Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechte Havla na pokoji, vy kdo ho furt pomlouváte, svědčí to o vaší blbosti a nechápavosti, nebýt jeho, tak tady všichni chodíme ve stejným triku a riflích a od rána do večera žereme jetel s hlínou, tak už ho konečně nechce být volové, jste fakt magoři!!!!!
  • ste debilové *16* *16*
  • Havel uměl chlastat a lhát.Příští generace jej budou proklínat a to proto,že při jeho pohádkách začali zloději a tuneláři velice snadno rozjíždět své kšefty,které zbídačí i budoucí generace.
    • Tohle ale není vina Havla magore, za to si lidi můžou sami, když budu chtít bejt zloděj, tak budu zloděj, když budu chtít poctivě dělat, tak budu poctivě dělat, takže to přestaň házet na Havla, ten nemůže za to, jak se lidi rozhodnou a za to,že kradou a tunelujou!!!!!
  • Ani TGM ani Havel si nezaslouzi nejakou uctu naseho naroda.Za Masarika byla chudoba a za Havla taky ,tak si to uvedomme a vymazme Prahu z nasi republiky,to je ta nase slabina.Praha nas vysava a vse kazi.Jsou tam ty nejvetsi s...ě u nas.
    • Myslíš si, že si Havel nezaslouží úctu? Ty by jsi chtěl, aby jsme měli ještě komunisty? Já si myslim, že byl vcelku frajer. Dokázal říct svůj názor a udělal s tím něco! Nejdřív si o něm něco zjisti pořádnýho a potom komentuj. A s hlavní město? Možná myslíš některý ve vládě, ale jinak je to hlavní město zaslouženě!
      • Jo myslím si že si nezasloužil uctu! Komunisty jo ty bych chtěla. Protože stímhle státem se to řítí do záhuby a asi i dlouho bude! A to že si řekl svuj názor ho nemusíme uctívat to radči budu uctívat lampu kterou mám před domem!Jo a jestli on byl frajer tak v tom případě jsem já bůch všech frajeru!
        • V naší rodině komunisty každej nesnášel, protože za jejich vlády žádná svoboda neexistovala, tak co mi to tady vykládáte o nádherným životě? Jsou to jen bláboly, který se časem rozplynou do vzduchu......Oni nebyli ani žádní vládci, ale ubohý diktátoři, kteří si svoji moc vybudovali na lžích a vraždách těch, kteří se proti nim postavili. Tak kde je nějaká svoboda slova? Myslíte si, že všichni lidi jsou tak tupí a zfanatizovaný jako vy, ubozí chudáčkové, co ani po 22 letech nemůžete zkousnout, že je po všem. Je mi vás tak líto, chudinky.
        • Hele ty než se do někoho navezeš, se radši nejprve podívej do pravidel českýho pravopisu. Jestli bys chtěla zpátky komunisty, tak tě považuju za totálního vypatlance, který ani neví, čeho jsou komunisti schopný. Beztak jsi jedna z těch, která rozhlašuje, jak bylo za komunistů strašně dobře, všichni měli práci a všechno bylo strašně levný a přitom ani nevíš, že komouši měli a mají ruce potřísněné krví nevinných lidí. Je mi tě fakt líto,jsi ubohá. Ubožák je každej, kdo vyvyšuje komunisty.
    • Hmm a za tvojí vlády by bylo co? Nechci ani domyslet... A hlavní město bysme měli kde? Na kompostě za polem viď?
  • Cim byl znam?---Koralka,suknickar,tunelar,znicil si zdravi chlastem a kourenim.Pravda-dobry v divadle,ale jeho posledni hra se mu nepovedla--Sametova revoluce. *13*
    • a co se povedlo tobě ?? nic !! jen nadáváš a nadáváš..na vlastní neschopnost
  • fůůj
  • Nevím nějak média přehnala s tím Havlem jsou Vánoce a zas tak významný státník to nebyl jako TGM.
    • teprve až další generace docení jeho význam pro tenhle stát


      už pro nás pracoval jako jeden významný král , v minulosti ...!!

      *14*
  • Nevím, jestli se vůbec někdy najde někdo, kdo by se jen přiblížil velikosti tohoto muže. Je smutné, že musel odejít, aby se mezi lidi opět mohl vrátit svými mmyšlenkami a svým odkazem. Za sebe mu posílám veliký dík. Pane V.Havle děkuji Vám.
  • to co psal jedna :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit