Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro¨ZET". Víš modráku,jaký je rozdíl mezi lafetou a dělem ? A ještě jeden dotaz,setkal jsi se někdy s VH ? Já ano, v pivovaru v Trutnově tenhle člověk ležel za paletami a spal.Jeho spolupracovník /snědý to člověk/ se ho marně snažil vzbudit, aby odtama vylezl a mohl se skládat kamion s lahvemi.Na můj dotaz,kdo to je jsem dostal informaci,že to je Vašek a je zase pod vobraz.Asi za 3 roky to byl náš prezident.
    • Že VH požíval nadměrné množství alkoholu je známé všem, až na slečnu xxxxxxxx. Jeden příklad popsaný na netu. Havel byl se společnosti v pražské Rybárně. Paní Olga byla spokojená, že Václav nechlastá a spokojeně ujídá zmrzlinu. Zakázala totiž personálu, aby mu naléval. Venca si dal další zmrzlinu a další. Když za nějakou dobu ke stolu přistoupil další host, Václav povstal a najednou se sesunul na zem. Byl totiž vožralej jak prase. Již zde se projevila jeho vynalézavost. Nechal si dávat do zmrzliny vodku. A tento prochlastaný mozek je nejlepší a nejmorálnější Čech?
      • .......a pak ses probudil ze sna viď?? *1* *1* *1* *1*
      • jasně, Havel si dal do zmrzliny vodku a já jsem Mrs. Obamová. *1* *1*
    • jen malí a zamindrákovaní , píšou jako ty , klidně se zalkni tou záští *7*

      a zjisti si na čem vezli Masaryka
  • V Litoměřicích by měli v tom parku,kde odhalili dnes(?) bustu VH vybudovat z peněz od pana Vondry,které získal se svými společníky takové menší divadlo a kino,tak pro 2-3000 diváků a tam hrát denně jeho dramata adenně promítat jím režírovaný film ODCHÁZENÍ,aby se ty miliony vrátily a mohly se dát třeba na léčení malých dětí.
  • Z jakého důvodu nám televize a tisk při pohřbu VH lhali,že na lafetě děla na kterém vezli rakev s VH se vezla pouze rakev s prezidentem Masarykem ? Že se rodina VH neozvala, vždyť na této lafetě byla také vezena rakev s rodinným přítelem Havlových R. Heydrychem,který zemřel po atentátu.
    • to bylo trochu jiné dělo soudruhu
  • Kapitalismus dosáhl svého vrcholu zhruba v 50tých letech minulého století. To byl kulminační bod od kterého to jde s kapitalismem k ledu. V 80tých letech se to vědělo již zcela jistě. A Venca Chrchla nám zde tento kapitalismus zavedl. A tak se potápíme i s ním. Zatímco Čína, jihovýchodní Asie, Singapur, Japonsko .... a další jsou v ekonomickém, Evropa a USA jdou do krachu. USA je nejvíce zadluženou zemí světa. Jak je to s Evropou, tak to vidíme denně. Papaláší tancují na palubě Titaniku, zatímco dole v podpalubí, v Řecku, Španělsku, Itálii, Portugalsku... je již vody po krk. Světový kapitalismus je před krachem. Děkujeme ti Chrchlo, že jsi nám a našim dětem zajistil tak skvělou budoucnost.
    • To co se děje v Evropě a u nás, nesváděj prosím tě na Havla. Ten tu nezavedl nic takového, co popisuješ. Říkám to tady asi už potisící,ale některým jedincům činí veliké potíže to pochopit. Za ten bordel zde je zodpovědná celá společnost. Ono to je jedno, i kdybych to tady napsala třeba bilionkrát, tak se najde další pohádkář, který to převrátí naruby.....
      • Napiš to třeba trilionkrát a nebude to pravda.
        • aspoň je vidět, jak moc jste zabednění.
    • ty si taky chchla , revoluce byla protože komunisti to neuměli, lidé chtěli změnu, chtěli to co je na západě , většina chtěla kapitalismus, takže to nesváděj na Havla , jen hlupáci můžou házet vinu na jiné, to byla vaše zodpovědnost,,ty si volil takové politiky , ty si je nekontroloval , ty jsi zodpovědný , ty jsi na vině !!!zodpovědnost si přesunul na politiky a ti dělali jen to co jim bylo vámi dovoleno !!!
      Havel jako prezident měl omezené pravomoci, takže to co tu píšeš je nesmysl!! soudruhu ..mimo jiné kapitalismus končí až nyní , komunismus skončil už dávno ...
  • Parlamentní listy 8.10.2012. Petr Hájek: Václav Havel sloužil lži a nenávisti. Listopad '89 přináší totalitu

    Prezidentův vicekancléř Petr Hájek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz říká, že Sametová revoluce byla podvod. Václav Havel byl podle něho součástí jedné velké konspirace proti svobodě. Sametová revoluce je jedna velká lež a jedna velká nenávist, která prochází dějinami (zkrácená citace).

    Předpokládal jsem, že jednou se pravda o Havlovi řekne nahlas. A první vlaštovka je tady. Za ta slova si pan Hájek zaslouží mou úctu.
    • V ČR žije spousta ubohých, oklamaných lidí, kteří věří každému slintu, co kdo o Havlovi napíše. Než něčemu takovému uvěříte, používejte mozek.
  • Parlamentní listy 7.10.2012: O vynucené úctě (zkrácená citace)

    Respekt nelze v žádném případě zaměňovat za úctu. A úctu společnosti nikdo nezíská automaticky přijetím politické funkce. Jedno praktické poučení z dnešního ceremoniálu na pražském letišti si přece jenom odnáším. Většina dnešních tzv. politických elit tento akt ignorovala. A to nejenom osobní nepřítomností na letišti, ale především mlčením k rozporuplným názorům veřejnosti na nové pojmenování letiště (Vladimír Mana). Podle Petra Kračmara se jedná o zásadní krok k vytvoření kultu osobnosti. Havla považuje za největšího lháře a zločince v českých dějinách.
    • zato ty mluvíš vždycky pravdu viď? *12*
  • Tupá hlava jsi tu jedině ty Vlado (ještě s Yendou), protože jenom tupý člověk tady může psát takový slinty. Člověk plný nenávisti. Klidně si mysli, že já a zet a ju jsme jeden a ten samý, vždyť je to jedno, pravda je taková,že to tak není.
  • Parlamentní listy:

    Kdyby psal dnes Mňačko znovu svou knihu Jak chutná moc,, Anonym, 6.10.2012 13:03:05

    klidně by mohl nahradit Klementa Gottwalda Václavem Havlem, aniž by děj příliš utrpěl. Proti Gottwaldovi je na tom ovšem Havel smutně lépe. Gottwalda oslavovali povinně jen v Československu, Havla paradoxně uznává celý rozpadající se a potápějící západní svět. Havel je ikonkou Západu pro jakýsi „boj za demokracii“ nebo jak tomu říkají. Havel byl nedílnou součástí podivné neviditelné, ale o to citelnější struktury moci globalistické kabbaly, byl zřejmě chráněncem jistých velmi vysokých kruhů, o jejichž existenci se jen šeptá. Nikdy se patrně nedozvíme pravdu o jeho vzestupu k moci. Nedobrý prezident, mizerný spisovatel a dramatik, po lidské stránce někdo, komu bych nepodal ruku. Dalo by se ještě psát, ale to jistě v následujících týdnech udělá placená klaka jeho obdivovatelů v takové míře, že nám z toho bude zle. Havel odešel. Podivná pachuť pokřivených, dříve ušlechtilých hodnot po něm ještě dlouho zůstane. - -- Dnes placená klaka po tomto člověku, který sice neměl svědomí ani morálku, ale zato byl dobrým slouhou, pojmenovává letiště...
    reagovat
    • Vlado, všimni si, že dva příspěvky pod xxxxxxxx a zet byly napsány ve stejný čas.
      • Yendo, mně je v podstatě úplně jedno, co kdo píše a nepíše, je to projev jejich vůle a inteligence. Já nemám ani čas ani náladu dohadovat se s nějakým pseudointelektuálem, kdo je vzdělanější, inteligentnější, moudřejší...., kdo umí používat hrubší nadávky.... To není nic pro mě. Já jsem chtěl jenom říci, jaké zajímavosti jsem našel o Havlovi. A pokud má někdo nějaký jiný názor a má argumenty, tak něchť je klidně řekne. Pokud zde je něco o Havlovi, tk si to přečtu a pokud je zde nějaký ubožák, co místo názoru na Havla osočuje jiné, tak takový člověk pro mne neexistuje, takové příspěvky vůbec nečtu.
      • nikdy tento nick nepsal jako xxxxx ty odborníku na IT . ty si rád že ti táta zapne počítač *7*
      • A to něco znamená? Beztak jsi jednou Yenda, jednou Vlado a budeš tady furt někoho poučovat? Vysmahni odsud, stejně nic nevíš.
    • tvé nedostatečné vzdělání a chybějící moudrost ti v brání v tom , aby si pochopil , jak tento svět funguje ... *7*
    • Je velice smutné, že neuvědomělí a zabednění lidi dokážou spíše oslavovat vrahounského prezident Gottwalda před panem Havlem, který zde chtěl nastolit demokracii s čistými úmysly, byl čestný a spravedlivý. Velice smutné, můžete nad sebou akorát brečet. Vrána k vráně sedá.
  • Vlado, vůbec té osobě neodpovídej. Napiš si vlastní názor a kašli na ni. Ona ta osoba píše pod různými nicky a protože si nedokáže nic vymyslet, tak používá písmena z klávesnice. To je zde jediný pisatel, patřící mezi obdivovatele veškrny. Stačí se podívat na hodnocení příspěvků. Všude kde píše ona, tak je "líbí se". Jeden hlas. Více si dát nemůže. A když někdo napíše příspěvek neopěvující veškrnu, tak dá hlas "nelíbí se". Opět jediný. Stačí se podívat dozadu, většina lidí zde něco napíše a potom odejde diskutovat jinam mezi normální lidi, kterým jde o názor a ne o dohadování se o kravinách. Tak zadr Vlado.
  • Hej Vlado Murár, nech se přejmenovat na Vlado Gottwald a potom se s tím všude chlub. Do týdny skončíš v nemocnici s frakturou lebky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit