Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji všem obdivovatelům veškrny, aby se již dnes měli lépe než zítra.
    • THANKS DADDY, I love you so much too. *4* *4*
  • Clarisko, lásko nevědomosti, já tu nejsem.
  • Já jsem si to myslel. Kdybys měla Clarisko chlapa a rodinu, tak bys neměla čas tady vypisovat lži. Ale nemáš. Jseš sama, kyselá, zatrpklá, nenávistná, frustrovananá. A kdo si myslíš, že by šel s takovou nenávistnou nádobou na rande? A navíc ti chybí všeobecný přehled o dějinách a o světě. To že máš práci a že se ti vede dobře stavíš nad vše ostatní. A že jiní lidé nemají peníze ani práci, tak to ti nevadí. Jenom já. Já jsem doktorka, PhDr a co jste vy? Že je potřeba myslet i na jiné lidi, to ti nikdy nedojde. Tak zkysni nenávistí nádhero. Přelož si to do čínštiny.
    • Starej známej jezeďák. Nemůžu za to, že jsi debilní a nedokážeš pochopit, že já nehákuju nepřetržitý provoz jako ty a tudíž mám víc volného času, který dokážu rozprostřít mezi přítele a rodinu. Kdyby tebe zase zajímalo, že jiní lidi přišli za dob komunismu o svoji rodinu, tak bys tuhle chátru nehájil. Koho to zajímá, že bylo zavražděno tolik nevinných, hlavně,že ty jsi o nikoho nepřišel co? Že je potřeba myslet i na tohle, to ti nikdy nedojde. Pak komu chybí přehled, viď suchare. Chudák tvoje rodina (jestli vůbec nějakou máš,o čemž pochybuju). Přelož si to do tatarštiny, abys tomu rozuměl.
      • Jako vždy píšeš nesmysly. Já nehájím ani chátru bolševickou, ani kapitalistickou. Já o tom vůbec nic a nikde nepíšu. Jako vždy LŽEŠ. Člověk nemůže řešit všechny ty neviné o kterých obecně píšeš. Kristus byl tak nevinný a taky ho ukřižovali. Takže já takto zeširoka světskou spravedlnost neřeším. Momentálně se zajímám o osobnost V. Havla. To je obsahem tohoto fóra. A ne tvoje nenávistné pindy, plivané na všechny světové strany. Také nic jiného neumíš. Frustrovaná doktorko ze zapadlé university.
        • PS: Celou dobu tady meleš, jak bylo za totality strašně dobře. Tak co si mám myslet? Každý normální člověk by pochopil,že hájíš komunisty. Nebo ne? A nějaký borec dole mi napíše, že zabíjení lidí je pí.....a. Tak nevím, jsem z toho na rozpacích. Můj instinkt mi velí, že kdo vraždě pasivně přihlíží, podílí se na ní stejným způsobem jako vrah. A kdo byť jen jediným slůvkem hájí tu hnusnou verbeš, je taky vrah.
          • Iksko, ty to máš vážně všechno popletený. Ty vidíš jenom to co cheš a ne to co je. Např. když někdo napíše že je vysoká nezaměstnanost a teď ti to popíše, tak to vůbec nemá nic společného s komunismem. To patří do oblasti sociální. A sociální otázky jsou jak za komunismu, tak za kapitalismu. Tak už si to prosím nepleť. Tady jde o to, že v památném prpjevu v r. 89 vystoupil Havel s projevem, ve kterém slíbil národu, že nezaměstnanost nebude. O to tady jde, o to že Havel lhal národu. Komunismus v r. 89 nikdo nechtěl, ale také nikdo nechtěl, aby byli lidé bez práce. Může to tvoje černovlasá, obarvená hlava pochopit? Při tvém doktorském vzdělání?
            • Já jsem nikdy neřekla, že dnešní nezaměstnanost má něco společného s komunismem.
          • Napsal jsem pěkně velký odstavec, ale je to marné, smazal jsem to a jdu pryč. Tobě nelze ani nic vysvětlit, ani s tebou komunikovat. A myslím si, že by s tebou nešlo ani to. Tento. A už tady na tu stránku ani nekouknu. Je mně z takových lidí smutno.
            • Ze mě ti smutno být nemusí. To mě je smutno z téhle diskuze, když vidím, jak se lidi chytili do pasti a věří lžím. To je opravdu velice smutné.
        • Koukám, že začínáš chytat nerva...musím na tebe brát trochu ohled. Já nelžu, lžete vy a brzy přijde doba, která na pravdu ukáže. Konec světa ještě není. Nemůžu za to, že ty nedokážeš přemýšlet o všech nevinných, já o nich přemýšlet dokážu. Asi mám trochu větší kapacitu. Tak mi to neber. Víš co, radši už tě rozčilovat nebudu, nerada bych tě měla na svědomí. Sbohem.
  • Žádná projevená úcta k obětem komunismu. Co na tom, že kvůli nim přišlo o život tolik nevinných lidí, včetně dětí, že jo bando? Co na tom, že spousta nevinných lidí muselo v tom lepším případě do vyhnanství,jenom proto,že se odvážili protestovat proti vládě. Hlavně, že všichni vidíte Havlovy doutníky...kouřit doutník je asi větší hřích než za sebou nechávat nevinné oběti. Je mi z vás na blití chátro. To si říkáte slušní a vzdělaní lidi? I ten špinavý bezdomovec má pro náš stát větší hodnotu než vy. A to říkáte, že za bolševika bylo dobře? Bylo dobře jen pro ty, co drželi hubu a krok, jako vy,měli jste jakžtakž to nejnutnější, co jste k životu potřebovali,žádnej přepych, ale těch spoustu nevinných lidí, co komunisti zlikvidovali, to už nevidíte. Jak mají mít dnešní mladí lidi ke starším úctu, když mají v hlavě totálně vylágrováno? I ta rohožka na pucování bot má větší význam než vy. Všichni tady jsou minim. o 10 let starší než já a respekt nemám z nikoho.
    • Tak to je, když je člověk nevědomý, nevzdělaný a jednoduchý a neví, co se ve světě děje. Jestli umíš anglicjy a to pochybuji, tak se na to podívej:

      Studenti protestovali proti masakrům civilistů, bylí postřílení DEMOKRACIÍ youtube.com/watch?v=GI7-m919ynU, krvaví kapitalisté=masoví vrazi, Parlamentní listy 28.12.2012 8:40:28
      • Nevědomý, nevzdělaný a jednoduchý jsi ty a navíc bez mozku. Prostě duševní ztroskotanec a zaslepenec jako další, co sem píšou.
  • Kdo to tady ku*va vystupuje pod mým nickem?
  • To je hnus v tomto státě. Komu to říci? Kdo pomůže? Když člověk potřebuje jít o Vánocích s dítětem na pohotovost, tak musí z okolí Prahy jet 38km do Motola. Jak se tam o Vánocích dostat, když má dítě horečku 39st? Sanitka nepřijede. Mám si vzíz taxi? Kde bych na to vzala jako samoživitelka peníze? Tak hledám souseda, který si na Boží hod nedal alkohol. Když dojedeme, tak člověk čeká s tím malým dítětem 4 hodiny. A potom mu řeknou, že si má koupit v lékárně acilpirin a kapky do nosu. A soused s autem také čeká 4 hodiny. Kdo vymyslel pro lidy takovýto zrůdný systém? Už se nedivím, že lidi vzpomínají na bolševiky a plivou na chrchlu. Za bolševika přijela sanitka vždycky. Dnes se mají dobře jenom ty filcky. Běžný občan nikoho nezajímá. Děkujeme chrchlo, že jsi nám zde zavedl tento zrůdný systém pro bohaté. A plivnout do ksichtu těm, kteří říkají, jak se máme dobře. Morálka na zblití.....
    • Paní Ireno, jste moc chytrá, už jsem se bál že tu nikdo není kdo by měl v oblibě komunisty. Také jsem samoživitel a mám 11 letého kluka. Je mi 70 let a řekněte si, jak ho musím uživit? Zlatý komunisti! Jeho máma je mladá, je jí 45 let, ale myslíte že by mu dala peníze? No tak to jste na omylu! Ani korunu za rok, já si nemohu ani přividělávat, dostávám důchod a to mi nestačí!!!!!!!!!!!!!Hajzlové AMERIČANI!!!!! Také se Vám paní Ireno chce zvracet, když vidíte ty děti, jak nadávají na komunisty a jak nosí šátky s americkými vlajkami, na angličtině jak mi říkal syn volají: GOOD AMERICA!!!!!!! Ani něvědí jaký sou to HAJ*****OVÉ!!!!!
  • Jo tak ty to nevíš přesně! Aha! Ty to nevíš vůbec. 25.12 píšeš, že Lenin za sebou nechal stamiliony mrtvých. Potom do toho pleteš 60 mil mrtvých za 1. svět. válku a potom 60 mil. mrtvých za 2. sv. válku a potom napíšeš, že to jsou stamiliony za Lenina a Stalina. A to všechno jste se učili v dějepise. A v tom ses probudila jako absolventka univerzity s akademickým titulem PhDr. Tak toto prosím pěkně je první polistopadová generace, která vystudovala za svobody a demokracie. Dnešní svobodná doba umožní vystudovat každému, kdo má peníze. Díky pane Havle! Ne pro nic za nic jsme se v mezinárodních srovnáních vědomostí propadli kdesi na chvost. Hlavně, že se ti tvoje příspěvky líbí. Jen si cvakej líbí, ať máš na Vánoce radost.
  • Zde bych si dovolila ještě poslat něco všem na uklidnění v době vánoční. Pěkný poslech.

    http://www.youtube.com/watch?v=cb86fVwf3aw
    • Moc pěkné. Asi proto, že při hře myslí na Václava Havla. Milá mládež. Pravdu o Havlovi zjistí, až budou na úřadu práce.
      • Tahle mládež na úřadu práce asi nebude, protože to jsou schopní a šikovní lidi.
        • Dneska už si i ten méně inteligentní jedinec může najít na internetu, že v ČR je 500tis nezaměstnaných (a dalších 500tis neevidovaných na ÚP)a z toho 19% mladých do 25 let. Jó, já jsem zapoměl, ono se má na mysli ty děti co hrají na ty housle. No jó, ono se již dopředu ví, že zrovna tyto děti budou mít práci. A co těch ostatní 100tisíc nezaměstnaných do 25 let, tak to je jejich problém že slečno X. Ti společnost nezajímají. Jak potom mají zakládat rodiny a mít děti, když nemají práci. Havel národu slíbil, že nezaměstnanost nebude. Lhal Havel národu?
  • Jen kdyby vám soudruh bolševik oddělal někoho z rodiny co? To by byla jiná písnička, že jo bando pokrytců?
    • Zajímavé je, že na tohle téma nikdo nereaguje. Co na to taky napsat že? Na to se dá napsat jen pravda a ta je na této diskuzi zašlapávána hluboko do země.
      • A taky kdo by měl reagovat na kdejakou pi....nu.
        • Chápu, pro komančský h*vada to je p.....a, pro slušného a moudrého člověka nikoliv.
          • To jako seš ty? Ten slušný ModrýTrus? Ti nejsou ani slušní, ani moudří. Ti si to jenom myslí.
  • Parlamentní listy, 25.12.2012:

    ......"Nesouhlasíme s přejmenováváním a pojmenováváním ulic, nábřeží, náměstí, mostů a čehokoli dalšího v Praze a České republice po Václavu Havlovi. Nesouhlasíme s tím, že jsou Václavu Havlovi dávány zásluhy za něco, zač se přímo nezasloužil. Podle našeho názoru jde o umělé vytváření kultu osobnosti, které by se snad ani samotnému Václavu Havlovi zřejmě nelíbilo," zní text petice".......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit