoň jednu dobrou věc kterou by on nebo Klaus udelali pro tuto zem ale nemuzu najit ani jedinou.
    • Naprosto s Vama souhlasim a to i cela moje rodina dekujeme za to ze lidi jeste se najdou a maji pravdive nazory a jsou vlastenci
    • Nesouhlasím, pan Havel udělal jednu velikou věc, za kterou mu budou ještě jednou všichni vděčni...zbavil nás komunismu. A český národ to ještě ocení, to mi věřte!!!!
    • Spravne! Jenom myslim ze Klaus byl prospesny v tom, ze zabranoval Euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit